Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Jakim napisał:

Kto im tego motorstorma/wipeouta zrobi teraz jak się wszystkich pozbyli? Polyphony? Już widzę oczyma wyobraźni te kartonowe błoto.

 

Krążył ostatnio news, że Sony ma zamiar agresywniej inwestować w timely exclusivy oraz zlecenia na gry u twórców 3rd party. Tylko wciąż nie wiem kto nadawałby się by oddać ducha takiego WipEouta.

 

i kto w ogóle by to kupił patrząc, że takie vgc pokazuje sprzedaż kolekcji na poziomie 720k

Odnośnik do komentarza

W jutrzejszym pokazie myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że pojawią się:

 

- Ratchet and Clank: Rift Apart

- Returnal

- Horizon Forbidden West (może po raz pierwszy zobaczymy gameplay oraz potwierdzenie premiery w końcówce 2021)

- Kena: Bridge of Spirits (również nie mam dobrego przeczucia związanego z tą grą. Sądzę, że twórcy przerazili się tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszyła się ta gra po czerwcowym pokazie i teraz jest tam panika czy dostarczą. Jak dla mnie to ta gra nie wyjdzie w tym roku).

- Little Devil Inside

- Stray (kot z plecaczkiem pomykający po świecie rodem z Machinarium kupił mnie z miejsca na czerwcowym Evencie).

- Oddworld Soulstorm

- Deathloop

- jakaś multiplatofrma, która debiutuje w kolejnych miesiącach, pokroju Resident Evil Village

- być może zapowiedź Final Fantasy VII Remake 1 w wersji na PS5.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, balon napisał:

Nie, no ramastery remasterow to już too much.

mmm jak sobię przyomnę GoWa 1&2 to zawsze bym chętnie wrócił do tych gier. Ostatnia część to dla mnie zdecydowanie nie to samo. A Bluepiont Games najlepiej jak by robiło remak'a Metal Gear Solida, wiem, że ta ekipa by tego nie zjebała:)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, izon napisał:

mmm jak sobię przyomnę GoWa 1&2 to zawsze bym chętnie wrócił do tych gier. Ostatnia część to dla mnie zdecydowanie nie to samo. A Bluepiont Games najlepiej jak by robiło remak'a Metal Gear Solida, wiem, że ta ekipa by tego nie zjebała:)

Jakby zrobili remake Vagrant Story to i te nowe ceny mnie nie zniechęcą. Jest sporo gier które mozna by ożywić i to z każdego gatunku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MLeKSk napisał:

Najpierw gra wyszła na PS2. Potem zrobili remaster na PS3. Następnie gierka trafiła w mega odpicowanej wersji na PS4 :-) Jak nic remaster remastera :-D Jakby w ten sam sposób odświeżono przygody Kratosa to brałbym z miejsca.


Na Ps4 ta odpicowany wersja to był remake, a to inna para kaloszy niż remaster. 
No ale nie wiem kto by miał teraz w Sony zrobić takie reamejki jedynki i dwójki? Szczególnie dwójki która była dluuuga jak na korytarzykowy action adventure. 

Odnośnik do komentarza

Byłem ostatnio posiadaczem PS4 Pro, od premiery mam Xbox Series X, niedawno kupiłem PS5.
 

Moja opinia, bez trollingu:

  • pad jest dużo wygodniejszy od DS4, wydaje się też lepiej zrobiony od wszystkich padów które trzymałem w łapach, nawet licząc te mityczne elitki do Xboxa
  • ale imo pad od Xboxa jednak jest troszkę wygodniejszy ;)
  • te wibracje i spusty, MOIM ZDANIEM przereklamowane, czasem mam wrażenie że mi się wibracje psują, a blokada spustów denerwuje mnie częściej niż bawi
  • menu jest piękne i płynne, duży plus dla Sony, widać nie odwalił fuszerki jak MS ze swoim menu w 1080p z poprzedniej generacji
  • moja konsola jest cicha, nie strzelają żadne cewki czy inne cuda, jedynie napęd jak się włączy to odrzutowiec (ale to można akurat wybaczyć, podobnie jest na Series X)
  • pierwsza gra, Miles Morales, graficznie imo, żadna gra na Xboxa Series X nie ma startu (grałem w 60fps bez RT)
  • wygląd konsoli na żywo robi spore wrażenie, gusta gustami, ale inżynieryjne żeby to wszystko upchać w tych kształtach z odpowiednim chłodzeniem, nie no, musieli to robić geniusze
  • niestety, konsola z takim wyglądem nie każdemu będzie pasować "do wystroju" ;) (w odróżnieniu od XSX)
  • największy plus (xD) jak podłączam słuchawki to mi wyłącza dźwięk w TV, mały bajer ale jak cieszy xD

Całościowo PS5 bardzo mi się podoba, czuć taki powiew, nie wiem, czegoś nowego, przy Xboxie nowym ciężko o takie uczucie, jak się miało One X.

  • Plusik 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

 

 

26 minut temu, Lokomotywa napisał:

 

  • te wibracje i spusty, MOIM ZDANIEM przereklamowane, czasem mam wrażenie że mi się wibracje psują, a blokada spustów denerwuje mnie częściej niż bawi
  • menu jest piękne i płynne, duży plus dla Sony, widać nie odwalił fuszerki jak MS ze swoim menu w 1080p z poprzedniej generacji

 

 

Też mam wrażenie i uczucie "blokowania się" R2/L2. I coś czuję że skończy jak panel dotykowy. Niby fajnie w strzelankach, ale tam nie ma na to czasu. 

Menu jest debilne i te małe ikonki na dole po wciśnięciu PS button. Nie jest czytelne i trzeba się oswoić. Poprzednie było lepsze. Najlepsze ma Switch.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...