Jump to content

Astral Chain

Figaro

Recommended Posts

Muzyka wyje.bista i na razie to tyle - nazwisko Kamiya znowu tylko jako przyciągacz bo supervisor jak przy b2, a wklad marny - już od 6 lata nic nowego nie wypuścił. Sam gameplay, design to na razie nic powalajacego.

Edited by XM.
  • Upvote 3

Z początku myślałem, że to nowy projekt Monolith ale i tak jestem niesamowicie zaskoczony. Składam pre-order jak tylko się pojawi. Coś pięknego, kocham cel-shading, kamiya zawsze wie jak zrobić porządny system walki, więc jestem spokojny o dobry nowy szpil. Dawać mnie to!

Guest ragus
7 minut temu, XM. napisał:

Muzyka wyje.bista i na razie to tyle - nazwisko Kamiya znowu tylko jako przyciągacz bo supervisior jak przy b2

to dobrze, że chociaż bayonetta 2 ujdzie w tłumie jako gra

???

Ale co to ma do tego skoro Kamiya nie robił B2 i odpowiadał tam tylko za fabułę? Te grę w takim samym stopniu robi, a głównym prowadzącym jest typ od Anarchy Reigns. Grał ktoś z Was czy pitok w górze bo Nintendo? 

Edited by XM.
Guest ragus
1 minutę temu, XM. napisał:

???

Ale co to ma do tego skoro Kamiya nie robił B2 i odpowiadał tam tylko za fabułę? Te grę w takim samym stopniu robi, a głównym prowadzącym jest typ od Anarchy Reigns. Grał ktoś z Was czy potok w górze bo Nintendo? 

ja

mam kolegę w ameryce, który grał

Guest _Be_
1 minutę temu, XM. napisał:

???

Ale co to ma do tego skoro Kamiya nie robił B2 i odpowiadał tam tylko za fabułę? Te grę w takim samym stopniu robi, a głównym prowadzącym jest typ od Anarchy Reigns. Grał ktoś z Was czy pitok w górze bo Nintendo? 

Ar grałem jak każda grę p* no i co zła była?

Guest _Be_

No a na trailerach wygląda jak 2/10 a astral chain mocne 8,5 także wiesz jak będzie

1 minutę temu, ragus napisał:

xm oddychaj to takie żarty wiesz

Już jedzie do białego ci wpyerdolic okularniku

19 minut temu, XM. napisał:

Muzyka wyje.bista i na razie to tyle - nazwisko Kamiya znowu tylko jako przyciągacz bo supervisor jak przy b2, a wklad marny - już od 6 lata nic nowego nie wypuścił. Sam gameplay, design to na razie nic powalajacego.

Potwierdzam, nic tutaj póki co nie ma do spustów. Nijaki misz-masz. No ale trzeba znaleźć sobie na siłę goty skoro direct slaby.

Edited by Arm9_Team
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Od kiedy zobaczyłem Akirę, to chciałem zagrać w grę, która łączy anime, cyberpunk i akcję. Astral Chain, jeśli zwiastun dobrze oddaje to czym będzie gra, polega na byciu członkiem specjalnego oddziału policji w cyberpunkowym mieście, który walczy z demonami. :obama: Żeby oprócz tej akcji była minimalna dawka otwartego świata i można sobie było pochodzić / pojeździć po tym mieście to byłbym już w ogóle zadowolony. 

Musiałbym grać w więcej niż 6 gier na rok żeby wszystkie interesujące mnie pozycje poprzechodzić.