Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem dwa mecze i było za(pipi)iscie. 

Titanfall + Overwatch + troszkę Borderlands i oczywiście CoD. 

Respawn znowu pokazali jak się robi gry, widać jak na dłoni, że to ta lepsza cześć ex pracowników IW i sukces Modern Warfare to głównie ich zasługa. 

Szkoda tylko, że trafili pod skrzydła CooRvy EA, która zabiła TF i jak znam życie to zabije Aphex Legens. 

 

  

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Plugawy napisał:

ale ja nie lubię battle royale i wyje.bałem gierkę po pół godziny, żałując straconego czasu.

Ja też byłem mega negatywnie nastawiony do tego trybu. Jak tylko słyszałem że BattleRoyale to zbierało mi się na wymioty. Fortnite'a kompletnie nie poczułem i też po 30min wylądował w koszu. Dopiero CoD Blackout zmienił moje postrzeganie i poczułem że to jest mega zayebisty, skillowy, drużynowy i taktyczny tryb. Na początku miałem mieszane uczucia co do Apexa ale z każdym rozegranym meczem stwierdzam że to jest naprawdę świetna gra. Oby tylko nie poszli w p2w. No chyba że po prostu nie lubisz multi wtedy rozumiem że można to wywalić do kosza po 30minutach.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ryo-San napisał:

Ja też byłem mega negatywnie nastawiony do tego trybu. Jak tylko słyszałem że BattleRoyale to zbierało mi się na wymioty. Fortnite'a kompletnie nie poczułem i też po 30min wylądował w koszu. Dopiero CoD Blackout zmienił moje postrzeganie i poczułem że to jest mega zayebisty, skillowy, drużynowy i taktyczny tryb.


Kupuj tego PUBGa, Ci mówię!!! Tam dopiero zobaczysz, co to znaczy "mega zayebisty, skillowy..." itp :)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie udało im się wejść w te luke idealnie. Pubg jest dla mnie za wolny , fortnite straszy nawet nie samym community i otoczką a systemem budowania , cod bo4 do tej pory był moim ulubionym battle royale ze względu na prędkość rozgrywki ale tutaj jest jeszcze fajniej i szybciej a do tego podoba mi się system wyboru unikalnego bohatera jak w moba . Jeszcze niech wrzucą więcej trybów w tym solo i coś z tytanami a będzie sztos niesamowity.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj z creatinem i Szymkiem i było fajnie, ale wątpię bym miał zostać dłużej przy tym tytule. Ot taka ciekawostka do sprawdzenia od czasu do czasu. Zdecydowanie przyjemniej gra mi się w klasyczny deathmatch, nie jestem też fanem tego gunplayu.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem. Pierwsze wrażenie "o, menu z fortnajta!". Drugie wrażenie na początku meczu: "chyba mała ta mapka" oraz "jezu jaki chaos na ekranie". Zabili mnie po 2 min. 

 

... w piątym meczu wygraliśmy:D

Jak się trafi dobry team z randomami to się gra wspaniale. 

 

Ok więc podsumowanko po pierwszym wieczorze:

PLUSIKI:

-Różne klasy bohaterów sa jak narazie dobrze wyważone, nie zauważyłem jakichś OP akcji. Ale ludzie jeszcze nie umieją grać więc się okaże po tygodniu.

-DUŻY nacisk na gre zespołową. Jest tylko tryb drużynowy (3 osoby w teamie). 20 drużyn w meczu. Każdy wybiera swoją postać i widziałem że ludzie ładnie uzupełniają team różnymi postaciami. Podczas skoku jedna osoba jest jump masterem i wyznacza dokąd leci cały team. Można się wyłamać i lecieć samemu, ale to samobójstwo. 

-GENIALNY system komunikacji bez mikrofonu. Mozna oznaczać loot, wrogów, potwierdzać/odrzucać czyjeś propozycje, prosić o apteczki. Wszystko pod R1. Właściwie można olać mikrofon. W dwóch wygranych drużynach komunikowaliśmy się tylko R1 i szło świetnie. Postacie do tego mówią własnym głosem i mozna odnieśc wrażenie że gra się w jakiegoś singla. Wow, tak proste a takie pomocne. W innych grach bez mica to zgadywanka co ludzie chcą i team gra na czuja.

-ciekawa i zróżnicowana mapa. Wydaje się mała, ale to wrażenie. Jak narazie jest wystarczająca.

-ładna grafa, przypomina CODBO4 ale jest chyba ładniej. Nie jest to styl fortnite ale też nie gunwo obrsane jak w H1Z1.

 

 

 

Minusy:

-początkowy chaos na ekranie przytłacza. Dużo się dzieje na ekranie i zajęło mi chwilkę nauczenie się co jest czym. Zwłaszcza jak masz presje że musisz szybko znaleźć broń bo wiesz, 19 innych drużyn chce cie zabić :). Widze po komentach że wielu tu odrzuciły różne BR po pół godzinki. Sam tryb jest niestety mało przyjazny dla początkujących.

-są lootboxy. Czy ktoś to lubi czy nie, nie moja sprawa. Mi tam nie przeszkadzają dopóki nie będą pay to win.

-jak się źle trafi to może być problem ze znalezieniem broni na początku meczu. Czasem biegam jak popażony i znajduje same apteczki albo dodatki do broni. Potem jeden pistolet z małym zapasem ammo. Ale to losowe więc cóż... taka gra :P

 

 

Ogólnie: 

BARDZO fajna gra. Widać że chyba jedyną rzeczą w której maczało palce EA to te lootboxy. Nie obchodzi mnie co się stało z titanfall 3. nie grałem w żadną z poprzednich. To co tu dostajemy jest bardzo wysokiej jakości. i jest ZA DARMO!

 

...oby EA tego nie spie....

 

 

Jim Sterling nie jest obrzydzony, co oznacza że gra jest dobra:)

 

Edytowane przez qraq_pk
dodano filmik yt
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby widziałem od rana jakąś ikonkę w menu konsoli, ale zlewka. Dopiero kilka minut temu dowiedziałem się, że to battleroyale xd No sprawdzi się, ale chyba odpuszczę, bo za bardzo kocham PUBG i Forcika, a żeby coś znaczyć w te gierki to trzeba w miarę regularnie cisnąć i niszczyć. No i w PUBG koniecznie platynka musi pęknąć.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Wredny napisał:


Kupuj tego PUBGa, Ci mówię!!! Tam dopiero zobaczysz, co to znaczy "mega zayebisty, skillowy..." itp :)

Obejrzałem trochę streamów i mam mieszane uczucia co do tej gry. Gdyby był jakiś darmowy weekendzik to bym chętnie stestował ale płacić za coś co wygląda jak wczesne PS2 i ledwo co trzyma 30fpsów - 124 zeta to jak dla mnie zbyt poyebana akcja. Tak wiem w BR liczy się mióóóód ale są jakieś granice. Fortnite ma jakiś tam swój komiksowy styl, Blackout wygląda nieźle (jak na BR) Apex wygląda bardzo dobrze do tego wszystkie hulają w 60fpsach tak PUBG jest w jakieś innej czasoprzestrzeni. Nie wiem już sam :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja sprzedałem swoją kopię bo ludzi gra już bardzo mało. Weekendy lepiej. Jak już się trafi jakaś ekipa to prawie same pro-weterany i ciężko się walczy. 

Jak ktoś ciekawy PUBGa to można trafić na jakieś promocje lub kody na allegro po atrakcyjnych cenach.Oczywiscie na PC. BR w BO4 tak z 10x przyjemniejszy więc ja już bym się nie połasił.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...