Skocz do zawartości

Astral Chain


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pierwsza część Bayo zasługiwała na maksymalną notę to powinno się hojniej rozdawać dziesiątki. I nie ma co sugerować się, że ta gra wyszła kiedyś, bo kiedyś były też lepsze gry, nie tylko teraz. Poza tym jeszcze dawniej był Ryu Hayabusa, który to był prawdziwym przełomem i wyglądał na Xie cudnie, przecudnie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Bayonetta akurat to nie jest dobra gra "jak na swoje czasy", bo od kiedy wyszła kompletnie nie pojawiło się nic innego tak dobrego w temacie. Ani Platinum, ani Capcom do końca tak kompletnego i ekscytującego dzieła już nie stworzyły. 

 

Jeśli chodzi o najlepszość w gatunku, co najwyżej można mówić o rywalizacji z faktycznie Ninja Gaiden Black, niestety nadal grywalnym tylko na Xboksie (swoją drogą, jedno z większych WTF rynku gier, obok tego że Red Dead Redemption HD jest tylko na Xboksie). No ale ta gra wyszła wcześniej i raczej jednak prędzej ona się zestarzała patrząc dziś, niż Bayonetta (pomijając samo 4K). Bayonetta jest dużo nowocześniejsza, z możliwością powtarzania praktycznie tylko tego, co chcemy, brakiem chamskich momentów i chyba najlepszą kamerą, jaką dało się zrobić w grze z tak swobodną i tak czasami gigantyczną akcją.

 

 

Na Astral Chain też się jakoś nie napalam, chociaż pewnie powinienem, patrząc na historię studia. No ale z wyglądu mnie to kompletnie zostawia obojętnym. W sumie z Bayo też tak było, może faktycznie grając to poczuję. 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Your first playthrough is going to take well over 20 hours, if not significantly more, depending on how many of the multitude of optional side-quests you wish to tackle. 

 

Wiem że to gra akcji, a te sa raczej krótkie, ale spodziewałem sie troche dłuższej rozgrywki, choć 20h dla przeciętnego gracza to u mnie będzie ze 40, ale i tak, troszkę mało...

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mam zajawke na switch-a gram tylko pc/switch reszta czeka . Kupiłem paczkę gier plus pierwszy raz zrobiłem pre order na switcha właśnie na Astral Chain . Patrząc na to jak bardzo podobały mi się Bayonetty i MGRising liczę że nie zawiodę się na tym cudeńku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...