Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, aph napisał:

To jest niemożliwe, sklepiki podkradaja sobie gry.

Akurat to, gdzie gra jest dostępna, to najmniejszy problem. To wykonalne, ale w niczyim interesie, żeby wychodzić przed szereg i proponować rozwiązanie. Niby MS promuje PC jako platformę do grania, ale na ten moment to dla nich nie ta półka co Xbox. Mogli być na miejscu Steam, ale olali swoje rozwiązanie GfWL i obudzili się z ręką w nocniku, jak PC jako platforma do grania wstała z kolan.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ma_niek napisał:

Wersja digital nie na żadnego sens bez czegoś w rodzaju gamę pass

Myślisz przez pryzmat naszych (w Polsce ) zarobków i tego ile gry kosztują w cyfrze. Wiadomo że u nas w cyfrze gry czasem już po 300 zł a w pudełku na premierę i 60 zł taniej da radę wyrwać. Plus można kupić używkę lub wymienić w cex. 

 

Jednak w krajach Europy zachodniej 60 euro czy w USA 60 dolców to nie tak dużo jak u nas 300 zł. Wszedzie cyfra zdobywa coraz większą część rynku a w tych bogatszych krajach z lepsza i mocniejsza walutą nie ma różnicy między zakupem cyfry zamiast pudełka. Myślę że dużo osób kupi właśnie tą wersję konsoli. 

 

Sam łapie się na tym że gry które są długie i zamierzam zostawić w kolekcji często kupuje w cyfrze. Fakt że często na wyprzedażach ale patrzcie jak szybko teraz gry tanieją. Gry bethesdy czy ubi lecą nawet w cyfrze szybko w dół a ostatnio np exy sony za grosze kupowałem w psn. Niektóre starsze jak Detroit czy horizon ale i dosyć nowe jak days gone. Cholernie wkurza mnie płyta w PS4 pro bo mam wrażenie że grając w grę death stranding czy nioh 2 największy hałas pochodził właśnie z czytnika płyt. Nie było to komfortowe ciche szumienie a wycie:)

 

A co do trzymania odtwarzacza w konsoli dla filmów to tak szczerze ilu tu na forum nadal kolekcjonuje filmy czy seriale na fizycznych nośnikach? Jak mamy tyle streamingowych możliwości to tylko hobby dla zapaleńców a jest ich garstka. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Widzę, że YETI w ekstazie i CW jeżdża za mocno.

Jakie cw? Wiesz czym ma być xcloud, wiesz ze gp będzie na tv samsunga? Wiesz ze spencer chce aby gp pojawił się na każdym możliwym urządzeniu? 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, YETI napisał:

Jakie cw? Wiesz czym ma być xcloud, wiesz ze gp będzie na tv samsunga? Wiesz ze spencer chce aby go pojawił się na każdym możliwym urządzeniu? 

 

Będzie tam XCloud, to pierwsze, drugie będzie, a trzecie czy PSNow wyparło PS4 (czy też PS5) w przyszłości?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dwie kwestie mnie zastanawiają.

Co z VR2? Liczyłem na jakąś wzmiankę chociaż. Chciałbym wreszcie zanurzyć się w świat gier vr, ale na nowej generacji z nowym - lepszym urządzeniem.

I co z bc? Wersja konsoli bez dysku z góry będzie skazana na brak odtwarzania gier ze starszych konsol? starszej konsoli? 

Odnośnik do komentarza

Napiszę swoją opinię o konfie.

Konfa imo wyszła super. Gier nie oceniam bo każdy ma jakieś typy jeden znajdzie coś dla siebie drugi nic. Wystarczająco gier pokazali, potem wygląd konsoli czyli tak jak być powinno. GTA V zaliczy kolejną generacje XD

Jestem nadal niezdecydowany co do konsoli jaką kupię ale chyba bardziej ciągnie mnie w stronę Xboxa bo nie miałem w tej generacji. No nic czekam na konfe MS. Będą musieli się postarać.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, marcinwks napisał:

co z bc? Wersja konsoli bez dysku z góry będzie skazana na brak odtwarzania gier ze starszych konsol? starszej konsoli? 

To chyba logiczne, że konsola bez napędu nie obsłuży płyt, a tylko gry z PS4 kupione na PSN.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Będzie tam XCloud, to pierwsze, drugie będzie, a trzecie czy PSNow wyparło PS4 (czy też PS5) w przyszłości?

Nie porównaj ps now do gp, bo to dwie zupełnie inne usługi. Jeżeli Sony będzie wrzucało swojej gry w dniu premiery do ps now, a aplikacja będzie dostępna na tv i będzie to chodziło w zadawalajcej jakości, to nie widzę powodu aby kupować PS5. 

 

Tak jka nie widzę powodu kupować nowego xboxa, skoro wszytsko będzie w aplikacji na innych urządzeniach. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Teraz, marcinwks napisał:

Jeszcze dwie kwestie mnie zastanawiają.

Co z VR2? Liczyłem na jakąś wzmiankę chociaż. Chciałbym wreszcie zanurzyć się w świat gier vr, ale na nowej generacji z nowym - lepszym urządzeniem.

I co z bc? Wersja konsoli bez dysku z góry będzie skazana na brak odtwarzania gier ze starszych konsol? starszej konsoli? 

Chłopie ps5 jak i xbox to słabe konsole które nie będą miały większość gier w 4k/60, chyba że truskawki i delfina, a ty chcesz nową generacje VR? zapomnij

Chyba że będzie dodatkowa przystawka wspomagająca obliczenia konsoli to co innego

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, YETI napisał:

Nie porównaj ps now do gp, bo to dwie zupełnie inne usługi

 

Nie kupiłbyś nowego Xboxa i tak typie, zejdź na ziemię. Same jeśli, jeśli, jeśli. W (pipi)u będzie miał tego Xcloud każdy HC gracz i wybierze PC albo XBoxa, tak jak wybierają gracze konsolę nad streaming z PSNow czy handheldy z przyciskami nad ekrany dotykowe.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nie kupiłbyś nowego Xboxa i tak typie, zejdź na ziemię. Same jeśli, jeśli, jeśli. W (pipi)u będzie miał tego Xcloud każdy HC gracz i wybierze PC albo XBoxa, tak jak wybierają gracze konsolę nad streaming z PSNow czy handheldy z przyciskami nad ekrany dotykowe.

:dynia:

Miałem dwa pierwsze xboxy i wspominam je bardzo dobrze, dla tego że miały gry. Jeżeli nowy xbox wróci do formy, to chętnie zaplace 4zl za gp i zagram w to co mnie interesuje. Tak na chłopski rozum, po co wydawać 2500zl, skoro mogę mieć to samo za cenie abonamentu na pc czy tv? 

2 minuty temu, Figuś napisał:

Dobra posprząta ktoś ten autyzm wezyra incha yetiego i kilku duszyczek?

Do kosza to można co najwyżej wyrzucić twój post. 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...