Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, martinez07 napisał:

Czyli do tych gier to zakup ps5 trochę fanaberia... 

Tak i nie. Komfort grania + kultura pracy urządzenia robią swoje na korzyść PS5.

Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

Myślenie życzeniowe, nie ma na to żadnych danych.

No są wystarczy zgooglować i masz statystyki ile osób pobrało demko..

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, izon napisał:

 

12 minut temu, martinez07 napisał:

Czyli do tych gier to zakup ps5 trochę fanaberia... 

Tak i nie. Komfort grania + kultura pracy urządzenia robią swoje na korzyść PS5.

 

No i jak nie ograł takich exow jak Ghost, GoW czy Days Gone to dostały one na Ps5 meeeega boosta. Nie mówiąc o pająku gdzie 60 ks + RT jest technicznym masakratosem.

 

Mówię to jako posiadasz ps4pro oraz PS5

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, izon napisał:

No są wystarczy zgooglować i masz statystyki ile osób pobrało demko..

 

Mówi się o milionie w dwa tygodnie, dalej brak danych. 

  • demo
  • ciekawostka
  • znane nazwisko

W 2013 podano, że cała seria Silent Hill sprzedała się w 8.4 miliona egzemplarza na przekroju trzech generacji i kilku sprzętów. Dla porównania Resident Evil oficjalnie zszedł w ponad 107 mln egzemplarzy, a wciąż powstają nowe gry z tej serii. No nie ta skala.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Szymek napisał:

z tego co wyczytalem to ogral je na slimce a teraz ma prosiak ;)

Tak, na slimce ograłem TLOU 1 i 2, GoW (strasznie wtedy szumiała, ale może to napęd), serię Uncharted, jedynie na prosiaku część 4. Ale zostało mi jeszcze GoT. DG mnie zestresowało, więc nie wrócę :)

Widziałem na youtubie porównanie GoT prosiaka z ps5 i te 60 klatek robiło robotę. 

Na prosiaku, albo PS5 chciałbym wrócić do serii Uncharted (łącznie z 4 bo był świetny), TLOU 1 i 2 i zrobić GoT. 

Spiderman nie moje klimaty, a Valhalla która czeka w kolejce wraz z RDR 2 na płytach, to już na X Series

No i liczę że z czasem coś wpadnie więcej, może jakieś TLOU 3,albo Uncharted 5...

Muszę odpalić GoT na prosiaku, zobaczyć jak z szumem, bo nie sprawdzałem, a fakt że też jest istotna dla mnie kultura pracy (dlatego polowałem na 7216b)

Edytowane przez martinez07
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Szymek napisał:

@martinez07no to z tych gierek ktore bys chcial ograc tylko GOT dziala w 60fps. Ograne w 30fps i bardzo sb chwale. Reszta ktora wymienilas nie ma zadnego patcha i to sa te wersje z PRO. TLoU 2 nadal nie ma zadnego info o patchu do tej pory. 

Czyli na tą chwilę, za wyjątkiem GoT oraz GoW, w zupełności wystarczy mi prosiak, bo na PS5 będzie to dokładnie tak samo wyglądać - dobrze zrozumiałem? 

 

9 minut temu, balon napisał:

Dla mnie sam GoT w 4k i 60ks, Spider w 60 ks + RT (meeeega połączenie i efekt) oraz Astro były warte na start aby kupić PS5. W kolejce czekają Demonsy oraz dodatki do Control w 60ks.

Demonsy też brzmią nieźle, widziałem na youtubie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, martinez07 napisał:

na PS5 będzie to dokładnie tak samo wyglądać - dobrze zrozumiałem? 

jesli nie dostala patch pod ps5 to tak. To jest to samo co na Prosiaku jesli chodzi o rozdzielczosc i klatki

Wyjatkiem sa gry ktore maja odblokowane klatki (np Sekiro) ale sa to multiplatformy i jest ich mala ilosc 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, martinez07 napisał:

Czyli na tą chwilę, za wyjątkiem GoT oraz GoW, w zupełności wystarczy mi prosiak, bo na PS5 będzie to dokładnie tak samo wyglądać - dobrze zrozumiałem? 

Got, GoW, Morales w mega jakości, do tego Demony + Astro i masz grania na start po kokardy. Dodaj jeszcze szybsze loadingi, lepsza kulturę pracy, lepszego pada. Jak to nadal mało argumentów na start dla ciebie to zostań na prosiaku. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cóż mogę powiedzieć, debile i tyle, ta nowa elita Sony nie ma nic wspólnego z Japońską godnością, szacunkiem i oddaniem. Niech jeszcze Więcej tych lgbt wciskają w grach to będzie moja ostatnia generacja z nimi. Eh liczyłem na nowego Knacka, lub coś większego w swiecie Astro, ale teraz to już marne szanse.

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, czarek250885 napisał:

Cóż mogę powiedzieć, debile i tyle, ta nowa elita Sony nie ma nic wspólnego z Japońską godnością, szacunkiem i oddaniem. Niech jeszcze Więcej tych lgbt wciskają w grach to będzie moja ostatnia generacja z nimi. Eh liczyłem na nowego Knacka, lub coś większego w swiecie Astro, ale teraz to już marne szanse.


Jeszcze cos o uchodzcach zapomniales napisac

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Starh napisał:

Czy ja dobrze widzę, czy plejka nie obsługuje Atmosa w grach? Wtf :O w filmach tak samo?? Jak oni mogli wyjebac optyczne wejście i nie dać atmosa xD 

Mozna wiedziec jaki masz sprzet do odsluchu (w grach) atmosa?  A moze jaki ogolnie masz sprzet AV? Jaki apli, wofer i glosniki? Jestem ciekaw :)

Filmy na plejce ogladasz? 

Kurcze ja jestem audiofilem/kinomaniakiem ale nigdy bym na to nie wpadl zeby na plejce ogladac filmy. Do tego mam dedykowany sprzet. Konsola sluzy do opierdalania exow, tv do brazu, br do odtwarzania plyt a shield do yt i calego androidowegoo gowna. 

Pc - do ogrywnia gierek w gamepassie

 

Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. 

 

 

Edytowane przez sajmon34
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...