Skocz do zawartości

Astral Chain


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

Z zapowiedzi:

 

Cytat

Really, Astral Chain is the uncanny and not subtle combination of Platinum Games’ greatest hits: the fighting mechanics of Wonderful 101, Metal Gear Rising: Revengeance, and Bayonetta, with a lot of the tactical and visual elements of Neir: Automatica. (That game’s celebrated director, Takahisa Taura, is at the helm of this one, too.)

Throw in the fact that we were shown a massive boss battle – as in, a boss that was massive – plus were teased branching paths in a single chapter, including certain pathways that require returning to later on with your skill tree artfully filled out, and you’ve got yourself one heck of a meaty, explosive, and inventive game that all looks fantastic on the Nintendo Switch.

 

Cytat

It’s a compelling twist on the slick and stylish action we’ve come to expect from the Osaka studio, but for once it’s the downtime that elevates Astral Chain into potentially one of Platinum’s most exciting projects of recent years.

 

 

 

Będzie dobrze.

 

Odnośnik do komentarza

 

Japoński trailer wrzucili.

Z ciekawostek - jest customizacja postaci (+ kolory legionów), drzewko umiejętności, trochę akcji z łańcuchem oraz drobne elementy skradania.

Trochę mnie jednak martwi, że nie ma konkretnej postaci, którą się gra, tylko dwa avatary.

Oby nie było, że będzie to silent protagonist bez ikry.

 

Ale zlepek scenek na końcu trailera, mniam. 

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wysyp nowych materiałów:

 

https://nintendoeverything.com/lots-of-new-astral-chain-footage-including-the-opening-cutscene/

 

W tym linku trochę więcej:

 

https://gonintendo.com/stories/342216-astral-chain-tons-of-preview-gameplay

 

Jeszcze tylko 2 tygodnie i wsiąkam :obama:

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

W Bayonette nie grałem, ale myślę że trzeba patrzeć na czas w którym oceny były wystawiane, wiadomo że te powinny być ponadczasowe, ale często tak nie jest i oceny są przyznawane w odniesieniu do danego okresu. Wtedy pewnie im sie wydawało że B1 zasługuje, a może w swojej kategorii Bayo rządzi dalej, nie wiem... W każdym razie ostatnio chyba taką samą ocenę miało Fire Emblem, jeżeli tutaj jest podobna jakość i grywalność to jest sie czym jarać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...