Jump to content

Far Cry New Dawn


PiotrekP

Recommended Posts

 
Wyglada tandetnie. Nie bez powodu nie ma cyfry w tytule. Miałem nadzieję na postapokalipsę w stylu filmu “Droga” lub “Jestem legenda”, a mamy tu jakiś róż, bujna roślinność, zwierzęta i jakiś amerykańsko-młodzieżowy klimat. Ogòlnie po tym materiale mam wrażenie jakby Ubi chciał uderzyć do społeczności Fortnite i hero-shooterow.

Cała nadzieja, że rozgrywka miło zaskoczy. Po takim RDR 2 wydawanie sandboksu ze schematem poprzednich części już będzie siarą.
  • Upvote 1
Link to comment

Ale gufno. Na fc5 liczylem ze amiszowska sekta zrobi robote. Zawiodlem sie. 

 

Powinni zrobic odpoczynek jak seria ac . Wyszedl origins z przemodelowana mechanika rozgrywki, szczegolnie walki i wyszlo im to na dobre. Tutaj widze dalej odgrzewanie kotleta fc 3.

Link to comment

Wieżyczek w piątce nie było, nawet joke był w tej kwestii. W piątkę świetnie mi się gra, to ND pewnie też tam kiedyś kupię jak stanieje. 

Póki co to nie przekonuje mnie tylko, że nie minęły nawet dwie dekady, a tu kwiatki, pierdatki, zero promieniowania i ogólnie tak kolorowo. No, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Edited by PiotrekP
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.