Skocz do zawartości

Astral Chain


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Z początku myślałem, że to nowy projekt Monolith ale i tak jestem niesamowicie zaskoczony. Składam pre-order jak tylko się pojawi. Coś pięknego, kocham cel-shading, kamiya zawsze wie jak zrobić porządny system walki, więc jestem spokojny o dobry nowy szpil. Dawać mnie to!

Odnośnik do komentarza

???

 

Ale co to ma do tego skoro Kamiya nie robił B2 i odpowiadał tam tylko za fabułę? Te grę w takim samym stopniu robi, a głównym prowadzącym jest typ od Anarchy Reigns. Grał ktoś z Was czy pitok w górze bo Nintendo? 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
1 minutę temu, XM. napisał:

???

 

Ale co to ma do tego skoro Kamiya nie robił B2 i odpowiadał tam tylko za fabułę? Te grę w takim samym stopniu robi, a głównym prowadzącym jest typ od Anarchy Reigns. Grał ktoś z Was czy potok w górze bo Nintendo? 

 

 

ja

 

 

mam kolegę w ameryce, który grał

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

???

 

Ale co to ma do tego skoro Kamiya nie robił B2 i odpowiadał tam tylko za fabułę? Te grę w takim samym stopniu robi, a głównym prowadzącym jest typ od Anarchy Reigns. Grał ktoś z Was czy pitok w górze bo Nintendo? 

Ar grałem jak każda grę p* no i co zła była?

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, XM. napisał:

Muzyka wyje.bista i na razie to tyle - nazwisko Kamiya znowu tylko jako przyciągacz bo supervisor jak przy b2, a wklad marny - już od 6 lata nic nowego nie wypuścił. Sam gameplay, design to na razie nic powalajacego.

 

Potwierdzam, nic tutaj póki co nie ma do spustów. Nijaki misz-masz. No ale trzeba znaleźć sobie na siłę goty skoro direct slaby.

Edytowane przez Arm9_Team
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Od kiedy zobaczyłem Akirę, to chciałem zagrać w grę, która łączy anime, cyberpunk i akcję. Astral Chain, jeśli zwiastun dobrze oddaje to czym będzie gra, polega na byciu członkiem specjalnego oddziału policji w cyberpunkowym mieście, który walczy z demonami. :obama: Żeby oprócz tej akcji była minimalna dawka otwartego świata i można sobie było pochodzić / pojeździć po tym mieście to byłbym już w ogóle zadowolony. 

 

Musiałbym grać w więcej niż 6 gier na rok żeby wszystkie interesujące mnie pozycje poprzechodzić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...