Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A mi nie siadlo. Wywalilem szrota z dysku i wrocilem do tytanowego yanusza 2, wiecej sie dzieje i jak palnę komuś kraberem w ryjca to sobie go rozwali o kraweżnik upadając :usmiech:

 

A w apexie potrzeba dwoch jednak pestek do tego. 

 

No i mogli by dac drugą mapę w koncu bo jednak granie na tej jednej juz dawno sie znudzilo. 

 

Ale są wariaty co do dzisiaj tylko dust2 grają, takze i tutaj sie odnajdą. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sezon 3 wbił na pełnej k...

 

NOWA MAPA! Jest większa, zróżnicowana. Jeszcze nie odkryłem połowy miejscówek, ale gra się super.

Nowa postać - Crypto. Bardzo fajny, jego dron daje wiele ciekawych opcji. ale ja gram Caustic/mirage i nie wiem czy crypto mnie przekona. 

 

Powtarzam się, ale jakie to piękne czasy że za darmoszke można grać w takie cudeńka.

Edytowane przez qraq_pk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja jestem jak dziecko we mgle. Po 300h poprzednie mapy znało się każdy centymetr na pamięć.  Teraz nie wiem gdzie lecieć, nie wiem gdzie zbierać lut, masakra. Minie trochę czasu aż człowiek pozna nowe miejscówki. Do tego bardziej wemertykalna, lawa ( ciężko będzie uciekać przed strefą). Wieczorkiem myślę przesiąść sobie i pograć. Dla mnie ta gra to najlepsze multi tej generacji (sory halo5).

 

11e23f8b3cb4e0616bdb9783be760030.jpg07afadf45dd908d353d661134301fd8d.jpg

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę ta mapa to prawie 100% nowe assety. Nie tak że wzieli chatki z kings canyon i poukładali na nowej mapie. Wszystko nowe i inne. Nie wiesz nawet gdzie są drzwi:D 

Gadaja że caustic jest teraz bezużyteczny bo brakuje wąskich gardeł. No nie wiem, wczoraj dwie wygrane i dwa drugie miejsca. Zagazowałem cały team nawet:) Szkoda że jak ludzie sie wyrobia to znowu będzie mi szło gorzej. Jakoś chyba się lepiej odnajduję w tym poczatkowym chaosie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Jakoś w PUBGu, który zresztą jest płatny, jest solo, są duety oraz składy, a ta podzielona baza użytkowników jest w stanie zapełnić każde z tych lobby.

Myślę że taki f2p Apex też by na tym nie ucierpiał. 

 

w innych BR nie masz specjalności przez które combo z innymi graczami robi grę. Solo było i w sumie nie wiemy ile osób grało w ten tryb, ale myślę że gdyby bardzo dożo graczy w niego grało to Respawn wrzuciłby ten tryb w 3 sezonie na stałe, widocznie statystyki się im nie zgadzały :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No fajny ten APEX, taki nie za wymagający :notbad:
 

 

Ale tak serio to trafił mi się taki fajny meczyk, oczywiście z randomami, gdzie większość czasu i tak biegałem solo. Nie jestem jakimś wymiataczem, ale to zupełnie inny ciężar gatunkowy niż PUBG - tu jest bardziej wesołe fragowanie, aniżeli taktyka i ostrożne planowanie kolejnych ruchów na mapie.
Tak czy siak, spoko gierka, uwielbiam Hemlocka już od czasów Titanfall 2, więc jak tylko znajduję tę giwerę to wiem, że będzie dobrze :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...