Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do walki o platynę i narazie idzie mi... dobrze :D trenuję na jednej trasie póki nie machnę Oxide'a. Trzy pierwsze trasy przejechane, w Mystery Caves pobiłem cwaniaka nawet o 2 sek. Jeżdzę Pentą i Coco. Ależ ten tytuł ma za(pipi)istą mechanikę- przejazd 3 okrążeń na pełnym slajdzie to po prostu miód wylewjący się z ekranu. W tym momencie gra się zaczyna, to tak jak z Wipeout'em. Bomba! Będzie platyna na bank :czezky:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niby tam jakieś podobieństwo jest, ale nie większe niż przy innych autkach już dostępnych. Ja jestem ciekaw tego "poduszkowca" który będzie w sklepie do nabycia za monety. Musiałbym dać kolejna szanse pojazdom bez kół, bo wstępie zarówno Hovercraft i Probulot mi nie podpasowały przy prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza

Nowa trasa beznadziejna, nie ma skrótów (?), kolorystka, projekt, jednym słowem cyrk. ;)

 

Ale nowy tryb to miodzio. Oby został na stałe i nie zniknął. Aż mi się przypomniał Wipeout HD i podobny tryb gdzie co okrążenie coraz szybciej się śmiga. Ile okrążeń bijecie? Na dowolnej trasie 7-8 to moje maksimum, z wyjątkiem Electron Avenue gdzie udaje się 9. Obecnie to najlepszy semi-offline sposób na farmienie petroszekli (472 za tę trasę w weekend przy okrążeniach 7-9 (punktacja jest za progi, nie za obręcze i nie per okrążenie)).

 

Doszły też 50% zniżki na oklejki do aut.

 

Ktoś wie jak odblokować kurczaka? Widziałem go w aucie, więc już jest, ale przecież nie ma go w Pit Stopie (bismark i szczurka są do kupienia, a koala za nitro). edit: A dobra, już wiem, trzeba z Adventure zebrać wszystkie jaja.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Trasa niby fajna, ale na którejś prostej mogliby dodać pętle jak w Prehistoric, albo coś innego.

No w sklepiku było trochę taniej, bo za wszystko zapłaciłem jakieś 57k. Już mam 42k gotowe na następne GP.

Nagrody w GP wpadną jeszcze szybciej niż poprzednio, bo teraz maksymalny bonus to 70%. Szkoda tylko, że tak mało aut jest z boostem, bo razem z nowymi to tylko 5. Champion powinien zawsze być z dopałką, szczególnie jak jest promowane granie nim.

Nowy tryb bardzo fajny i wymagający, wbicie 700k na Hot Air Skyway nie będzie takie proste, na razie raz jechałem i skończyłem jakoś na 250k.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki z Beenox nadal zaskakują - połączyli mi CTRa z Tetrisem, no przecież ja już nigdy nie przestanę grać w tę grę, pieprzyć Time trials :D :D  Wszystkie mapy zyskały dla mnie nowe życie ^^ 

 

Pojeździłem po nowej mapie, Hot air skyway i Roo's tubes - na ostatniej udało mi się przejechać 9 okrążeń i zrobić rekord na 67 miejsce, nie ma źle :) Ale myślę, że dam radę przejechać jeszcze parę kółek, jak poćwiczę.

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Obrazek z reddita to nie jest źródło... Źródłem jest konto na twitterze Beta Minera, a na dodatek konkretny wpis (co powinno zostać poparte narzędziami do buszowania po zasobach, konkretną wersją gry bądź patcha, i konkretnymi plikami). I dziwić się potem, że dziennikarstwo praktycznie przestało istnieć jak młode pokolenia, nawet niewiedzą czym jest materiał źródłowy... W takim klimacie można spreparować dowolne gówno i przepchnąć jako prawdę objawioną. Ciekawe czasy...

 

@Square Beenox przegląda https://www.reddit.com/r/crashbandicoot/

i wprowadza rzeczy i zmiany, które cieszą się popularnością. Tam też cyklicznie pojawiają się wpisy i linki z "przeciekami" na temat przyszłych GP, bazując na zasobach gry.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Berion napisał:

Obrazek z reddita to nie jest źródło... Źródłem jest konto na twitterze Beta Minera, a na dodatek konkretny wpis (co powinno zostać poparte narzędziami do buszowania po zasobach, konkretną wersją gry bądź patcha, i konkretnymi plikami). I dziwić się potem, że dziennikarstwo praktycznie przestało istnieć jak młode pokolenia, nawet niewiedzą czym jest materiał źródłowy... W takim klimacie można spreparować dowolne gówno i przepchnąć jako prawdę objawioną. Ciekawe czasy...

No ale po to mamy na forum dyskusyjnym takich mądrali jak Ty, żeby to zweryfikować ;) Nie piszę newsa do gazety, nie są mi potrzebne w 100% wszystkie potwierdzone informacje, możemy sobie podyskutować na temat ploteczek i "obrazków z reddita". W czym problem?

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2019 o 13:54, Berion napisał:

wprowadza rzeczy i zmiany, które cieszą się popularnością

A dodanie własnych zestawów pojazdów do zapisania jest popularne? Bo to jedyna rzecz, której mi brakuje poza dedykowanymi serwerami.

Fajnie jakby wspierali tak długo grę. Co miesiąc nowe GP aż do maja brzmi bardzo ciekawie.

 

Wczoraj wpadły wszystkie nagrody z GP, a w sklepie już ponad 70k monet odłożone. Mogą wydawać kolejne :)

Odnośnik do komentarza

Jest. Ja to również zgłaszałem na stronie Activision z fidbakiem, ale nie zaszkodzi byście to także uczynili. :P Pomysł na tzw. "engine swap" zrodził się właśnie tam.

 

Też bym chciał aby coś takiego dodali, równolegle z wywaleniem tych Special Karts nikomu niepotrzebnych (Classic i Firebird powinny być w Karts aby dało się je skinować, szczególnie idiotyczne jest powielenie Classiców do każdej wersji kolorystycznej z tego bundla...). Mam nadzieję, że o ile zaimplementują te presety to zapiszą się także nie tylko same wozy, ale i skiny postaci. Bardzo fajna opcja, która oczyściłaby trochę menu z niekonsekwencji (a osoby stosujące "kolor exploity" mogłyby w końcu odetchnąć z ulgą). Ciekawe tylko jak z czcionką bo ta, którą kupiło i używa Beenox nie ma znaków poza standardową pulą dla western (czyli np. polskich); no chyba że "presety" byłyby bezimienne - oby nie, ja już mam przygotowane na tę okoliczność: "bolier", "smoku", "drewniak", "zegarmistrz" i "czernobyl". ^^ Na dodatek, o ile PS4 wywołuje swoje OSK (klawiatura ekranowa) to nie wiem czy XBO i NS też, a nie sądzę aby to specjalnie implementowali.

 

Cytat

Wczoraj wpadły wszystkie nagrody z GP, a w sklepie już ponad 70k monet odłożone. Mogą wydawać kolejne

 

Nie denerwuj mnie. :P

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Berion, czym są "kolor exploity"? Kamuflowaniem się kolorem pod trasę, czy jak? :D

 

Mi to by się marzył jakiś tryb "treningu", w którym mógłbym cofnąć grę o kilka sekund, żeby poćwiczyć jakiś zakręt. W Dragon mines po złapaniu ostatniego turbo pada miałem problemy z idealnym przejechaniem tego badziewia przy lewej ścianie i na ostatniej górce haczyłem bokiem... a potem weź i przejeżdżaj całą tą głupią mapę, żeby ogarnąć jak to dobrze zrobić :facepalm:

 

Presety też by były w dechę, aż dziwne, że do tej pory ich nie dodali. No i nadal mega mnie dziwi brak możliwości grania online na kanapie :down:

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie po skończonym GP, nie ma możliwości kupna fantów z tegoż GP (obecnie trwa piąte). Powoli zaczynają wracać niektóre, ale bardzo wybiórczo (niektóre skóry, koła, oklejki etc, ale nie postaci), więc na chwilę obecną odpowiedź brzmi: zerowa (no chyba, że mi to umknęło, ja mam wykupione wszystkie, ale mam koleżankę co w to gra od czasu do czasu i nigdy nie trafiła w pit stopie na postacie z wcześniejszych GP). "Uroki" modelu: game as service...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Berion napisał:

ale mam koleżankę co w to gra od czasu do czasu i nigdy nie trafiła w pit stopie na postacie z wcześniejszych GP).

Jak będzie miała okazję to niech sprawdzi czy w wyborze postaci są one w ogóle widoczne, ale zablokowane. Jeżeli tak, to jaki jest komunikat. Wczoraj dokładnie o tym samym gadaliśmy na Party i jestem w sumie ciekaw czy da się np odblokować Spyro. Same rzecz, które były do kupienia w sklepie mają opis "coming back soon" ale jak jest z przedmiotami odblokowanymi za Nitro to nie wiem.

 

Albo grzybiarz jak odpalisz to daj znać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Są zablokowane z tym samym komunikatem co inne itemy z Nitro GP (czyli kłódka z laurem "i nie mamy Pana płaszcza" ;)).

 

Za Nitro w tym GP, z poprzedniego GP pojawił się falsestartowy Last Chance cośtam. W założeniu miał odblokowywać wszystko za pasek Nitro (cena zależna od brakujących fantów), ale było zepsute i wycofano. Ja się w sumie cieszę bo u mnie kosztował 250 petroszekli i odblokowała się... zielona farba z tego GP (bo poza pierwszym GP za gluty zawsze miałem wszystko, jakiś bug). :D

 

Liczę także na promocyje. Wczoraj był za 2500 pakiet postaci za 10000, ale priorytet znowu mają duperele z tego GP, więc nie widziałem tego osobiście (nie mam odblokowanych tych feministycznych-cyrkowych wersji trophy girls).

 

Activision jeszcze żadnej GaS nie wydało po czasie jako edycji wszystkomającej, także tego... No, ja mam nadzieję na ten jeden wyjątek bo też nie dam rady wszystkiego wykupić.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...