Skocz do zawartości

Far Cry New Dawn


PiotrekP

Rekomendowane odpowiedzi

73 na meta po 30 recenzjach. Raczej wszyscy tego się spodziewali 

Cytat

Far Cry 5 is a better game and New Dawn is too similar to recommend unless you literally just want more of the same, but with less vision.

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Far Cry New Dawn is definitely another Far Cry game, though the changes it makes to keep everything feeling fresh are intriguing. a very light RPG touch makes much of the typically repetitive content feel new with a difficulty curve that will challenge how people play. The game is not as large as the original, and the formula needs some innovation, but the RPG mechanics combined with gunplay and nice characters make it a really good experience to be played. The Expeditions are fun and full of various playing strategies. 

Dokładnie tego się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza

Ja bym pewnie FC5 skończył, gdyby mial elementy z ND, ekspedycje, wieksze zalecialosci RPG, lepszy rozwoj i przede wszytskim więcej pukawek do ulepszenia. Nowy system szukania znajdziek tez pamiętam bardzo mi sie podobal, a tak to po 1 obszarze tez dałem sobie spokoj. 

Odnośnik do komentarza

dla mnie ekspedycje i więcej elementów rpg, lepszy rozwoj postacji, bazy, pukawek (plus znane już elementy eksploracji w formie mini zagadek) to zdecydowanie plus niż minus. Nie wiem jak to zostało rozwiązane, bo w tych recenzjach jedni piszą, ze wpływa znacząco i dzięki tym drobnym zmianom RPG gra się inaczej, inni piszą kompletnie cos innego. W 5 wszystko miałem wymaksowane praktycznie po 1 bossie, dlatego nie widziałem sensu dalszego grania. Kiedyś miałem wrócić, wole za te 99 zł sprawdzić ND, poza tym chce w końcu zagrac w FC w 60 fpsach, bo 5 mialem na PS4 - z automatu +10 do oceny :banderas:

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie ta gra ma więcej elementów RPG. Te Paski życia nad wrogami i to że trzeba w niektórych wpakować więcej amunicji ze słabszej broni to jest więcej RPG?

System rozwoju jest tutaj gorszy niż w FC5 bo po prostu przenieśli część rzeczy z drzewka rozwoju postaci do rozwoju naszej wioski i tyle.  Ekspedycje to nieziemsko uboga wersja mapek z trybu Arcade, którego w tej grze nie ma.  

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

od Gram.pl 3/10 :dynia:

 

Aktualnie wróciłem do pogrywania w FC5 po długiej przerwie, no i przesyt mam już w (pipi). Niby są jakieś tam zmiany względem poprzednich odsłon, ale to nadal za mało, bym czuł jakąkolwiek większą świeżość. Domęczę wreszcie do napisów końcowych, a później z ulgą usunę z dysku.

 

Gra nie jest zła, ba - często nawet odczuwam jakąś tam frajdę z rozgrywki, no ale już po prostu Farkraj w obecnej postaci mi się przejadł w opór :sick: 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem reckę od ACG i... No kuźwa, dawno nie widziałem czegoś tak NI-JA-KIE-GO...
Mam tzw "gust pospolity", co oznacza, że podoba mi się naprawdę wiele tytułów z wielu różnych gatunków, a tutaj patrzę na ten gameplay w tle, setting, grafikę i NIC - pustka w głowie...
Zero "ale bym w to pyknął", albo chociaż "o, to fajne było" - no po prostu kwintesencja nijakości.
Ani z tego post-apo (które uwielbiam i łykam praktycznie każdą gierkę w tych klimatach), ani fajny shooter, a te cyferki wylatujące z przeciwników to ma być ten "system RPG"? :yao:
Przynajmniej cena jest obniżona, bo wiedzieli, że to zwykłe DLC, ale nadal - max 50zł bym za to dał, no i musiała by być jakaś straszna posucha na rynku, żeby w ogóle chcieć w to zagrać.
A przecież jutro wychodzi konkretny FPS w prawdziwym post-apo, więc nawet nie chcę wiedzieć, jaką chorobę trzeba mieć zdiagnozowaną, żeby wybrać te różowe wymiociny od UBI.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...