Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, funditto napisał:

Czy na PS5 jest możliwość ustawienia ograniczenia dostępu do gier dzieciom ?

 

Chciałbym założyć osobny profil dla dzieci kuzyna, żeby mogli sobie grać w Astrobota czy innego Sackboya jak przyjadą, ale żeby nie mieli dostępu do reszty gier. Może jest jakaś opcja ukrycia tych gier na profilu ? 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/account/ps5-parental-controls-spending-limits/

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, funditto napisał:

Czy na PS5 jest możliwość ustawienia ograniczenia dostępu do gier dzieciom ?

 

Chciałbym założyć osobny profil dla dzieci kuzyna, żeby mogli sobie grać w Astrobota czy innego Sackboya jak przyjadą, ale żeby nie mieli dostępu do reszty gier. Może jest jakaś opcja ukrycia tych gier na profilu ? 

 

Można z tego co widziałem założyć oddzielna konta dla dzieci i podpiąć je jako rodzina. Tam chyba też masz możliwość odpalenie gier z głównego konta, a do całej reszty gier będzie wolało o hasło. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

To jakiś bullshit który miał wytłumaczyć, że nie opłaca się brać zestawów, bo wszystko sprzedasz po stówce i zostaniesz z konsolą za 3K. 2.5 bomby z OLX na luzaku.

Ano taki trochę Yeti. Wszyscy mówili, nikt nie widział. Wydaje mi się, że głównie były one z zestawów - moja racja jest najmojsza!
Chociaż nie powiem jak o tym przeczytałem, to szukałem, aby synowi kupić zamiast nowego ds4, bo byłoby taniej  :Coolface:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Ma_niek napisał:

Ja ostatnio pada do ps3 szukalem to dopiero sa zabojcze ceny :D

 

Trochę offtop, ale jak wygląda sytuacja z używanymi Dual Shock 3. Można kupić coś w zadowalającym stanie i nie podróbkę? Mam gdzieś w szafie ps3 zakopane, ale bez pada, który sobie zniknął i teraz ani tego sprzedać, wyrzucić szkoda :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

Z ciekawości aż zerknąłem i z tego co widzę to chyba nówki od 200 zł. Zresztą mniejsza o to. Już chyba za dużo na postów poszło :) 

To jak zwykle chujowo szukasz, wczoraj sam kupiłem za 169, mogę Ci zaraz znaleźć za 170. 

 

A Ci co wystawiają za 200 też często sprzedają taniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...