Skocz do zawartości

Astral Chain


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Mariuso napisał:

Pograłem chwilę i muszę powiedzieć że muzyka konkretnie buduje klimat. Sama walka na razie trochę kłopotliwa no bayonetta to to nie jest:)

 

to fakt, sam mam jeszcze trochę kłopotu z owijaniem w łańcuch gdzie trzeba i głównym i legionem kierować jednocześnie, no i ciężko dobrze wykorzystać unik w punkt, a to dopiero początek, przecież jeszcze dojdą skile i kolejne legiony, ale myślę że to kwestia wprawy i przyzwyczajenia, 

 

prolog i pierwsza sprawa za mną - gierka zachwyca niesamowicie, wstawki mistrzostwo

Odnośnik do komentarza

Mój nieskomplikowany umysł dopiero zaczął ogarniać temat akcji pod butonami. Coraz bardziej zaczynam panować nad tym co robię w walce, a przede wszystkim nie plątać się we wciskaniu różnych kombinacji przycisków. No czuć MOC w systemie walki, jak się trochę tego opanuje. Pierwsze upgrady i skille już zakupione, trzeba znowu zapolować na chimerki.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

Ależ to jest dobre. Szkoda że ze mnie lama i ciagle D ranki zbieram, co prawda na Pt Standard, ale no nie umiem czasami tego chaosu ogarnąć i niezły oklep dostaję, ale generalnie cymesik gierka. Muzyka cudowna, przewspaniale się komponuje z całością. Graficznie cacy, chyba nie widzialem nic lepszego na switchu. Generalnie wizja artystyczna mega mi sie podoba. Zalatuje mi to wszystko latami/grami z lat 90, pierwszym i drugim Deus Exem (oczywiscie odpowiednio zjapońszczonym), GitSem, arcadowymi nawalankami itp.

Aż mam ochotę jakies anime obejrzeć dla podkręcenia immersji (poleci ktoś coś?).

 

Kupiłem limitke, ale szczerze troche szkoda kasy na to, artbook śliczny co prawda, ale tylko przekartkowalem bo spoilery... Soundtrack może wezmę do samochodu i w czasie jazdy kiedys posłucham. No i jeszcze ta tabliczka... Hmm generalnie wydanie ładnie, ale bez szału, imo jak ktos sie nie załapał a chciał to dużo nie stracił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z chińskich bajek dla lepszej immersji ruszyłbym Psycho Pass, ta gierka pasuje jak ulał. Poza tym Taura korzystał mocno z swojego polebka i pięknie wykorzystuje motywy z japońskich anime w tych klimatach. Nie wiem czy tylko mi się kojarzy utwór  Astral Plane

 

 

Z Making of Cyborg, głównym motywem muzycznym z Ghost in The Shell :banderas:

 

Mechanika jest tak rozbudowana, że sam łapię same ranki D prawie, jest coraz lepiej z progresem wiadomo, ale to dalej kawał skomplikowanej, dobrej roboty :obama:

Recenzenci piszą, że gra potrafi przynudzać podczas śledztw, póki co ten aspekt gry dla mnie to jest jeden z większych plusów. Jestem przy 5 sprawie i to co się tam zaczyna wyrabiać jest miodzio. Aż chce się rzucać klasyczne wypowiedzi, które padały w temacie Xenoblade 2 tj.: "Nic jeszcze nie widziałeś" haha. Resztę ciężko mi ugryźć, żeby nie spoilerować więc wracam do giereczki. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rezoo7 napisał:

Ale macie szczęście że ogrywacie , ja miałem dostać gierkę wczoraj , ale kurier Pocztex dał dupy , a w trackingu widnieje jako dostarczona, chyba są zajumał i ciśnie przez weekend.

Obadaj w skrzynce, też miałem status dostarczone przez kuriera, wracam z roboty gry nie ma, bo sobie czekała grzecznie w skrzynce, sqr wiele są coraz bardziej leniwi.

Odnośnik do komentarza

Nadol90 pędzisz jak błyskawica z tymi sprawami. Właśnie skończyłem 3 sprawę i złapałem drugi legion i ze 3-4 h mi zeszło ale mocno ściany lizałem a i tak wszystkich wątków i przedmiotów nie znalazłem. Ale dzięki IRIS znalazłem parę ukrytych miejscówek z rare materiałami. Śledztwa bardzo mocno na plus, recenzenci coś na głowę upadli wytykające ten element gry. System walki - boże jak to wszystko działa i się rusza.Szkoda tylko, że zacząłem na casual (bez rankedów) i po opanowaniu buttonów i specyfiki walki zrobiło się już mocno za łatwo. Teraz między misjami zmieniłem na poziom wyżej czyli na standard platinium i mam nadzieję że mocno mnie gierka wymęczy. Kto jeszcze nie kupił niech zapierdala do MM po swój egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Strife napisał:

Obadaj w skrzynce, też miałem status dostarczone przez kuriera, wracam z roboty gry nie ma, bo sobie czekała grzecznie w skrzynce, sqr wiele są coraz bardziej leniwi.

Nie ma ,nie wiem czy przypadkiem sobie nie zdjął jej ze stanu że niby doręczona o czasie a faktycznie przyjdzie do mnie w poniedziałek.Swoją drogą napisałem do Amazona i już przygotowują mi drugi egzemplarz do wysyłki .

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

Ponad 10 h za mną i z pełną odpowiedzialnością muszę napisać, że Platynowcom wyszło jak nigdy. Po początkowej frustracji walką, gdy tylko opanuje się system kombinacji oraz rozwinie wiele możliwości, które ten system walki oferuje to bitki zamieniają się w niekończące się jarzmo przyjemności. Szkoda, że póki co poziom trudności nie jest wystarczająco wymagający. Największą trudność w grze sprawia dobre opanowanie systemu walki i korzystanie z niego w bardzo efektywny sposób, aby wykręcać lepszy Ranked. Ale jak tylko to się załapie to prawdziwa poezja. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.08.2019 o 11:12, Ryo-San napisał:

Udało się komuś kupić kolekcjonerkę w komputroniku?

Odnośnik do komentarza
Cytat

Pragniemy poinformować iż w związku z brakiem dostępności oraz wyczerpaniem zapasów magazynowych u producenta, zmuszeni jesteśmy anulować Państwa zamówienie na grę Astral Chain Collector's Edition. Niestety ilość przewidziana na rynek polski była bardzo ograniczona.

Nici z zamówienia w Komputroniku :frog:

Edytowane przez Gromit
Odnośnik do komentarza

No i co taka cisza w temacie. Coś nie pykło? Ja przeszedłem ten pierwszy duży rozdział i kolejnego mi się już odpalać nie chciało. System walki jakiś dziwny, puszczanie pieska na smyczy nawet ciężko sobie wyobrazić co tam później może się zmienić. No chyba że to drugi Xenoblade gdzie do końca gry dochodzi jakaś mechanika. Framerate też z doopy, ostre dropy w tej chaotycznej walce. Muzyczka fajna, o fabule też póki co mało można powiedzieć. Kiedyś może wrócę, no zachęcajcie!

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, bartiz napisał:

No i co taka cisza w temacie. Coś nie pykło? Ja przeszedłem ten pierwszy duży rozdział i kolejnego mi się już odpalać nie chciało. System walki jakiś dziwny, puszczanie pieska na smyczy nawet ciężko sobie wyobrazić co tam później może się zmienić. No chyba że to drugi Xenoblade gdzie do końca gry dochodzi jakaś mechanika. Framerate też z doopy, ostre dropy w tej chaotycznej walce. Muzyczka fajna, o fabule też póki co mało można powiedzieć. Kiedyś może wrócę, no zachęcajcie!

 

Ja niestety nie mam czasu żeby przysiąść na dłużej  , ale jestem po prologu i pierwszej sprawie ,gdzie na końcu doszły mi nowe mechaniki i muszę przyznać że jest moc ,nie wiem czy to ogarnę , gdyż nigdy nie miałem do czynienia z takimi kombinacjami ;)

Muza przednia szczególnie na posterunku czuje się  ten bit.

Oprawa wizualna strasznie mi siadła takiej gierki brakowało na Switcha .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...