Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 9 poziom i 'wszystko' jeżdżę Fleetstarem. Na razie dwie pierwsze mapy w Michigan. Jedynie miałem problemy z mniejszymi zadaniami - nie mogłem wyciągnąć dwuch przyczep pod górkę. Zwiad - pierwszy Chevrolet, objechana trzecia mapa (punkty widokowe + modyfikacje). Takie granie daje poczucie progresu. W przypadku jakiejś modyfikacji (opony, nowy silnik) czuć ich wpływ na samochód. Zdobycie jakiegoś dobrego pojazdu w moim przypadku pewnje zabiłoby sporo radości z gry. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, messer88 napisał:

Ten 1szy Chevy też często używam z przyczepą na dwa sloty cargo nawet czasami coś gdzieś transportuję. Do czystego zwiadu imo lepszy Scout 800 z extra paliwem na dachu. 

Scout na podwyższonym zawieszeniu często u mnie ląduje na boku/dachu. Mam go na normalnym zawiasie, z uniwersalnymi oponami, skrzynia z 6 biegami i zestawem naprawczym na dachu. Szybki, zwinny, da radę w średnim terenie. 

Chevroleta traktuje do poważniejszych zadań.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

Taa fajnie się nim można rozpędzić i zaraz wywalić. A ten mały dźwig nadaje się też do zadań załadunkowych itp? Bo dziś chyba kupię i porobię jakieś pierwsze zadania właśnie z dźwigami. 

 

Mały, dodatkowy dźwig nie podniesie duzych rzeczy. Trzeba ten żuraw wtedy montować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza




 
Zależy o jakiej ciężarówce mówimy - bo po premierze głównym zaleceniem dla początkujących było sprzedawanie wszystkiego i ciułanie kasy na Kamaza - a on w Michigen to już nawet Very Easy Mode  Lepiej robić progress z grą.


Nie no, nie ma co pchać się w OP wozy. Zresztą aby zdobyć lepsze auta z innych map to też trzeba dorobić się wcześniej lepszych aut. No i często dobre wozy zdobyte zbyt szybko, nie mają dostępnych ulepszeń i aby je zdobyć to trzeba szukać po mapach bądź zdobyć punkty doświadczenia.
Odnośnik do komentarza

Zapytam jeszcze raz bo w tej dyskusji przeszło bez echa. Zacząłem wozić kłody drewna. Z dużymi nie było problemu. Zbudowałem zestaw z naczepą - ok. Co że średnimi kłodami?

Na przyczepę załadowałem, a na dodatek ramy już nie. O taki:

 

maxresdefault.jpg

 

Czy to na małe kłody? Gdzie dostać na średnie?

 

W grze nie widzę tej informacji. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie mega fajnym scoutem był Chevrolet Apache, a jeszcze na początek gry to już w ogóle. Tyle tylko że on był bodaj w jakimś DLC, ale mega przyjemnie odkrywało się nim teren, ma wielkie błotne koła, można sporo paliwa wziąć i całkiem stabilny w przeciwieństwie do Khana i Scouta 800

 

 

 

 

 

434f8ec0-3222-4790-910d-327fb2ca2491_1.jpg

 

 

 

16 minut temu, Aleks napisał:

Zapytam jeszcze raz bo w tej dyskusji przeszło bez echa. Zacząłem wozić kłody drewna. Z dużymi nie było problemu. Zbudowałem zestaw z naczepą - ok. Co że średnimi kłodami?

Na przyczepę załadowałem, a na dodatek ramy już nie. O taki:

 

maxresdefault.jpg

 

Czy to na małe kłody? Gdzie dostać na średnie?

 

W grze nie widzę tej informacji. 

 

 

 

No zakładasz dodatek na ramę na średnie kłody, tylko nie wszystkie ciężarówki ten dodatek mają. I nie ma tutaj chyba małych kłód, są tylko średnie i duże. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...