Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Zajcik napisał:

Jak Sony nie wie co ma robić to ja mogę pomoc.

- Burnout (zmartchwystanie Mesjasza). 

 

To raczej do EA. Za pakiecik zremakowanego Burnout 2 i Burnout 3 (z ulepszoną grafą, trybem online itp.) to z miejsca daję 3 i pół bomby. :sir:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Mocno jestem ciekaw co się z tego urodzi. Brakuje mi jakieś skillowego multi od Sony i chociaż na sieciowego Killzone'a nie liczę, bo marka jest martwa, tak Sony wspominało, że chcą jednak więcej sieciówek.

Sony teraz będzie sporo multików też klepać, nawet nie wiem czy nie za dużo.

 

Naughty dog

firewalk

devination (tu liczę właśnie na konkretnego fps bo tego brakuje na plejce)

bend ponoć jakiś coop

haven gra usługa więc zakładam, że też coś multi

guerrilla (oj powrót killzone to byłby skarb)

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

To raczej do EA. Za pakiecik zremakowanego Burnout 2 i Burnout 3 (z ulepszoną grafą, trybem online itp.) to z miejsca daję 3 i pół bomby. :sir:

Nie, nie żaden remaster, remake czy inna reanimacja. 
Tylko pełnoprawny, next genowy, odsyłający PS4/PS4 Pro do domu dla emerytów. 
Wyobrażacie sobie takie cudo na nowym silniku i słynny tryb kraks? 
Take my money. 
 

Ten Killzone faktycznie miał dobre multi, trochę brakuje takiego tytułu. Nie gram za bardzo w gry multi, ale tutaj pamietam, ze była wkrętka. 
 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Zajcik napisał:

Nie, nie żaden remaster, remake czy inna reanimacja. 
Tylko pełnoprawny, next genowy, odsyłający PS4/PS4 Pro do domu dla emerytów.
 

Z jednej strony bym chciał, ale z drugiej mając do wyboru grę w stylu B2 i B3 (zamknięte trasy) a z otwartym światem jak w B Paradise to wolałbym jednak w starym stylu. A znając EA to zrobiliby go open worldem. Takie Dangerous Driving jest utrzymane w stylu tych starych części, ale tutaj jest niski budżet i to czuć - ale gra dała mi sporo frajdy.

 

3 godziny temu, WisnieR napisał:

Dlatego właśnie (pipi)a nie mamy nowych gier.

Wolałbym sprawdzoną formułę, która świetne zdała egzamin niż eksperymenty. Zresztą, EA może zlecić taki remaster dla mniejszego studia, które zajmuje się tego typu rzeczami, a ich główne zespoły i tak będą się skupiać na innych projektach.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, WisnieR napisał:
10 godzin temu, Snake_Plissken napisał:
To raczej do EA. Za pakiecik zremakowanego Burnout 2 i Burnout 3 (z ulepszoną grafą, trybem online itp.) to z miejsca daję 3 i pół bomby. :sir:

Dlatego właśnie (pipi)a nie mamy nowych gier.

Jak mają takie wychodzić od EA jak teraz to niech nie wychodzą wcale. Jakoś Dead Space można odnowić. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Square napisał:

teraz nie dziwi dlaczego $ony (chyba mogę napisać w ten sposób?) wykosiło pozwami sądowymi wszystkich alternatywnych producentów którzy chcieli produkować boczne panele.

 

Zależało im na monopolu by móc narzucić, takie ceny.

Odnośnik do komentarza

Chuy z ceną bo to cena praktycznie dla średniego europejczyka nie jest niczym specjalnym ale te kolory XD

Przecież Sony na tyle tytułów,mogli być zrobić takie arty że się w palę nie mieści a tutaj jakieś niebieskie, różowe XD

Ale lenistwo.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Chuy z ceną bo to cena praktycznie dla średniego europejczyka nie jest niczym specjalnym ale te kolory XD

Przecież Sony na tyle tytułów,mogli być zrobić takie arty że się w palę nie mieści a tutaj jakieś niebieskie, różowe XD

Ale lenistwo.

No jeszcze parę miesięcy temu były takie grafiki z CP2077 czy spidera na prawdę kozackie, a tu fiolet :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...