Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, PanKamil napisał:

Jeszcze nie wiem czy chce kupić, ale już teraz mogę stwierdzić, że na tym kawałku plastiku będzie się grało 1000 razy wygodniej niż na telefonie.

Wiadomo nikt nie bierze raczej pod uwage grania w gry aaa na dotykowym ekranie jak 10 letnie małpy ale myśle że ten słynny haptyczny bożek dualsense+ uchwyt do telefonu to wciąż lepszy interes niż "to coś" które sony ma w planach. Zobaczymy co i jak w przyszłości bo teraz gówno wiadomo ale na ten moment nie zapowiada się to zbyt ciekawie i raczej jako ciekawostka a nie coś co w co rzeczywiście warto się zaopatrzyć

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shen napisał:

znam steamdeckowcow z topowymi pecetami, a garbia sie z tym klocem co ma kilka cali, wiec w czym problem:)

Topowy PC do zabawy z suwaczkami i do fotek na forum, deck do grania, bo bardziej konsolowy i growy :)

 

Kerwa jak to będzie tylko stream, to już niech to planują bundlować razem z goglami VR2

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pupcio napisał:

Wiadomo nikt nie bierze raczej pod uwage grania w gry aaa na dotykowym ekranie jak 10 letnie małpy ale myśle że ten słynny haptyczny bożek dualsense+ uchwyt do telefonu to wciąż lepszy interes niż "to coś" które sony ma w planach. Zobaczymy co i jak w przyszłości bo teraz gówno wiadomo ale na ten moment nie zapowiada się to zbyt ciekawie i raczej jako ciekawostka a nie coś co w co rzeczywiście warto się zaopatrzyć

Troche tak pograłem i jest to mało wygodne bo jednak środek ciężkości jest chujowo rozłożony. Zastanawiałem się nad czymś takim ale takie kontrolery kosztują po 100$ i pakować to w mało komfortowe granie stwierdziłem, że nie ma sensu. Dodatkowo brak wejścia jack na słuchawki i zmuszanie do słuchawek bluetooth.

Razer Kishi V2 for Android - 1066522 - zdjęcie

 

 

Powtórze jeszcze raz. Kontrolery jak ten wyżej kosztują po ponad 100$ więc jak ktos liczy na sprzęt z wyświetlaczem w tej cenie to niech zejdzie na ziemie. 

 

https://www.amazon.pl/Razer-Kishi-V2-Androida-kontroler/dp/B09XBHHVV2/ref=asc_df_B09XBHHVV2/?tag=plshogostdde-21&linkCode=df0&hvadid=504396369079&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=13260938396470294477&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9067400&hvtargid=pla-1679501254459&psc=1

 

Logitech G cloud wydawał się idealny (tylko ta cena właśnie) ale fajnie, że będzie większy wybór.

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
Just now, Lukas_AT said:

Gdy Sony wypuszczało PS TV to także nie liczyło na ogromną sprzedaż, tylko z założenia to miało być pewnie ciekawostką. Czy każde nowe urządzenie musi teraz sprzedać się w ilości 20mln? Nie można stworzyć czegoś małego by tkwiło w pewnej niszy?

Można, tylko z założenia takie rzeczy trzeba sprzedawać ze sporym zyskiem. Czyli drogo

Odnośnik do komentarza

No ja już wolę pograć na dodytkowym ale tam rozlokowanie tych wirtualnych przycisków jest upośledzone i praktycznie idzie grać tylko właśnie w football manager ze względu na specyfikę gry. Na tej obręczy do pada tez jednak pograłem jak usypiałem dziecko nie raz, nie dwa. Celowanie w dethloop nie było zbyt przyjemne bo wszystko takie malutkie.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem grać w wiele gier na telefonie na dotyku i wmawiałem sobie, że jest ok. Nie jest. Ok jest tylko w grach w których czas nie ma znaczenia. Strategie turowe, visual novele czy pewnie Football Manager. Wszystko inne to syf, chociaż twórcy się starają. Granie z tym uchwytem to samo. Ciężkie, niewygodne, środek ciężkości zjebany, a ekran malutki, bo jak Kamil pisze, ograniczony pasami. Te uchwyty a'la Switch poprawiają troszkę, ale nadal problem jest z wielkością ekranu

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał:

Próbowałem grać w wiele gier na telefonie na dotyku i wmawiałem sobie, że jest ok. Nie jest. Ok jest tylko w grach w których czas nie ma znaczenia. Strategie turowe, visual novele czy pewnie Football Manager. Wszystko inne to syf, chociaż twórcy się starają. Granie z tym uchwytem to samo. Ciężkie, niewygodne, środek ciężkości zjebany, a ekran malutki, bo jak Kamil pisze, ograniczony pasami. Te uchwyty a'la Switch poprawiają troszkę, ale nadal problem jest z wielkością ekranu

No r1/l1 i r2/l2 obok siebie na przednim ekranie xd teraz spróbuj strzelać haha. W gry dedykowane mobilką to zupełnie co innego. Vampire survivors to miodzio i zero dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...