Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ok tv zakupiony samsung ks8000. Zobaczyłem ten tv w sklepie i się zakochałem. Padło na wersje 55 cali. Oczekiwanie na tv 3 tygodnie a i tak mi się nie śpieszy bo remont przed połową czerwca się nie skończy. Dam znać jak już go porządnie przetestuje.

Odnośnik do komentarza

Tez dzis kupiłem nowy TV jako ze była okazja za 2k to az zal bylo nie brac :D troche mało bo 49" ale jest Sony jest Seria X jest 4k :lol: 49x8307c

maxresdefault.jpg

jaki to ma imput lag? Te tv 4k tak tanieją czy to jakiś bubel? W media expert widziałem Philipsa też 49 cali za 1900 zł i się zastanawiam czy jest to coś warte. 

Niedługo będę zmieniał tv, chciałem kupić coś za 1500-1600 zł, 4 stówy dołożyłbym do 4k tylko żeby to nie było jakieś gó.wno rozmazane.   

Odnośnik do komentarza

 

Już w grudniu była podobna cena więc sam nie wiem, może gdyby dorzucili 4 lata gwarancji. Tak czy inaczej jest to bardzo dobry tv a chyba  podobnej jakości 4k 2016 od Sony to wydatek 7 tyś więc...

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, koło 6999zł za ten rok. No nic, biorę tego za 5099 i zobaczę jak się sprawuje.

 

I niech Ci służy, zwłaszcza że były aktualizacje softu i nawet dołożono wsparcie dla HDR. Inna moja rada dowiedz się ile kosztuje dodatkowa gwarancja na stronie Sony mi kiedyś za dodatkowe 3 lata 50w805 wyliczyło chyba 250 zł, więc cena ok.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, kosztuje 250 zł za trzy lata, ale tak szczerze to warto? Gwarancja producenta to dwa lata, w każdym momencie można ją przedłużyć (nawet pod koniec) to opłaca się od razu brać gwarancję wydłużoną? I czy faktycznie jest to rozwiązanie czy nabijanie ludzi w butelkę?

Odnośnik do komentarza

 

Tez dzis kupiłem nowy TV jako ze była okazja za 2k to az zal bylo nie brac :D troche mało bo 49" ale jest Sony jest Seria X jest 4k :lol: 49x8307c

maxresdefault.jpg

jaki to ma imput lag? Te tv 4k tak tanieją czy to jakiś bubel? W media expert widziałem Philipsa też 49 cali za 1900 zł i się zastanawiam czy jest to coś warte. 

Niedługo będę zmieniał tv, chciałem kupić coś za 1500-1600 zł, 4 stówy dołożyłbym do 4k tylko żeby to nie było jakieś gó.wno rozmazane.   

 

Okolo 33 ms więc tak znośnie ale nie ma rewelki. Ale ogolnie 49x8307c ma całkiem przyzwoite opinie i na allegro juz po 3k takiego wyrwiesz.

Odnośnik do komentarza

Planuję zakup czegoś w okolicach 5k, ale niestety ogranicza mnie meblościanka, bo tv może mieć maks. 120mm szerokości czyli coś około 50 cali.

Zaciekawiły mnie dwa modele, tegoroczny KS7000 i z tamtego roku CX700(1000zł mniej niż budżet). Żadnego jeszcze nie oglądałem na żywo i pytanie czy macie coś jeszcze do polecenia. 

Przede wszystkim chciałbym ogarnięty IL na poziomie 30 i minimum 3 HDMI, ale to chyba standard. 

Tak ogólnie to mam przeczucie, że KS7000 będzie najlepszym wyborem, ale wolałbym opinie od kogoś kto się tym interesuję. Dzięki  ^_^

Odnośnik do komentarza

 

 

Już w grudniu była podobna cena więc sam nie wiem, może gdyby dorzucili 4 lata gwarancji. Tak czy inaczej jest to bardzo dobry tv a chyba  podobnej jakości 4k 2016 od Sony to wydatek 7 tyś więc...

 

a Ty nie brałeś ost tv ? :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Już w grudniu była podobna cena więc sam nie wiem, może gdyby dorzucili 4 lata gwarancji. Tak czy inaczej jest to bardzo dobry tv a chyba podobnej jakości 4k 2016 od Sony to wydatek 7 tyś więc...

a Ty nie brałeś ost tv ? :)
Brałem :) ale sprzedaje przyjacielowi Nemesisowi z forum bo on chce się przesiąść z hd 32 cali na tą bravię 50 więc dołożę już trochę i walnę 4k większego. A co do cali, 50 cali robi ogromną różnicę ale szybko się przyzwyczaiłem i 55 kupię z miłą chęcią :) Edytowane przez Wesker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomimo że jestem mega zadowolony ze swojej trzymiesięcznej 55`` W805C to szczerze też pokusiłbym się gdyby tylko miał taka możliwość jak Ty :) Tym bardziej że cena ta sama i patrząc na plotki konsol w 4k gdzie jeszcze na początku roku nawet przez myśl to nie przeszło.Ale jak na razie pozostaje przy tym że granie w 4k w najbliższej przyszłości jest raczej nie realne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...