Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzi się w takiej odległości, by obraz oglądającemu odpowiadał, a nie patrzy się na przeliczniki. Inaczej nikt w kinie nie powinien siedzieć w pierwszym rzędzie. A grzybiarz ma rację, telewizor za duży nie będzie.
Zawsze lepiej kupić o kilka cali większy odbiornik niż później w domu rzucić "ło, spory jest", a po kilku dniach, gdy oczy się przyzwyczają "mógłby być ten telewizor większy".

Odnośnik do komentarza

Siedzi się w takiej odległości, by obraz oglądającemu odpowiadał, a nie patrzy się na przeliczniki. Inaczej nikt w kinie nie powinien siedzieć w pierwszym rzędzie. A grzybiarz ma rację, telewizor za duży nie będzie.

Zawsze lepiej kupić o kilka cali większy odbiornik niż później w domu rzucić "ło, spory jest", a po kilku dniach, gdy oczy się przyzwyczają "mógłby być ten telewizor większy".

Ciekawi mnie tylko czy moje oczy przyzwyczają się do zmiany z 32" na 55" przy takiej samej odległości  :shok:

Odnośnik do komentarza

Na drugi dzień już będziesz chciał 60 cali:) nie no, przyzwyczaisz sie do 55. Ja z 47 przeszedłem na 60 i tv robi wrażenie swoją wielkością, ale jednak chyba następny wezmę 65. Mam nadzieje ze nie prędko.

Tak, mam 4k, ale przecież telewizja nadaje w mniejszej rozdzialce. Przy gierkach siedzę bliżej bo muszę sie bardziej skupić i ogarnąć wszystko na ekranie:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Kupiłeś i się dopiero pytasz czy dobry? :D Skoro cie się podoba to dobry wybór.

 

Nie zależało mi na super jakości, raczej na TV się nie znam, kupiłem bo była okazja, a pytam teraz z ciekawości .

 

 

 

Gratulacje, kupiłeś cienki telewizor mam nadzieję że zaspokoiłem Twoją ciekawość :lapka:

 

edit: co za typ... pyta z ciekawości a jak ktoś prawdę mówi to minusuje, może zapytaj kumpli jak im leży ten tv i przygotuj naklejki z minusami  :)

Edytowane przez mars75
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolegę  niedługo czeka zmiana TV, szkiełko będzie pracować głównie z PS4( i raczej nie Pro). Budżet jaki ma to +/-£1000. Rozmiar do 55"

W tej cenie nie ma za dużo wyboru...
 

-Panasy 750B i 802B
-Samsung KS7000
-Sony D8599

Na chwilę obecną te TV na rynku w UK są poniżej tysiąca. Co mu polecić lub czy istnieje inna alternatywa?
Dzięki

Odnośnik do komentarza

Kolegę  niedługo czeka zmiana TV, szkiełko będzie pracować głównie z PS4( i raczej nie Pro). Budżet jaki ma to +/-£1000. Rozmiar do 55"

 

W tej cenie nie ma za dużo wyboru...

 

-Panasy 750B i 802B

-Samsung KS7000

-Sony D8599

 

Na chwilę obecną te TV na rynku w UK są poniżej tysiąca. Co mu polecić lub czy istnieje inna alternatywa?

Dzięki

 

KS7000 najlepszy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

musisz, najlepiej 2.0a High Speed

Nie musisz - sprawdzalem dzisiaj na wielu kablach i na wszystkich High Speed 1.4 - nawet tych za 20 zl dziala 4K i HDR w 60 klatkach.

Co lepsze kupilem 2 kable 2.0 - okej chinszczyzna techlinka - http://www.techlink.uk.com/products/wires_cables/techlink_epp/techlink_hdmi_plug_to_hdmi_plug - obydwa musialem od razu zwrocic, bo nie dzialaly xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie do specjalistow od cloudingu ^^ Czy te poswiaty moge sie pojawic dopiero po zawieszeniu telewizora na sciane - jak stal normalnie na szafce RTV matryca byla idealna, wczoraj wkrecilem sroby, zawiesilem i pojawily sie 2 jasne plamy.

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

LG twierdzi, że nowe modele OLED'ów na 2017 mają mieć input lag na poziomie 22ms. Może być ciekawie.

 

A jakieś info kiedy trafią do sprzedaży?

Podrzuć link jak coś

 

Tutaj artykuł z pokazu nowych modeli na CES. W samym artykule nie ma nic o lagu, ale jest info w komentarzu.

 

Ogólnie z tekstu wynika, że większego skoku w OLEDzie można spodziewać się w 2018.

 

EDIT:

Kurwa, zaspany jestem jeszcze w pracy i dopiero zauważyłem, że nie odpowiedziałem kompletnie na Twoje pytanie :facepalmz: Z tego co mi wiadomo, LG jeszcze nie podało konkretnych dat.

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...