Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Nienajgorszym pomysłem jest też sprawdzenie sobie wszystkich zadań i spisanie na kartce ile danego typu materiału/ładunku potrzebujemy. Potem już pozostaje tylko wydobycie naraz potrzebnej ilości płyt, cegieł, kontenerów i dostarczenie ich i położenie na ziemi w jakimś łatwo dostępnym miejscu lub wręcz tuż pod samym punktem konstrukcyjnym questa. Można to zrobić nawet gdy quest jest nieaktywny. W momencie aktywacji po prostu podwozi się ładunki kawałeczek po łatwiejszej trasie i gotowe! :thumbsup:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem wróciłem. Oj panie, co to był za wieczór. Wykonałem dwa kontrakty w Zimnogórsku i stwierdzam, że Tayga na tych mega szerokich opona to jest tur nie do za-trzy-ma-nia. Jedzie przez wszystko i wszędzie. Będę musiał spróbować teraz kilku pojazdów z USA, bo doszły w zawartości sezonowej no i wreszcie trzeba będzie się zabrać za dodatki z pierwszego sezonu, bo raptem odkryłem tylko wieże i pozbierałem ulepszenia na jeziorze Kovd na Półwyspie Kolskim. 

Edytowane przez LukeSpidey
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

...i stwierdzam, że Tayga na tych mega szerokich opona to jest tur nie do za-trzy-ma-nia. Jedzie przez wszystko i wszędzie.

Oj tak, Tajge używam do dzisiaj i tak samo się jaralem nią na szerokich błotnych oponach:obama:

Miło poczytać jak chłopaki odkrywają tą grę. Dla mnie to gra minionej generacji o czym już pisałem. Pisałem też o wodzie jak genialnie się zachowuje. Mody używam na własną odpowiedzialnosc,jak są przegięte to kasuje. Są spoko Kamazy nie przegięte, jest fajny scout BTRGAZ wjedzie wszędzie,choć jest trochę OP. Jak tylko chatę posprzątam po tygodniu pracy to odpalam i będę się taplał w zatopionym Winsconsin :ohboy:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przed kontunuacją wchodzisz w zakładkę mody i kwadratem subskrybujesz moda a jak się załaduje to aktywujesz x. Po wejściu do gry samochody są w sklepie z dopiskiem MOD. Kupujesz testujesz i zostawiawsz bądź po następnym wyjściu do menu kwadratem dezaktywujesz moda i tyle, przed dezaktywacją chyba lepiej sprzedać dany samochód jak nie podszedł co by kapusta została na koncie. Tak jak Szajka  ja też testuję i zostawiam tylko bardziej kosmetykę niż ułatwienia. Warto posprawdzać bo sporo jest już tego (ponad 200 modów) i każdy może coś znajdzie dla siebie. Testowałem jedną mapę zimową ale mi nie podeszła więc teraz tylko samochody nowe sprawdzam. Ilość miejsca na mody jest ograniczona.

45 minut temu, Boomcio napisał:

Na jakiej zasadzie te mody działają? W trakcie gry można je załadować do rozgrywki?

 

Edytowane przez rah
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

spisanie na kartce ile danego typu materiału/ładunku potrzebujemy

 

Generalnie, jakby przejrzeć zlecenia na danej mapie, nawet te jeszcze nieaktywne i rozpisać w kajecie i dobrze rozplanować, to gra kurczy się do rozmiarów kampanii z przeciętnego call of duty ;)

 

Btw nadal przejazdy z mapy na mapę Są upierdliwe. Mogli by te loadingi wyeliminować już i ew tunelem przez górę przejeżdżać by się dało.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Nienajgorszym pomysłem jest też sprawdzenie sobie wszystkich zadań i spisanie na kartce ile danego typu materiału/ładunku potrzebujemy.

20 godzin temu, Boomcio napisał:

Na kartce, to ja wolę w papierowe eRPeGi pykać z ekipą przy piwku prawilnie, a snowrunner polega na jeżdżeniu w te i we wte cnie?

 

Ale to wcale nie jest taki głupi pomysł.
Kiedyś w wielu gierkach stosowałem taki patent, a i teraz też sie zdarzy - może niekoniecznie kartka, ale już np notatnik Word na laptopie obok jak najbardziej :sir:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...