Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@Square Coraz mniej osób gra, i w tym miesiącu wystarczyło 47K nitro by być "w topce" (na PS4 bo na XBO i NS to odpowiednio niecałe 4 i 10 ;]). A przynajmniej tak jest wg. tej strony z call of duty cośtam, która używa jakiegoś magicznego api skądś tam. ;) Nie wiem na jakich zasadach Activision udostępnia te dane, więc nie wiem czy to prawda. Ja w każdym razie w tym miesiącu sporo nabiłem po blisko 75K. Wykupiłem już wszystkie oklejki na samochody i 1/3 skór postaci. Mam też wszystkie samochody i wszystkie postacie. Brakuje jeszcze tylko jakieś 600 000 i będzie komplet. lol

 

@Odin91 A to się nie martw tym zbytnio. Będziesz mógł kupić tzw. last chance czyli wszystkie fanty z paska z poprzedniego GP (tak jak w tym było chyba ze Spyro). Im mniej brakuje tym mniejsza cena.

 

Co do 700k to ja wymiękam. Na innych trasach robię po 8 i 9, na wybranych 10 okrążeń, ale akurat na tej odpadam na 6. Nie zrobiłem też zgniatania na Papu's Piramid, nie mam nawet pojęcia jak to zrobić bo nie ma tam za bardzo jak (zgniata się oponenta przy naskoku lub wjechaniu na pełnej k* w zderzak postaci, która się ślimaczy).

 

- - -

 

Ale lipne te pojazdy. Jeszcze sanki ujdą, ale ten motocuks to... o Chrystusie niebieski! A jeszcze tyle aut zostało z CTTR do przerobienia. :/Trasa też nie prezentuje się ciekawie, no ale zobaczymy jak będzie, może tylko z wyglądu syf.

 

Czyli trzy nowe pojazdy i... 5 postaci? Fasty, Yaya Panda, Rilla Roo i te dwa kurczaki komentatorzy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Możesz zapodać tę stronę?

2 minuty temu, Berion napisał:

Nie zrobiłem też zgniatania na Papu's Pyramid, nie mam nawet pojęcia jak to zrobić bo nie ma tam za bardzo jak (zgniata się oponenta przy naskoku lub wjechaniu na pełnej k* w zderzak postaci, która się ślimaczy).

To się robi jak masz tą czerwoną dopałkę, wtedy automatycznie zgniatasz przeciwnika i podskakujesz na nim. Chyba nigdy nie widziałem innego sposobu.

 

A co do boosta Nitro to się własnie zastanawiałem jak to działa, bo jako, że zawsze mam wszystko odblokowane to nic nie mogę na tej zakładce zrobić. To tylko za złotówki można kupić, czy za Wumpa też? Z ciekawości, jaka jest cena?

Odnośnik do komentarza

Dziwne, u mnie nie działa. :D

 

BTW: Czyli żeby domknąć szafę postaci, brakuje nam jeszcze: Madame Amberley, tych dwóch gołębi Evil Twins, Evil Crasha, farmera Ernesta, Viscounta, Willie Wumpa i Fake Velo. Z ciekawostek to może jeszcze Gurin (dziewoja Pingwina z mangi) i bossa-ducha z pasztetu na konsolę Tiger. Kilka brakujących postaci ze Spyro i jak dla mnie wystarczy do czasu wydania tego nowego Crasha. Oby im tylko do łbów nie strzeliło się brać za GP ze Skylanders...

 

Jest i gameplay. Na trailerze wyglądało to znacznie gorzej, a tutaj całkiem ok. :)

 

Następny GP ma być postapokaliptyczny. Hmm...

https://blog.activision.com/crash-bandicoot/2019-12/Winter-Festival-Grand-Prix

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Berion napisał:

@Odin91 A to się nie martw tym zbytnio. Będziesz mógł kupić tzw. last chance czyli wszystkie fanty z paska z poprzedniego GP (tak jak w tym było chyba ze Spyro). Im mniej brakuje tym mniejsza cena.

Skiny mnie tak nie jarają, ale detal championa powinien wpadać w każdym GP :D:D 

 

10 godzin temu, Square napisał:

Nie zrobiłem. Grałem go w sumie tylko aby zaliczyć challenge i zwykle ograniczało się to do 3-4 prób na tydzień. Mój najlepszy wynik na Hot Air Skyway to jedna z pierwszych prób :D potem było tylko gorzej.

To pochwalę się, że dwa dni temu przysiadłem do HaS i udało mi się przebić nawet 800k ^^ Wcześniej tłukłem krótsze plansze, żeby załapać nieco skilla przy większych prędkościach, ale i tak zwykle wymiękam przy tych najmniejszych kółkach, tam każde dotknięcie krzyżaka może skończyć się tragicznie :D

 

 

No ale 11 okrążeń siadło! Pozycja w rankingu nie jest jakaś mega fenomenalna, aczkolwiek w Dingo Canyon nadal jestem w pierwszej setce, zaczynając od zrobienia ~40 miejsca.

Fajne to, daje sporo satysfakcji, ale dłuuuuugie robią się te wyścigi. Żeby zrobić pierwszą 10tkę, prawdopodobnie trzeba jechać na danej planszy powyżej 10 minut, a na takim HaS chyba z 15 O_o

 

Mój prawy kciuk zgłasza mi prośbę o urlop po każdej takiej sesji :thumbsup: I składa zażalenia, że jego szef to tyran... :<

Odnośnik do komentarza

@Odin91 To w tym Ci nie wpadnie jeśli tamta strona pokazuje prawdziwe dane, a Ty zdobyłeś tyle punktów ile zadeklarowałeś. I te oklejki, jak ja je nazywam, przepadają - nie ma ich potem w sklepie. Być może te GP powtórzą jak się wystrzelają z obecnych. Mnie się to bardzo nie podoba mimo że mam jak dotąd wszystkie, jestem przeciwny fantom czasowym (co prawda nikt mnie o to nie pytał, ale musiałem zamanifestować swoje niezadowolenie ;p). Jutro się dowiesz bo wtedy startuje grudniowy Grand Prix.

 

Robisz po 11? Nie wiem jakim cudem, ale gratuluję. Ma to przełożenie na punkty? Wg. obliczeń kolejny próg punktowy to właśnie 11 okrążenie.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

@Berion No, raczej przepadnie :< ale trudno, druga już, jakoś to przeboleję ;) Na szczęście nie mam tego parcia na zdobywanie wszystkiego-wszystkiego.

 

Cytat

Robisz po 11? Nie wiem jakim cudem, ale gratuluję. Ma to przełożenie na punkty? Wg. obliczeń kolejny próg punktowy to właśnie 11 okrążenie.

Dzięki ^^ Możesz sobie obejrzeć w poście wyżej jak to zrobiłem, wrzuciłem mój przejazd z Hot air skyway jak robię te 11 kółek :) 

Echh, człowiek wrzuca te filmy, myśli, że ktoś je ogląda, a tu lipa  :cray: Pisałem kiedyś całkiem poważnie, że chcę mieć rekord świata na jakiejś planszy. Miał być Time trial, ale chyba polecę w bardziej skillowe kółka :D

Edytowane przez Odin91
Odnośnik do komentarza

Ale to ja świetnie wiem jak, tylko weź i to Waść zrób. ;) W tym problem. Poza tym jednego skrótu tam nie znasz (na Hot Air Skyway) oszczędzasz na nim ze 2-3s (wyskakuje się w prawo tuż przed zakrętem na tą długą prostą i leci na oślep przez chmury; ścinasz tak cały zakręt lądując idealnie na tą wyskocznię z pierścieniami). U Ciebie to będzie gdzieś w okolicach 1:28. Poza tym czy nie lepiej w 0:52 olewać tą szykanę i od razu odbijać w lewo na u-turn?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Znam ten skrót, ale wtedy omijasz 3 kółeczka :D Wydaje mi sie, że jednak więcej przez to stracę czasu, niż zyskam, ale może warto sprawdzić. 

 

A co do tego, że trudne... Crash Team Racing był moją absolutnie ulubioną grą na PSXa, pamiętam nawet jak moje starsze rodzeństwo spuszczało mi w to łomot :D I zawsze marzyło mi się, żeby ktoś w końcu zrobił remake z pełnoprawnym online i rankingami, w których mógłbym się mierzyć z innymi. Po tylu latach nie wierzyłem, że ktoś to zrobi dobrze. Także, no. Całkiem za(pipi)iście im to wyszło, przyznaję ^^

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Square napisał:

W RR to nie działa, bo wtedy nie zalicza okrążenia i kolejne pierścienie są wyłączone. Jak pierwszy raz odpaliłem ten tryb to się właśnie zdziwiłem o co chodzi.

Serio? Przecież to jest normalny skrót, a nie jakiś exploit, bardzo dziwne Oo W sumie, to już tak dawno z niego korzystałem, że wyszedłem z wprawy i udaje mi się go zrobić raz na dwa-trzy razy :scratch_one-s_head:

Jestem ciekaw jakby mi poszło teraz na Roo's tubes - w weekend będzie grane :D Fajnie jakby trochę usprawnili tryb battle i np. dali możliwość ustawienia częstotliwości dropienia power-up'ów, bo ciągle wyskakujące skrzynki/fiolki są irytujące. Wiem, że mogę je wyłączyć, ale wolałbym ustawić to samemu, tak jak w wormsach.

Odnośnik do komentarza

Co za szmata wymyśliła aby obniżyć ilość zdobywanych WC? Noż urwa mać. Jak ja tych sk*nów z Activision nienawidzę.

Na dodatek w Pit Stopie pojawiły się przedmioty do kupienia, które są na pasku Nitro. I tak utopiłem j*e 1500 petroszekli na Łosia, którego się odblokowuje w 30 minut...

 

A z plusów to bardzo fajna ta Yaya Panda, a i nowa trasa choć "kwadratowa", to jedna z lepszych w kategorii bonusowe.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Berion napisał:

Co za szmata wymyśliła aby obniżyć ilość zdobywanych WC?

Tzn? Nie zwróciłem chyba uwagi po wyścigu online.

 

5 godzin temu, Berion napisał:

Na dodatek w Pit Stopie pojawiły się przedmioty do kupienia, które są na pasku Nitro. I tak utopiłem j*e 1500 petroszekli na Łosia, którego się odblokowuje w 30 minut...

Niby widziałem Łosia, ale nie skojarzyłem faktów. Kupowałem wszystko po kolei i wyczyszczenie sklepu wyniosło mnie ok 63k (zostało mi jeszcze 70k :P).

No i fajnie, że można nabyć Spyro jak ktoś nie grał w GP3.

 

Trasa bardzo mi się podoba, wymagająca ze świetną muzyką. Yaya Panda najlepsza postać, Łoś też daje radę, za to design Rilla Roo to porażka.

No i nie ogarniam jak mogli nie dodać Świętego Mikołaja dla Papu Papu.

Odnośnik do komentarza

Na Ring Rally są mniejsze nagrody (niby niewiele), ale już np. nie dostaje się pełnej puli jak za trzy okrążenia po zrobieniu tylko jednego. To był niezły sposób na przyfarmienie.

 

Nie mogę pokonać Oxide'a na tej nowej trasie. Nie utrzymuje mi się niebieski płomyk wuj wie dlaczego, nie wspominając już że trudno na tym slalomie w skrócie nie dotknąć "ścian".

 

A skoro już jesteśmy przy Time Trial, to podobno można wbić trofeum, a więc i wyrwać nagrodę za pokonanie kosmity na wszystkich trasach z CTR i CNK, nie pokonując go na wszystkich, tylko zamiast brakujących, pokonać go na bonusowych. Jeśli to jest prawda i np. ktoś ma spory problem na np. Dragon's Mine to może w zastępstwie przejechać inny z kategorii Bonus Tracks (np. bardzo łatwy cyrk). Ja tego nie sprawdzę bo już mam dawno zrobione, ale może się komuś przyda. Oceniam to na dość prawdopodobne ponieważ lecą pewnie licznikiem, a nie odhaczaniem listy, a po pokonaniu Oxide'a czy N. Tropy za każdym razem po nowej trasie, kiedy pokonuję ich pierwszy raz, mówią to samo co kiedyś po przejechaniu ostatniej brakującej trasy (czyli tak jakby za każdym takim razem, ten warunek był sprawdzany i odpalał się stosowny event). Korzystajcie więc póki działa (o ile działa...). :D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.12.2019 o 22:37, Berion napisał:

Na Ring Rally są mniejsze nagrody (niby niewiele), ale już np. nie dostaje się pełnej puli jak za trzy okrążenia po zrobieniu tylko jednego. To był niezły sposób na przyfarmienie.

W sensie, robiąc jedno kółko na RR dostawałeś taki sam hajs, jak za 3, a teraz to znerfili i to Cię tak boli? :D No weź, przecież to forum poświęcone grom, nie bądź jakimś lamerem i ciśnij ile wlezie :D

No chyba, że coś źle zrozumiałem, wczesna pora.

 

Cytat

Nie mogę pokonać Oxide'a na tej nowej trasie. Nie utrzymuje mi się niebieski płomyk wuj wie dlaczego, nie wspominając już że trudno na tym slalomie w skrócie nie dotknąć "ścian".

Na tym slalomie proponuję skakać i trzymać się środka - jak przyfarci, to nawet wysoko wybija. Nie ma sensu tam próbować jeździć slalomem.

 

Ta nowa plansza wydawała mi się na początku trudna, ale okazało się, że za pierwszym razem chcąc odblokować N.Tropy'ego, zrobiłem lepszy czas od Oxide'a, więc nie jest znowu tak kosmicznie :) Sama trasa fajna, ładnie zrobiona, żelki, cukierki, pierniczki - Candy crush w CTR ;) Ring Rally jeszcze tam nie odpalałem, ale coś czuję, że nie ustawili tych kółek w sympatycznych miejscach... :D

Odnośnik do komentarza

O to to, tak było. Nie wiem co ma lamerstwo do tego. Jest sposób, to korzysta się... W połączeniu z glitchem powielającym punkty, dawało mi to prawie tyle samo co przy wykupionym PlayStation Minus. A tak, znowu jest pay to win. Stosunek cen w Pit Stopie do tego co się zyskuje jest tak masakrycznie niekorzystny, że nie mam skrupułów robić gry w wuja przy jakiejkolwiek okazji, bo i tak nawet gdyby grać codziennie po parę godzin, nie da się wykupić wszystkiego. To jest szalenie frustrujące. A jakby tego było mało to są jeszcze duperele na kody za preorder, z jakiegoś rakotwórczego gówna w Ameryce i samolot za 21zł - więc tego też nie będę mieć.

 

Po przejechaniu kilkudziesięciu okrążeń, jak dla mnie ta nowa trasa jest wujowa. Jest tak uciążliwa jak zegary i zamek, do tego nie ma na czym podtrzymywać palnika (jadę jak na jutubach: u mnie gaśnie nieraz nawet przed tą górką i ląduje w śniegu, im nie...), skaczące (pipi)e żelki i ze względu na idiotyczne zmiany w fizyce względem CTR mało satysfakcjonujący skrót (to jest straszny idiotyzm, że nie można już dotykać "ścian"). Oczywiście najbardziej nie podoba mi się ta trasa dlatego, że nie mogę tego cholernego TT zrobić. Oxide'a ma 2:03, a mój najlepszy czas to 2:10...

Odnośnik do komentarza

Różnica polega na tym, że sformułowanie "wykupić wszystko", nie jest tożsame z "wykupieniem wszystkiego z GP"...

 

Na jeden GP przypada od 60000 do 80000 petroszekli, czyli co miesiąc pula wzrasta o średnio 70K. Jest/było 6 GP, więc o tyle doszło fantów do kupienia, które trzeba dodać do puli podstawowej wynoszącej ~200000. Ja na miesiąc biję ~10, czasem 20K, więc to jest gigantyczne przegięcie Fucktivision, zorientowane na mikrotransakcje i stałą obecność online by te zwroty z MTX prowokować. E-kurestwo. Oczywiście to jest prawda przy moim podejściu, bo większość ludzi nie ma parcia by zdobywać w danej grze wszystkiego co do zdobycia jest, i dlatego Ci nie zrozumieją czym jest tzw. masterowanie gier. Boli mnie to bo nie jestem w stanie właśnie skompletować wszystkiego, a markę Crasha bardzo sobie cenię, nawet CTR:NF ze wszystkimi jej wadami.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...