Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Już bez przesady przecież to było relatywnie wcześnie i krótko trwało. Nie ma co się tak podkręcać. Pokazali kilka nowych gierek. Widać, że sobie też coś zostawiają na E3. No i wątpię, że na jesień żadnego większego exa nie wypuszczą, więc sądzę jednak że dowiozą tego Horizona.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Już bez przesady przecież to było relatywnie wcześnie i krótko trwało. Nie ma co się tak podkręcać. Pokazali kilka nowych gierek. Widać, że sobie też coś zostawiają na E3. No i wątpię, że na jesień żadnego większego exa nie wypuszczą, więc sądzę jednak że dowiozą tego Horizona.

No ja w tym roku liczę tylko na Returnal i Ratcheta, wątpię by te inne mocne ip miały szanse na 2021, nawet jeśli będą ukończone. Zbyt mała ilość nowych konsol na rynku, a pewnie Sony mocno kalkuluję by gry trafiły do jak największej bazy. Nawet jeśli gra pojawia się na ps4 jest obawa, że ludzie wstrzymają się z zakupem ponieważ będą chcieli to ograć w lepszej jakości na next genie, który jest niedostępny. 

Odnośnik do komentarza

The Returnal mi się podoba. Coś innego w gąszczu gier z bajkową grafiką. Skrzyżowanie Vanquish i Doom Eternal? Bardzo chętnie. Tytuł na pewno do sprawdzenia po zakupie PS5.

 

Niesamowity plaskacz w twarz dla ludzi liczących na SH (nadzieja umiera ostatnia) to zapowiedź Five Nights.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

The Returnal mi się podoba. Coś innego w gąszczu gier z bajkową grafiką. Skrzyżowanie Vanquish i Doom Eternal? Bardzo chętnie. Tytuł na pewno do sprawdzenia po zakupie PS5.

 

Niesamowity plaskacz w twarz dla ludzi liczących na SH (nadzieja umiera ostatnia) to zapowiedź Five Nights.

Jak ktoś liczył na pokaz SH ma tym evencie to :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Od zawsze wyśmiewałem to, tak samo jak MGS ale ludzie w to wierzyli :)

 

Remake Silent hill to jest już mem, ale na pewno pokażą na E3 albo TGS :kaz:

No to już akurat mówiłem, jak zapowiedzą to proszę mi przysłać dobra whiskey:) Zapisuje sobie te pościki żeby Wam przyjebac w drugiej połowie roku:)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Tylko, że ty zapowiadałeś wczoraj o ile dobrze pamiętam. :kaz:

To chyba Ci pamięć szwankuje ;) pisałem tu już dużo razy ze zapowiedź najwcześniej na E3,

a wczoraj to jedynie pisałem, ze napewno powstaje i będzie tez na xa i PC.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...