Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Też się z tego nabijałem, ale ostatnio coś za dużo o tym słychać, żeby puścić to mimo uszu:

  • DuskGolem teasuje, że coś nas czeka w temacie
  • Konami mówi o outsorcingu swoich marek
  • Bloober rzekomo zajmujący się remakem jedynki

No i kolega hum też mi coś sugerował, ale chyba nie może więcej powiedzieć. ;)

 

No i na ResetEra inny legitny użytkownik potwierdzał już kilka razy, że według jego źródeł takowa rzecz powstaje (tzn. Silent Hill) + jakaś większa wieloletnia umowa między Sony+Konami, której skutkiem byłoby "multiple MGS exclusive projects". Plus dodajemy do tego fakt, że to przecież Sony robi teraz filmowego Metal Gear Solid.

 

Pożyjemy zobaczymy, ale to raczej na pewno nie na dzisiejszym SOP. ;)

Odnośnik do komentarza

MGS i to multiple to co najwyżej remaki. Nic innego nie ma szans powodzenia bo nikt nie jest tak głupi w Sony żeby układy z Hideo sobie psuć i lansowac jakąś nową gierkę w serii bez jego udziału. Z przyjemnością ograłbym takie MGS 1 z nexgenowa grafiką. Tylko musieliby dodać całkiem sporo contentu albo wycenić to na max 200zł bo gierka jest na 10h (i to tylko wtedy kiedy grzecznie słucha sie wszystkich rozmów w codecu).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pawelgr5 napisał:

MGS i to multiple to co najwyżej remaki. Nic innego nie ma szans powodzenia bo nikt nie jest tak głupi w Sony żeby układy z Hideo sobie psuć i lansowac jakąś nową gierkę w serii bez jego udziału. Z przyjemnością ograłbym takie MGS 1 z nexgenowa grafiką. Tylko musieliby dodać całkiem sporo contentu albo wycenić to na max 200zł bo gierka jest na 10h (i to tylko wtedy kiedy grzecznie słucha sie wszystkich rozmów w codecu).

Remake 1 i 2 w pakiecie w oprawie next gen to moje małe marzenie. 

A nowy mgs- czemu nie. Sony bierze IP, są w stałym kontakcie z Kojima productions i po prostu im to zlecają. O ile chiniol chciałby się jeszcze bawić w to uniwersum.

 

No, ale to tylko gdybanie i sranie w banie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Jakim napisał:

Remake 1 i 2 w pakiecie w oprawie next gen to moje małe marzenie. 

A nowy mgs- czemu nie. Sony bierze IP, są w stałym kontakcie z Kojima productions i po prostu im to zlecają. O ile chiniol chciałby się jeszcze bawić w to uniwersum.

 

No, ale to tylko gdybanie i sranie w banie.

Nowy MGS od Kojimy? Jestem na tak pod warunkiem, ze chinol będzie pod mocnym batem korporacji..

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, izon napisał:

SH2 to najlepszy horror w historii także ten..

 

Co nie zmienia faktu, że marka nigdy nie była hitem sprzedażowym, a w niszowym gatunku jakim są horrory od lat nie miała dobrego reprezentanta. Zwyczajnie nie zaistniała w świadomości nowego pokolenia graczy. Jeśli powstanie jakaś nowa część to obstawiam, że będzie to raczej format AA.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

Co nie zmienia faktu, że marka nigdy nie była hitem sprzedażowym, a w niszowym gatunku jakim są horrory od lat nie miała dobrego reprezentanta. Zwyczajnie nie zaistniała w świadomości nowego pokolenia graczy. Jeśli powstanie jakaś nowa część to obstawiam, że będzie to raczej format AA.

Nie zgodzę się. Jedynka i dwójka pokryte platyną, mnóstwo sequeli, automaty paczinko, DWA filmy hollywoodzkie. Marka jest znana.

Odnośnik do komentarza

Mam do Was pytanie. Posiadam obecnie prosiaka 7216b, jeszcze nawet na gwarancji. Na Sony gram tylko w exy, TLOU, Uncharted, GoT itp. Do innych gier mam X Series. 

Teraz - czy na PS5 powyższe tytuły dostaną kopa graficznego? 

Czy bez dodatkowych łatek, PS5 podbije mi grafikę do 4K? Wiem że GoT ma odblokowany mnożnik, ale co z resztą? 

Czy warto zmieniać na PS5 tylko dla tych kilku exów? 

Chciałbym je ograć jeszcze raz, bo wcześniej miałem slima na którym ogrywałem te tytuły, więc czy zrobić to na PS4 pro czy PS5? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, martinez07 napisał:

Mam do Was pytanie. Posiadam obecnie prosiaka 7216b, jeszcze nawet na gwarancji. Na Sony gram tylko w exy, TLOU, Uncharted, GoT itp. Do innych gier mam X Series. 

Teraz - czy na PS5 powyższe tytuły dostaną kopa graficznego? 

Czy bez dodatkowych łatek, PS5 podbije mi grafikę do 4K? Wiem że GoT ma odblokowany mnożnik, ale co z resztą? 

Czy warto zmieniać na PS5 tylko dla tych kilku exów? 

Chciałbym je ograć jeszcze raz, bo wcześniej miałem slima na którym ogrywałem te tytuły, więc czy zrobić to na PS4 pro czy PS5? 

Graj na ps4 pro bo ps5 i tak nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Co nie zmienia faktu, że marka nigdy nie była hitem sprzedażowym, a w niszowym gatunku jakim są horrory od lat nie miała dobrego reprezentanta. Zwyczajnie nie zaistniała w świadomości nowego pokolenia graczy. Jeśli powstanie jakaś nowa część to obstawiam, że będzie to raczej format AA.

Tak i nie:) Demko P.T. pokazało, że zainteresowanie jest ogromne aczkolwiek tu na pewno robotę zrobiło też nazwisko chinola:)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, martinez07 napisał:

PS5 mogę kupić, mam maila z Euro, a w ostateczności znajomy sprzedaje swoją sztukę. 

na ps4pro to sa te same gry. Samo 4k na prosiaku jest bardzo fajne w exach. Z wiekszych gier to w 60fpach lata GoT, GoW, DG. Jak Cie stac to kupuj 5 aczkolwiek jak sam wiesz nawet na bieda konsolach te gierki prezentuja sie okazale.  

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...