Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

Po patchu poprawiającym hitboxy mój nowy main to Pathfinder. Jakie akcje można odstawiać tą linką :banderas:Mozna się łatwo i szybko znaleźć w miejscu gdzie nikt się ciebie nie spodziewa i pozamiatać:)

 

A i doszły mnie słuchy że BR w black ops ma darmowy kwiecień teraz... i jedyne co pomyślałem to  "ok ale co to ma do zaoferowania lepszego niż Apex?" Jako odskocznia od Fortnite BO był spoko, ale teraz? prffff:)

Odnośnik do komentarza

No ja od wyjścia tej gry tylko w to gram, nawet ściągnąłem na PS4 fortnite odpaliłem menu i pomyślałem poco w to grać jak mam Apax i odinstalowałem.

Wczoraj wpadła mi w końcu fioletowy box za lvl sezonu i wielkie rozczarowanie . Zwykła skórka do broni i legendarna skórka do najgorszej postaci która nie gram giblantar . Nie powiem wkurzyłem się

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.04.2019 o 18:10, Yakubu napisał:

No Fortnajcik to to nie jest


To prawda, nie ma durnego według mnie budowania dziwnych budowli tylko soczyste strzelanie. No i jakaś taka bardziej "dorosła" ta gra.
 

W dniu 21.04.2019 o 11:56, SG1-ZIELU napisał:

Ostatnio czytałem że gra ma duży odpływ osób oglądających na twitchu czy to się tyczy samych graczy nie wiem bo tylko płaczą ile to osób teraz ogląda.


Podobno tak jest ale na matchmakingu tego nie widać, wyszukuje błyskawicznie jak zawsze. Tyle wystarczy.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, giger_andrus napisał:

To prawda, nie ma durnego według mnie budowania dziwnych budowli tylko soczyste strzelanie. No i jakaś taka bardziej "dorosła" ta gra.

Design to kwestia gustu oczywiście i dla mnie też Apex jest pod tym względem zylion razy lepszy niż te dziecinne i cukierkowe klimaty z Fortnite'a ale gdzieś czytałem że Fortnite co chwila dostaje jakieś aktualizacje i nowe rzeczy więc pod tym względem cukierek Epiców wypada zdecydowanie lepiej. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ryo-San napisał:

Design to kwestia gustu oczywiście i dla mnie też Apex jest pod tym względem zylion razy lepszy niż te dziecinne i cukierkowe klimaty z Fortnite'a ale gdzieś czytałem że Fortnite co chwila dostaje jakieś aktualizacje i nowe rzeczy więc pod tym względem cukierek Epiców wypada zdecydowanie lepiej. 


To duga kwestia. Czekam na nową mapę i czekam i chyba się nie doczekam zanim nie odstawię giery.
Więc ... prawda.

Odnośnik do komentarza

Kurde gra mi się super ale tak naprawdę obecnie jest za mało zmian , odpuściłem kupno battle pass bo poziom tam wbija się niesamowicie wolno. Odblokowałem Octane (moja ulubiona postać ) i jeszcze Mirage , którym gra mi się tragicznie a 3 postać kompletnie mnie nie rusza. Niestety ale wydaje mi się że mimo świetnego Gunplay-u gra szybko odejdzie w zapomnienie bo brakuje jej takiej świeżości jak w fortnite , mimo że fortnite nie lubię to podziwiam twórców bo co chwila czytam informacje o ciekawych nowościach wprowadzanych do gry . 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...