Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób można odpalić remote play poza domem? Widziałem, że ludzie wyjeżdżają i graja na lapkach poprzez remote play z konsola odpalona w domu. Sam tylko grałem po tej samej sieci WiFi. Próbowałem na pakiecie w tel odpalić w robocie ale lipa, wyświetla się komunikat, że WiFi nie może znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Witam  ma problem  i chciał bym  go rozwiązć za wszaszą pomoc

mam monitor dell ma jeden port dispyport  i chciał bym podloczyć pod jedn port 

displyport   komputer i konsole czy istnieje jakis adapter ktory przesle slygna video z konsloi i pc  wiadmo 

ze nei jedczoesnei tylko przlczajc   ale monitor bedzie jeden i jedno wejscie  displyport porsze o pomoc i porode ewntuanie 

o korenty adapter ktory  sobei poradzi

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sprowadzanie tej wielkiej gry do problemu z tęczowym przejściem dla pieszych, tylko świadczy o Tobie. Mechanika walki i poruszania się, prowadzenie fabuły, audiowizualia które po kres gier będą zachwycać, wszystko przekreślone przez wyznawców Czarnka który robi fotki zboczeńców na paradzie.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie ale prosiłbym chwilę muszę coś wam napisać, 4 dni temu dla znajomego podczas grania na ps5 strzeliła konsola, i niestety trup zero reakcji, postanowił rozkręcić konsole i ruszył dwie śrubki, jedną od napędu drugą w okolicach wentylatora i w dodatku je pomylił przy wkręcaniu, ale plomby nie ruszył, bo ockną się że konsola może być jeszcze na gwarancji i się nie mylił, wczoraj zawiózł konsole do sklepu aby złożyć rękojmie, sklep przyjął zgłoszenie, polecił jemu chyba 2 warianty, zwrot pieniędzy, nowa konsole, wybrał nowa konsole, ale pod warunkiem jak tamtej nie naprawią, konsola zostawia wysłana na gwarancje aby sprawdzić.

I mam pytanie, czy przez to że ruszył dwie śrubki i jeszcze je pomylił,serwis może nie uznać w swoim odczuciu gwarancji bo były łapy tam sadzone. Z góry dzięki za odpowieć.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Alien_MaTi napisał:

Witam, mam pytanie ale prosiłbym chwilę muszę coś wam napisać, 4 dni temu dla znajomego podczas grania na ps5 strzeliła konsola, i niestety trup zero reakcji, postanowił rozkręcić konsole i ruszył dwie śrubki, jedną od napędu drugą w okolicach wentylatora i w dodatku je pomylił przy wkręcaniu, ale plomby nie ruszył, bo ockną się że konsola może być jeszcze na gwarancji i się nie mylił, wczoraj zawiózł konsole do sklepu aby złożyć rękojmie, sklep przyjął zgłoszenie, polecił jemu chyba 2 warianty, zwrot pieniędzy, nowa konsole, wybrał nowa konsole, ale pod warunkiem jak tamtej nie naprawią, konsola zostawia wysłana na gwarancje aby sprawdzić.

I mam pytanie, czy przez to że ruszył dwie śrubki i jeszcze je pomylił,serwis może nie uznać w swoim odczuciu gwarancji bo były łapy tam sadzone. Z góry dzięki za odpowieć.

 

Trudno powiedzieć, to by trzeba zapytać dla serwisu. Ale jak wymacał tam w środku spoconymi czy tłustymi palcami, to wszystko wyjdzie jak poświecą ultrafioletem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Alien_MaTi napisał:

Witam, mam pytanie ale prosiłbym chwilę muszę coś wam napisać, 4 dni temu dla znajomego podczas grania na ps5 strzeliła konsola, i niestety trup zero reakcji, postanowił rozkręcić konsole i ruszył dwie śrubki, jedną od napędu drugą w okolicach wentylatora i w dodatku je pomylił przy wkręcaniu, ale plomby nie ruszył, bo ockną się że konsola może być jeszcze na gwarancji i się nie mylił, wczoraj zawiózł konsole do sklepu aby złożyć rękojmie, sklep przyjął zgłoszenie, polecił jemu chyba 2 warianty, zwrot pieniędzy, nowa konsole, wybrał nowa konsole, ale pod warunkiem jak tamtej nie naprawią, konsola zostawia wysłana na gwarancje aby sprawdzić.

I mam pytanie, czy przez to że ruszył dwie śrubki i jeszcze je pomylił,serwis może nie uznać w swoim odczuciu gwarancji bo były łapy tam sadzone. Z góry dzięki za odpowieć.

 

Według regulaminu gwarancji mogą odmówić naprawy gwarancyjnej jeśli mają dowód, że była próba zdejmowania lub otwarcia obudowy.

 

SONY.thumb.jpg.00d752788d742211f1c2391ae3f5cc95.jpg

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Szermac napisał:

Pomyślą, że pomylone śrubki to wada fabryczna i dadzą koledze nową xD
 Mój ziomek zdejmował obudowę aby przeczyścić sprzężonym powietrzem przed oddaniem na gwarancję, bo coś z napędem się stało xD i bez problemu mu wymienili. 

Pan tak na serio czy jaja sobie robi:D, mi się wydaje że jak plomba jest nie ruszona No to jak ktoś może w inny sposób konsole popsuć?

 

29 minut temu, Szermac napisał:

Pomyślą, że pomylone śrubki to wada fabryczna i dadzą koledze nową xD
 Mój ziomek zdejmował obudowę aby przeczyścić sprzężonym powietrzem przed oddaniem na gwarancję, bo coś z napędem się stało xD i bez problemu mu wymienili. 

Długo czekałeś na zwrot konsoli z gwarancji?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Szermac napisał:

Pomyślą, że pomylone śrubki to wada fabryczna i dadzą koledze nową xD
 Mój ziomek zdejmował obudowę aby przeczyścić sprzężonym powietrzem przed oddaniem na gwarancję, bo coś z napędem się stało xD i bez problemu mu wymienili. 

Obudowę, to jak rozumie chodzi o te plastikowe panele. Przecież je można normalnie legalnie zdejmować i nawet wymieniać na inne kolorki, to jakby się miało tracić z tego powodu gwarancję. No way.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś zadawałem pytanie odnośnie pillars of eternity i jako, że nie dostałem tu żadnej odpowiedzi to napisałem do supportu playstation. Gra została usunięta z psstore na amen. Ciekawe jaki jest powód. Obsidian jest teraz pod Microsoftem i może oni mają prawa do marki I kazali paradoxowi zdjęcie gry z playstation? Na xboxie gierka jest dalej dostepna. Tak czy siak jak ktoś chce kupić pillarsow to już za późno. Zero konkretów a chętnie poznałbym przyczyny. Napiszę maila do paradox i zobaczymy co tam powiedzą.

 

 

 

Screenshot_20230315_140243_Gmail.jpg

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Napisałem wiadomość do paradox i zobaczymy czy coś odpiszą. Podejrzane, że gra jest normalnie dostepna na xboxie a na ps4 spadła ze sklepu. Jak dwójka wypadnie z ps+ to być może też zniknie. Chujowo tak po cichu zdejmować gry bo nawet nie można się przygotować aby kupić zanim usuną ze sklepu.

 

 

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...