Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam, że menu jest słabe w porównaniu do PS4 - wszystko jakieś takie mniej czytelne, nieintuicyjne, brak zakładki z demami gier w PS Store - ogólna patologia i liczę, że to naprawia z czasem. 

 

Niemniej konsola ma dla mnie magie, której nie miało PS3 i PS4 (choć bawiłem się na nich też świetnie).

 

Czekam na zapowiedź FF7R w wersji na PS5 ❤️

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, funditto napisał:

W sumie zapowiedź kolejnego remake’u od Bluepoint ma sens, jeśli rzucą ją jako ostatni tytuł. Gdyby był to MGS byłoby grubo, ale nawet jeśli nie mają licencji od Konami to opcji nadal jest sporo

Przeszedłem tego mgsa ze 4 razy na psx, ta gierka była króciutka. Jaki sens robić remake? Skończy jak re3 remake o ile powstanie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ukukuki napisał:

Jak ktoś zrobi to pewnie ,że warto. Część kupi z sentymentu a część przez szum który będzie wokół gierki. 

 

Tylko jestem praktycznie przekonany ,że to będzie multiplatforma jak wyjdzie. 

No właśnie tylko kiedy ostatnio sony wydało jakiegoś krótkiego singla, nie open world? To chyba był remake ratcheta o ile dobrze pamiętam. Imo tak samo, jeśli to wyjdzie to jako multiplatforma, no ale w takim razie kto to zrobi? Bo raczej nie konami. ;)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Jeśli miałoby to robić Bluepoint to skąd wy tę multiplatformę wytrzasnęliście?

A skąd pomysł na MGS, sony ma dosyć swoich marek, już ten syphon byłby dużo lepszym pomysłem. Ba gdyby zrobili go na wzór starych splinteri to sam bym kupił ps5. Btw oryginał źle się zestarzał, ostatnio jakieś urywki na yt oglądałem. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

IMO, remake MGS wkładam między bajki tak samo jak legendarny już remake Silent Hill :)

IMO to jednak Silent bardziej prawdopodobny, tylko kto miałby go zrobić? Kojima po tej nawalance z Konami, czy legendarni mistrzowie z bloobera? :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Zajcik napisał:

Też uważam, że menu jest słabe w porównaniu do PS4 - wszystko jakieś takie mniej czytelne, nieintuicyjne, brak zakładki z demami gier w PS Store - ogólna patologia i liczę, że to naprawia z czasem. 

Jak dal mnie menu jest mega przyjemne i intuicyjne, trzeba tylko się przyzwyczaić, bo jest inne od tego w PS4.

Co do zakładki z demami już pisałem, użyj wyszukiwarki, bo ta działa bardzo dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

Póki co największe szanse (o dziwo) ma na to Bloober w świetle ostatnich plotek. Poprzeczka jest jednak zawieszona wysoko i nie wiem czy studio by podołało.

Ja to nie wiem czy hardware by podołał. Może wersje pro z paczem do full HD? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Silent Hill też byłby multiplatformą, nie wierzę w jego ekskluzywność. To, że jedynka ukazała się tylko na PSX nic nie znaczy.

Jeśli sony sypnie grubą kasę Konami to co nie zgodzą się? Jak marka i tak jest dla nich martwa i nie przynosi hajsu z gier. Tylko to takie gdybanie, wszystko zależy od potencjału sprzedażowego gierki. Dla nas to może być jakaś nostalgia ale ilu młodych graczy zna w ogóle te marki?

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Jak dal mnie menu jest mega przyjemne i intuicyjne, trzeba tylko się przyzwyczaić, bo jest inne od tego w PS4.

Co do zakładki z demami już pisałem, użyj wyszukiwarki, bo ta działa bardzo dobrze.

Teraz po paru tygodniach z konsolą mam już menu ogarnietę, ale dalej uważam, że poprzednie było bardziej intuicyjne. 

Co do tej zakładki z demami - jak wpisuje w wyszukiwarkę hasło, to wyskakuje mi dużo dziwnych rzeczy, nie wyskakują same dema. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

IMO, remake MGS wkładam między bajki tak samo jak legendarny już remake Silent Hill :)

 

Też się z tego nabijałem, ale ostatnio coś za dużo o tym słychać, żeby puścić to mimo uszu:

  • DuskGolem teasuje, że coś nas czeka w temacie
  • Konami mówi o outsorcingu swoich marek
  • Bloober rzekomo zajmujący się remakem jedynki

No i kolega hum też mi coś sugerował, ale chyba nie może więcej powiedzieć. ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2021 o 21:50, Bigby napisał:

Jeśli chodzi o inne gry, których port chciałbym ujrzeć - oczywiście Bloodborne. Do tego Ghost of Tsushima. Ale zadowolę się nawet samym BB.

Kwestia czasu. Najpierw musi wyjść BB w 60 klatkach na PS5.

Odnośnik do komentarza

W oficjalnej notce jest podane, że będzie 10 gier, zwiastuny już tych zapowiedzianych i nowe zapowiedzi. Liczę na coś świeżego w temacie Horiozn 2, Kena, może nowy zwiastun RE8, z nowości zapewne jakieś indyki lub gierki AA. Obstawiam, że pokażą również FFVII na PS5. 

Odnośnik do komentarza

Chcialbym zobaczyc GoW 2 i moze cos bedzie, bo ostatnio cos pisali ze nie moga sie doczekac kiedy pokaza materialy szerszej publicznosci. Tylko ze to troche za wczesnie, bo premiery na pewno nie bedzie w tym roku. No to juz tylko Horizon zostal. Rachet bedzie wymiatal, wiec nie potrzebuje zadnych pokazow z gry. Ciekawe co bedzie z nowosci?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...