Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze polecam Panasa świeci pięknie, wykonanie też tip top, zresztą to mój czwarty panas drugi LCD :)

I nawet widzę, że się załapał do tego zestawienia właśnie mój model nice :D

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

No ja tez sie polasilem na Philipsa, nie narzekam ale to bylo rok temu a teraz potrzebny HDR :/

 

Mialem brac w ogole Panasa bo zawsze w domu byl Panas i nigdy nie bylo zgrzytow. Do dzis dziala jeden z pierwszych modeli w 2005/6 HD LCD i byl tak jechany jak bura suka ze hej-tej i ani jeden pikselek nie wypalony. Takze wezme pod uwage na przyszlosc wlasnie Panasonica.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

I wypalił byś piękne powidoki ;) Że o sporym i do tego pływającym inputlagu nie wspomnę.

 

Bzdury. Mam 3 letnie plazme Samsunga i powidokow nie mam zadnych a gram czesto w te same pozycje i jakos hud mi sie jeszcze z zadnej gry nie pojawil. 

Spory Input lag na poziomie 54ms? Mysle ze to w miare akceptowalny wynik 

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Samsung UE40J6300

 

Samsung UE40J6200

 

Samsung UE50KU6000

 

Philips 49PFS5501

Philips 49PUS6501

 

Taki TVki znalazłem tak do około 2.5k +- 3 stówki, czy wszystkie są kiepskie? :dog:preferuję raczej rozwiązania tańsze, raczej mi nie zależy na 50 calach i 4K ale nie wiem, nie znam się. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

@Rayos nie wiem co masz teraz, ale wyjścia masz dwa. Dokładasz przynajmniej do Sony XD80 43" lub czekasz aż stanieją tegoroczne modele.

 

Kupowanie takich tv jak proponujesz to wyrzucanie kasy w błoto.

 

diablo stara plazme 40" samsunga sprzed 10 lat co juz ledwo zipie. Nie potrzebuje czegos mega wyszukanego z gornej półki, by mnie zadowolić ;) a budzet mam ograniczony do kolo 2.5k

 

EDIT

 

dlatego na chwile obecna najlepszym rozwiazaniem wydaje mi sie ten Samsung UE50KU6000 :dog:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

No bo plazmy to pamiętam że tylko dobre robił Panas, Hitachi

i Pioneer. Reszta producentów nie bardzo radziła sobie z tą technologią.

Rayos ale naprawdę takte tv to trochę balsy pod gierki. Jak byś był emerytem albo szykał tv pod wiadomości i okazjonalny filmik to można byłby je rozważyć.

Odnośnik do komentarza

Rayos ale naprawdę takte tv to trochę balsy pod gierki. Jak byś był emerytem albo szykał tv pod wiadomości i okazjonalny filmik to można byłby je rozważyć.

 

Dlatego proszę o pomoc i radę bo się nie znam :frog: czy mogę w ogóle kupić jakiś dobry TV do gierek za 2.5k? 

 

zresztą, wydaje mi się, że po tym obecnym TV wsyzstko mnie zadowoli 

 

@mattaman

 

thx za cynk, przyjrzę się w wolnej chwili 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem lepszy od Samsunga będzie ten Panas http://m.ceneo.pl/43759644

 

 

 

 

Ja w sypialni też mam jeszcze plazmę panasa z 2008r. Żadnych powidoków itp. Piękny obraz, wspaniały tv.

Boże jak porównuję to z lcd z podobnego okresu to kosmos przepaść.

No właśnie, z podobnego okresu. Trochę jednak technika w lcd poszła do przodu przez ten czas ;)

Odnośnik do komentarza

No a w plazmach stanęła;)

Choć powiem szczerze, że czerń i płynność obrazy w filmach, sporcie i tv to na moje dalej lepsze niż w takim KS7000. Chodzi oczywiście p materiał 720/1080p.

Co innego gierki (tu ks niszczy moją plazmę) czy wiadomo w "next gen" materiałach czyli rgb + 4k + hdr.

Odnośnik do komentarza

No 54 ms wraz z hdr który chyba ma tendencję do zwiększamia input laga to do gierek chyba nie jest najlepsze rozwiązanie.

 

Nie wiem, gralem w FH3 na tym LG OLED B6J z wlaczonym HDR i jakos nie odczuwalem zadnych opoznien. Moze w FPS, Tekkenach i gierkach muzycznych mozna by bylo cos odczuc no ale nie wiem bo nie sprawdzalem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...