Skocz do zawartości

Far Cry New Dawn


PiotrekP

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ty dupisz za farfocle? RDR to jest R*.

Jak sie sprzedal Conviction i BL? No, Fisher to juz relikt przeszłości ktorego nikt nie chce a jak chce to nisza. Stąd widze ze raczej remaster lub rimejk sie pojawi niz cos nowego. 

 

Zresztą, chodzi o sama gre. Nikt teraz klasycznego skradania nie lubi. 

Inna sprawa Ubi i korytarzowy swiat:reggie: jak maja zrobic kolejna piaskownice i mam latac Samem po wieżach i piórkach no to tak średnio bym powiedział. 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
2 godziny temu, Homer S napisał:

Chaos Theory nadal wygląda  niesamowicie, jakby robił taki porządny remaster. :obama: Ale na nową odsłonę mogę cierpliwie poczekać, o ile to będzie SKRADANKA a nie takie ch.uj-wi-co jak w przypadku blacklist czy conviction.

Ale to są skradanki A to że ktoś w nie może grać jak w grę akcji to co innego. Fajnie że twórcy dają wybór i ja grałem w nie jak w typowe skradanki. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak - Blacklist jest świetną grą i zayebistą skradanką - obiektywnie rzecz biorąc daje dużo więcej opcji i ścieżek wyboru  niż którakolwiek z pierwszych czterech części.
Oczywiście najlepszym przedstawicielem gatunku jest na chwilę obecną MGSV, ale tu z kolei mamy świetną mechanikę, osadzoną w zbyt wielkim i pustawym świecie, złożonym z assetów "kopiuj/wklej".

Odnośnik do komentarza

Ubisoft ma pomysły,  ale rozpisuje je na 10 gier,  bo sprzedają gry jakimiś problemami pierwszego świata jak zróżnicowanie etniczne w grach video czy feminizm. Wyglada na to ze w zarządzie większość to kobiety ktore forsuja te problemy wśród młodzieży która ma je w dupie. Powinni edukować grami dzieci  w wieku 6-13 , a robią to w grach w których głównym aspektem gameplayu jest masowa eksterminacja mięsa armatniego... Z resztą,  poprzednioroczne e3 pokazało jakimi są debilami. 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jestem fanem jak wszyscy wiedzą ale jakoś mnie ta gra (pipi) obchodzi przy tak fajnych premierach teraz. Kiedyś w lutym to byłby hicior ale teraz okolice lutego nawet bardziej gorące w premiery niż okolice października. Na pewno obadam ale za 70 zł używkę lub nówkę (przy cenach ubi gierek po 2 miesiącach od premiery)

Odnośnik do komentarza

Po Assasinie dałbym szanse nowemu Far Cryowi, zwłaszcza, ze grę na PC można kupić za 110 zl, w Odyssey tez patrząc na gameplay wszyscy pisali, ze reskin, ale z 2 strony jak widze takie filmy

 

 

to wciąż się zastanawiam^^

 

 

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2019 o 11:21, easye napisał:

Po Assasinie dałbym szanse nowemu Far Cryowi, zwłaszcza, ze grę na PC można kupić za 110 zl, w Odyssey tez patrząc na gameplay wszyscy pisali, ze reskin, ale z 2 strony jak widze takie filmy

 

 

to wciąż się zastanawiam^^

 

 

Ale od samego początku mówili, że gra dzieje się na tym samym terenie tylko w postapo. 

 

Co swoją droga jest takim spoilerem z FC5, że dziękuje bardzo. Thanks, Ubi. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Voytec napisał:

Ale od samego początku mówili, że gra dzieje się na tym samym terenie tylko w postapo. 

 

Co swoją droga jest takim spoilerem z FC5, że dziękuje bardzo. Thanks, Ubi. 

Fabuła w far cry taaka ważna :pawel:

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2019 o 18:11, Frantik napisał:

Będą elementy "lekkiego RPG" - giwery i przeciwnicy dostaną levele. Czyli w sumie tak samo, jak w dwóch ostatnich Asasynach

Beda tez ekspedycje - oddzielne miejscówki, do których można się dostać jedynie śmigłowcem i to wcale nie małe - to są całkowicie nowe obszary, do których nie dostaniemy się żadnym innym transportem, których nie ma na mapie. By rozwinąć nasze zabawki będziemy potrzebowali inwestować w bazę (pewnie podobnie jak w Prymal), posterunki maja mieć 3 poziomy trudnosci (tym razem możemy przejąc dany posterunek i go opuścić - przeciwnicy wróća na miejsce, ale wzmocnieni - wyższy level tym lepszy loot). Strzelanie na najwyższym poziomie troche jak w Division ^^ (walisz w glowe, leca cyferki, ale troche musisz postrzelać, by zabic np zlotego przeciwnika). Na papierze zmiany jak dla mnie na plus.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.