Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Kurwa, ludzie, ja nie pytałem o dokładną datę, ale w tej branży chyba jest coś takiego jak plotki, przecieki i hehe insajderzy. Nie wiem, może ostatnio coś o tym było. To tak bardzo niepopularne na tym forum, nikt nigdy takich informacji nie wrzuca.

Ostatnie plotki mówią, że wersja PRO wyjdzie pod koniec 24r, o slim nic nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza

Mówię o czym czytałem, źródłem informacji jest koleś, który wielokrotnie podawał dobre info (ten od BF). Nawet jakaś firma na konferencji, chyba od podzespołów, jakiś czas temu wysprzegliła się, że wersję PRO od Sony i Microsoftu pojawią się na rynku (na slajdzie były nawet podane chyba karty graficzne jakie będą tak siedzieć).

Odnośnik do komentarza
Teraz, messer88 napisał:

Ciekawe jak podkręca dlc które już omija PS4, żeby to nie odstawało jakoś od podstawki. 

Po tym gifie na twitterze już widać że jakościowo będzie progres. Na pewno będzie więcej i bardziej widowiskowo.

Ja za głowę się chwytam jak oni to zrobili w FW, polecam wylądować na tym najwyższym budynku na wyspie, gdzie odbywa się fabularny wątek ze wspinaczką, przecież to w głowie się nie mieści co Guerilla dokonała. Blask księżyca, zachód i wschód słońca, noc, zawsze to wygląda zachwycająco.

To pierwszy open world który włączam by tylko polatać i popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rtooj napisał:

Po tym gifie na twitterze już widać że jakościowo będzie progres. Na pewno będzie więcej i bardziej widowiskowo.

Ja za głowę się chwytam jak oni to zrobili w FW, polecam wylądować na tym najwyższym budynku na wyspie, gdzie odbywa się fabularny wątek ze wspinaczką, przecież to w głowie się nie mieści co Guerilla dokonała. Blask księżyca, zachód i wschód słońca, noc, zawsze to wygląda zachwycająco.

To pierwszy open world który włączam by tylko polatać i popatrzeć.

Jak ostatnio odpaliłem Horizona po dłuuugiej przerwie w trybie performance, myślałem, że to życie i od razu zrobiłem z rozpędu kilka godzin w rajdzie po platynę. Ciężko sobie wyobrazić jeszcze lepszą jakość na starym poczciwym PS5 i to w betonowych 60 fps (do tego bez dużej straty graficznej, na premierę trochę był problemy nie przeczę, teraz to jest masakrator konkretny, nawet w perf mode). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...