Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Wredny napisał:

Ale tak serio to trafił mi się taki fajny meczyk, oczywiście z randomami, gdzie większość czasu i tak biegałem solo. Nie jestem jakimś wymiataczem, ale to zupełnie inny ciężar 

No bardzo fajny meczyk.:) Mi się jeszcze 11 nie udało ubić. Może 10... 

 

Jak ktoś nie wie, to w tych latających robocikach można już znaleźć klucze do tych zamkniętych bunkrów. W środku same purpurowo-złote skarby.:D

 

...no i właśnie... Znalazłem klucz, bunkier blisko to lecimy. Na miejscu myślałem że randomy będą mieli troszkę więcej oleju i będą patrzeć czy ktoś nas nie napada. Taaa... Sam musiałem ich odpędzać i przejechali po nas jak walcem. High risk high reward:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Potrzebowaliśmy z kumplem odpoczynku od Siege, bo myszkowcy motzno uprzykrzają granie, więc jako antyfani BR włączyliśmy Apexa.

 

 

 

 

 

I kurwa jak zassało, to nie mam absolutnie pytań :O Umiejętności Legend dają fajną możliwość kombinowania (Lifeline + Bloodhound OP), a sam dynamiczny gameplay, to jest miazguńka kompletna. Dużo samemu się odkrywa, np. czerwone bronie z dropów (Peacekeeper :obama:), strzelanie jest naprawdę przyjemne (jestem pozytywnie zaskoczon, bo w takich sci-fi strzelankach to różnie z tym bywa, zazwyczaj plastikowe bronie na papierowe kulki), no kurde, cymesik, jakby to powiedział Żymianin.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem po dłuuuuugiej przerwie, gra ma popsute wyszukiwanie graczy, jeżeli wyłączymy cross play, zupełnie nikogo nie znajduje. Chyba, że każdy posiadacz Apex na PS4 ma włączoną możliwosc gry z blacharzami. 

Tytuł jeszcze zostanie na dysku, bo chętnie sprawdzę ten nowy tryb, zapowiada się obiecująco. 

Odnośnik do komentarza

I akurat w przypadku FPSów i łączeniu z PC jest to ch#jowe :reggie:
Tylko konsole powinny być brane pod uwagę.
Ostatnio testowałem sobie nie tyle nawet co crossplay, a crossgenplay w PUBG, bo ja na XSX, a ziomek na PS4 i wszystko legancko, a komunikacja wewnątrz gry nawet lepsza niż na "Imprezie" (oczywiście pomijając loadingi, bo wtedy się nie słyszeliśmy).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeżeli jakas gra oferuje cross play, to zawsze to wyłączę. Łączenie z posiadaczami innych konsol jeszcze może być, ale granie z blacharzami nie ma sensu. Niestety, jeśli cross play znajduje się w grze, to zawsze jest aktywy, trzeba go samemu wyłączyć. Większość graczy nawet nie ma o tym pojęcia. 

Odnośnik do komentarza

Z tym że jeśli jest to crossplay jedynie konsolowy to wręcz wskazane jest mieć go włączonego, bo wtedy jest większa baza graczy i szybciej wyszukuje mecz.
Jedynie taki mieszany jak w CoD Warzone jest bez sensu i o ile na PlayStation można go wyłączyć (choć gra będzie straszyła komunikatami o problemach ze znalezieniem graczy) tak na XBOXie słyszałem, że jest to problematyczne, albo wręcz niemożliwe.

W sumie to nie wiem nawet jaki crossplay jest w APEX Legends :notbad:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Zimol napisał:

 

Ciężko o frajdę jak Cię cały zespół "rushuje" bo jesteś przydzielony do 1osobowego zespołu połowę meczy, ale dzisiaj przyznam się poprawiło ;)

Dwa tygodnie temu grałem prawie codziennie i nawet nieźle mnie przydzielało. Plus jeszcze był taki, że kończyło się w czołówce. Top 5 wpadało dosyć często nawet w randomalnym składzie. Lubię grać z ogarami. Najlepszy meczyk był jak chyba w składzie się że dwa czy trzy razy na wzajem leczyliśmy i spawnowaliśmy i mimo tego udało się wygrać. Po tej nowej aktualizacji jeszcze nie grałem. Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...