Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy na ps5 jest możliwość zainstalowania KODI ? na ten moment korzystam z Xbox one X i tam działa. Kupiłem dodatkowo PS5 i nie widzę takiej opcji.

Zależy mi przede wszystkim na odtwarzaniu filmów z sieci LAN np przez protokół SMB.

O Dolby Atmos widzę że można zapomnieć?

 

Edytowane przez dawidb3
Odnośnik do komentarza

Poczytałem o plex. Kiedyś już go próbowałem chyba na ps4 pro. Serwer postawiony na synology ds218+ (nawet najwyższe modele nie dają rady).

Znalazłem takie info odnośnie plexa "Konwersja wideo o rozdzielczości Full HD (1080p) nie powinna być problemem, natomiast często spowoduje użycie procesora do maksimum, co zwiększy zużycie energii elektrycznej. Konwersja filmu 4K, który posiada czterokrotnie większą rozdzielczość od Full HD, głębsze barwy HDR i wysokiej klasy dźwięk Dolby Atmos, i wysoki bitrate obrazu, będzie barierą „nie do przeskoczenia” dla serwera, jeśli nie jest on „technologiczną bestią” z najlepszym procesorem i dedykowaną kartą graficzną nowej generacji.".

SŁABO w moim przypadku gdy gry to tylko 50%.

Odnośnik do komentarza

mam utworzoną kopie zapasową ps5 na pendrive, czy tą kopię mogę odtworzyć na innej konsoli ps5, pytam się bo sprzedałem swoja ps5 i jak kupie nową ps5 to czy bez problemu podłącze pendrive i odtworze kopie zapasową na nowej konsoli, zależy mi na tym bo mam w kopii zapasowej zapisane savy z gier ps5?

Edytowane przez tomekps5
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, sajmon34 napisał:

Sejwy nie przejda. Nie lepiej do chmury bylo wrzucic? 

Wtedy wystarczy ze zalogowalbys sie na swoj profil i pobierasz sejwy na nowej konsoli. 

 

 nie mam plusa, i nie chce , bo nie gram online, a gry slabiutkie dają, więc w chmurze nie zapiszę, jak miałem ps5 to bez problemu z kopii zapasowej savy gier pobierał i instalował na ps5, wiec tutaj mnie ciekawi jak się zaloguje na nowej , dopiero co kupionej ps5 czy będa savy bez problemu i czy t kopie zapasową wgram na nowej ps5? czy kopia zapasowa konta psn przypisana jest tylko do 1 ps5, do jednego nr seryjnego ps5?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to była kopia zapasowa PS5 to zapisy z gier powinny się przenieść:

 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/back-up-ps5-data-USB/

Dane PS5, których kopię zapasową można utworzyć

Można utworzyć kopię zapasową następujących danych:

  • Gry i aplikacje
  • Zapisane dane
  • Zrzuty ekranu i filmy
  • Ustawienia

W danych kopii zapasowej uwzględnione są wszystkie dane użytkownika zapisane na konsoli PS5 (z wyjątkiem trofeów). Po przywróceniu danych z kopii zapasowej konsola PS5 zostanie zresetowana, a wszystkie dane zapisane na konsoli zostaną usunięte.

 

Tylko to chyba trzeba było zaznaczyć podczas robienia tej kopii

Odnośnik do komentarza

Pytanko do ludzi siedzących w tych mniejszych produkcjach. Bardzo zaintrygowało mnie Raji, wygląda ślicznie i ciekawie. Czy ktoś może ogrywał ten tytuł i może podzielić się opinią? Dorzuciłbym sobie jeszcze art of rally, gdyż wygląda całkiem spoko. Czasem dobrze sięgnąć po mniejszy tytuł, który akurat jest w niższej cenie.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Obie są w gamepassie. Kup za 4 ziko i odpal na pc albo w chmurze i sprawdz sam.

Pomysł dobry, ale akurat mam tak starego laptopa, że ledwo strony da się przeglądać. Ale dzięki za informację, z żoną już od jakiegoś czasu rozważamy kupno nowego lapka, jednak zawsze inne rzeczy wygrywały. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...