Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

A w jaki sposób to stwierdziłeś skoro jest to cyfrowa wersja i ani nie masz do niej dostępu na PS4 lub jej HDD na PC, ani Sony już nie wysyła maila po kupnie z tym identyfikatorem? Jeśli na podstawie eksportowanego save'a to nie jest dobry papier lakmusowy bo deweloper mógł wybrać płytowy jako wspólny i ten sam keystone dal wszystkich wersji, aby save'y były przenośne pomiędzy np. cyfrowym PAL i płytowym PAL.

 

Ale już nie gram na punkty, a na liście jestem jakiś 8000, a jest jeszcze ze 20 dni. No nie wiem, zobaczymy, bardzo mi na tym nie zależy, ale z moich szacunków tak wynika.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.10.2019 o 13:27, giger_andrus napisał:

 

Może chodzi o walkę na punkty Nitro przez całe GP a nie tylko do momentu 42 - 50k. 

Miałem okazję dzisiaj pojeździć z liderem w tabeli Nitro (konto PlayStation_PAL) no i nie zostałem zaskoczony. Jeżdżenie w kółko na starcie, więc pewnie gałka i gaz owinięte gumką albo inny "trik". Walka na punkty na całego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj o 15:00 kończy się GP4, jak tam stoicie w klasyfikacji, wpadnie bonusowe malowanie? U mnie standardowo bezpieczna pozycja, pomimo małej ilości grania. Stan na wczoraj wieczór jak kończyłem sesje.

 

CTR GP4 Nitro.png

 

Odnośnie Wumpa Coins to czekam na nowe GP i kupuje wszystko pierwszego dnia. Jak wspominałem ileś tam postów temu powinienem mieć oszczędności w przedziale 90-100k monet. Jak ruszyło GP4 to grałem przez pierwszy tydzień codziennie jak był mnożnik x5, potem tylko w weekendy, tyle wystarczyło aby być ustawionym.

 

CTR wumpa coins.png

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2019 o 01:28, Square napisał:

Miałem okazję dzisiaj pojeździć z liderem w tabeli Nitro (konto PlayStation_PAL) no i nie zostałem zaskoczony. Jeżdżenie w kółko na starcie, więc pewnie gałka i gaz owinięte gumką albo inny "trik". Walka na punkty na całego.

Też z nim raz grałem, cienki bolek - skończył na jakimś 5 miejscu.

 

1 godzinę temu, Square napisał:

Dzisiaj o 15:00 kończy się GP4, jak tam stoicie w klasyfikacji, wpadnie bonusowe malowanie? U mnie standardowo bezpieczna pozycja, pomimo małej ilości grania. Stan na wczoraj wieczór jak kończyłem sesje.

 

Odnośnie Wumpa Coins to czekam na nowe GP i kupuje wszystko pierwszego dnia. Jak wspominałem ileś tam postów temu powinienem mieć oszczędności w przedziale 90-100k monet. Jak ruszyło GP4 to grałem przez pierwszy tydzień codziennie jak był mnożnik x5, potem tylko w weekendy, tyle wystarczyło aby być ustawionym.

 

CTR wumpa coins.png

 

 

Nie liczyłem, ale mam ~50k, więc chyba powinno styknąć na dodatkowy detal. Co do WC - ostatnio kończy mi się cierpliwość do wyszukiwania gier w online, wyrzucania po 3x z rzędu przed wyścigiem, nie wspominając o spawnujących się "z nikąd" fiolkach - chociaż to jeszcze można przeboleć. No ale czekać czasami po 10min żeby pościgać się z kimś, to przesada, czasami w weekend siedząc 1-1.5h przed konsolą nie mogę zbić tego dodatkowego mnożnika Oo Bardzo męczące.

 

Dlatego dalej cisnę czasówki, na większości map oscyluję gdzieś w okolicach 1000 miejsca lub niżej. W weekend zrobiłem parę nagrań, bawię się w dobieranie postaci pod "ich" plansze :D

Np poniżej jedna z bardziej masochistycznych map - Papu's pyramid. Przejechanie tej (pipi)ej piramidy na pełnym płomyku z dyszy klasą speed to lekki kosmos, ale w końcu udało się ^^ #dumny

 

 

Edytowane przez Odin91
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Odin91 napisał:

ostatnio kończy mi się cierpliwość do wyszukiwania gier w online, wyrzucania po 3x z rzędu przed wyścigiem

Tak, też to odczułem ostatnio. Co do czekania w pustym lobby, to jak widzę, że w ciągu kilkudziesięciu sekund nikogo nie znalazło to wyszukuje na nowo i przeważnie znajduje błyskawicznie wtedy.

Wczoraj jak grałem to trafiłem kilka razy na niewidzialne fiolki, strasznie wkurzające, szczególnie jak jedziesz pierwszy.

 

Mogliby coś zrobić z loadingami, bo jak się zbierze wszystko do kupy do wyścig trwa krócej niż jego wczytanie i rozpoczęcie nowego.

Odnośnik do komentarza

W tym sezonie uzbierałem koło 70k, czyli malowanie wpadnie bankowo. Skill trochę skoczył bo większość wyzwań pro wpadła sama podczas online / robieniu czasówek.
Brakuje mi już tylko kilka do pobicia N.Tropy, kampanię hard też pewnie machnę (jestem gdzieś w połowie) ale nie wiem czy dam radę się żyłować z Oxidem ...

Odnośnik do komentarza

@giger_andrus Jak przez kwartał nie udało Ci się pokonać N.Tropy to wątpliwe abyś rozjechał Oxide'a... Tym bardziej wątpliwe że zdobędziesz platyny na Papu Papu's Pyramid i w Dragon Mines. A pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno, ktoś taki mnie krytykował kiedy ośmieliłem się narzekać choćby na niepotrzebnie za wysoki poziom w czasówkach... I mnie to zajęło w porywach dwa tygodnie rekreacyjnego grania... Mam nadzieję, że nabrałeś trochę pokory.

 

@Square Myślę, że ludzie dają sobie spokój po odblokowaniu ostatniego duperela i potem co najwyżej przy okazji dobijają do ~50 000. Wnioskuję to po przepaści punktowo-mnożnikowej między online a semi-offline, czyli po tej barierze przestałem codziennie drastycznie cofać się w klasyfikacji generalnej i odzyskiwać pozycję. Skończyłem na ~80 000 i miejscu 5000 którymś tam.

 

Odkryłem fajnego 'glicza' na mnożnik x2, x3 czasem x4. Najczęściej nie działa, ale i tak wam nie powiem jak bo jeszcze ktoś się pochwali na ichniej stronie i naprawią zepsują. ;}

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Berion napisał:

@giger_andrus Jak przez kwartał nie udało Ci się pokonać N.Tropy to wątpliwe abyś rozjechał Oxide'a... Tym bardziej wątpliwe że zdobędziesz platyny na Papu Papu's Pyramid i w Dragon Mines. A pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno, ktoś taki mnie krytykował kiedy ośmieliłem się narzekać choćby na niepotrzebnie za wysoki poziom w czasówkach... I mnie to zajęło w porywach dwa tygodnie rekreacyjnego grania. Mam nadzieję, że to Cię nauczyło trochę pokory.


Nie udało mi się, ponieważ nie próbowałem. Prawie cały czas gramy  z synem online. Papu's Pyramid to moja ulubiona plansza, tam akurat już machnąłem Oxide'a. Krytykuję Cię za starcze pyerdolenie nie tylko w tym temacie ale i w kilku innych a nie za to czy masz platynę czy nie. Nie widzisz różnicy ? Kiedyś platynowałem sporo gier, w tym kilka trudnych bo miałem na to czas. W tym momencie kiepsko z nim i dlatego piszę, że nie wiem czy będę się żyłował. Nie pochlebiaj sobie lamusie.

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem o platynie w grze tylko o platynowych reliktach w odniesieniu do przechodzenia hard, czyli przechodzenia trybu Adventure, którego wspomniane relikty są częścią... Znowu oblałeś test na czytanie ze zrozumieniem Panie kulturalny. To właśnie jest źródło problemu Twoich kalekich interpretacji moich słów.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Berion napisał:

Nie pisałem o platynie w grze tylko o platynowych reliktach w odniesieniu do przechodzenia hard, czyli przechodzenia trybu Adventure, którego wspomniane relikty są częścią

A po co mu platyny w adventure? Za nie jest tylko kolor malowania, nie trzeba tego robić do platyny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Square napisał:

A po co mu platyny w adventure? Za nie jest tylko kolor malowania, nie trzeba tego robić do platyny.

 

Następny co nie czyta... Nigdzie nie pisałem o platynie (pucharze w PS4DM) w grze.

 

I właśnie po to. Ja rozumiem, że gier w tych czasach nie kończy ~90% populacji, ale... Ukończenie trybu Adventure nie równa się pokonaniu Oxide'a w ostatnim wyścigu tylko zdobycie wszystkiego co jest do zdobycia, co przygotował deweloper.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Berion napisał:

 

Następny co nie czyta... Nigdzie nie pisałem o platynie (pucharze w PS4DM) w grze.

 

I właśnie po to. Ja rozumiem, że gier w tych czasach nie kończy ~90% populacji, ale...


Skoro odnosiłeś się do mojego posta to po kiego grzyba wyjeżdżasz z reliktami ?
Nie trudno się domyślić, że jeżeli wspominam czasówki N.Tropy / Oxide i do tego 16 wyścigów na hard to mam na myśli platynę. Sorry, Tobie jest trudno...

Odnośnik do komentarza

No akurat czytam ze zrozumieniem i po tym wpisie

2 godziny temu, giger_andrus napisał:

Brakuje mi już tylko kilka do pobicia N.Tropy, kampanię hard też pewnie machnę (jestem gdzieś w połowie) ale nie wiem czy dam radę się żyłować z Oxidem ...

jestem raczej pewny, że chodziło o platynowe trofeum w CTR, a ty mu wyskakujesz z platynowymi relicami na hardzie w trybie adventure.

Odnośnik do komentarza

Ponownie, dwa moje cytaty:

Cytat

Nie pisałem o platynie w grze tylko o platynowych reliktach w odniesieniu do przechodzenia hard, czyli przechodzenia trybu Adventure, którego wspomniane relikty są częścią...

 

Cytat

Ukończenie trybu Adventure nie równa się pokonaniu Oxide'a w ostatnim wyścigu tylko zdobycie wszystkiego co jest do zdobycia, co przygotował deweloper.

 

Jeśli dalej to jest dla Was niezrozumiałe to już tego nie kontynuujmy, nie warto...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

No, ale te twoje cytaty mają się nijak to tego co napisał giger. On nie pisał o zrobieniu wszystkiego w Adventure, tylko o tym czego mu brakuje do platyny, a trofik za Hard wpada po pierwszym pokonaniu Oxide'a i nawet jedna relikwia nie jest do niego potrzebna, wystarczy wygrać 16 wyścigów.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Berion napisał:

Ja rozumiem, że gier w tych czasach nie kończy ~90% populacji, ale... Ukończenie trybu Adventure nie równa się pokonaniu Oxide'a w ostatnim wyścigu tylko zdobycie wszystkiego co jest do zdobycia, co przygotował deweloper.

 

Też tak myślałem, jak miałem jakieś 15 lat :D I co, nie jestem prawdziwym graczem jak przechodząc np. Assassin's creed nie chciało mi się szukać całego pierdyliarda znajdziek? Te relikty są dosyć nudne, na początku przygody trochę pokażą Ci jak jeździć po mapie, ale w tej chwili to dla mnie już wjeżdżanie w pudełka po wyznaczonej trasie przez developerów. Może kiedyś je zrobię dla tej platynowej farby, ale jest wiele innych bardziej satysfakcjonujących wyzwań w tej grze.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Square napisał:

Tak, też to odczułem ostatnio. Co do czekania w pustym lobby, to jak widzę, że w ciągu kilkudziesięciu sekund nikogo nie znalazło to wyszukuje na nowo i przeważnie znajduje błyskawicznie wtedy.

Wczoraj jak grałem to trafiłem kilka razy na niewidzialne fiolki, strasznie wkurzające, szczególnie jak jedziesz pierwszy.

 

Mogliby coś zrobić z loadingami, bo jak się zbierze wszystko do kupy do wyścig trwa krócej niż jego wczytanie i rozpoczęcie nowego.

Też tak robię, ale nie powiedziałbym, że tak błyskawicznie - potem i tak przejadę jeden wyścig, rozłączy mnie, wychodzę z sesji, szukam nowej gry, wywala mnie... ychhhhh :D

Może to nie "niewidzialne fiolki", tylko trafiamy na samych pro-graczy, którzy z idealną precyzją rzucają nam je na głowę? :potter:

 

Tak, loadingi to największa bolączka i największym plusem TT jest ich błyskawiczne wczytywanie z restartu - jakby to trwało tyle, co w online, to chyba jednak bym je sobie darował.

 

A tak z innej beczki - były już jakieś przecieki co do nowego GP, poza tym jednym obrazkiem z zeszłego miesiąca?

 

edit: można połączyć posta z poprzednim - wcześniej pomiędzy nimi był jeszcze jeden wpis od innego forumowicza.

Edytowane przez Odin91
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Odin91 napisał:

Może to nie "niewidzialne fiolki", tylko trafiamy na samych pro-graczy, którzy z idealną precyzją rzucają nam je na głowę? :potter:

Na starcie wyścigu to bardzo możliwe, ale nie na ostatnim okrążeniu jak masz sporą przewagę.

 

Co do wczytywania TT to tam w ogóle nie powinno być loadingu jak dajesz restart.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Na starcie wyścigu to bardzo możliwe, ale nie na ostatnim okrążeniu jak masz sporą przewagę.

Jestem na 99% pewien, że bierze się to z rozsynchronizowania gier - pamiętam jak z moim bratem graliśmy wyścig online, wyprzedziłem go i wsadziłem mu fiolkę pod sam nos, na co wkur'wiony krzyknął, że wjechał na niewidzialną fiolkę, a "nikt go nie wyprzedził" i dopiero po chwili widział, jak go wyprzedzam. Także to chyba jest tak, że jak u siebie na telewizorze trafisz kogoś power up'em, to on natychmiastowo u siebie też obrywa, ale w jego sesji twój kart może być nawet kilka sekund za nim. To by tłumaczyło też, dlaczego w online prawie nigdy nie mam czasu na zareagownie na lecącą mi w tyłek rakietę.

 

Lipne rozwiązanie, jakby porobili nam dedykowane serwery, to byśmy nie mieli takich bzdurek ;/

 

A co do loadingów w TT, to trwają około sekundy, dla mnie jak najbardziej do przeżycia - nawet tyrając po godzinę na jednej planszy nie irytowało mnie to nigdy :) Gram na PS4 Pro, może na slimkach trwa to dłużej

Edytowane przez Odin91
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Odin91 napisał:

Jestem na 99% pewien, że bierze się to z rozsynchronizowania gier

Tak, ale to ma miejsce jak jesteście w miarę blisko siebie, mi chodzi bardziej o sytuacje z przewagą na poziomie 20-25% trasy.

 

No mi o te krótkie loadingi chodzi. Wiadomo, jakoś mocno nie przeszkadzają, ale w singlu nie powinno ich być jak dajesz restart/retry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...