Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal tak robię, te rozpiski :) W Snow Runner aby mieć jako taką orientację w zapotrzebowaniu na materiały i aby uniknąć podwójnych kursów lub wręcz zbędnych wypraw po materiały. Przydaje sie to zwłaszcza w Rosji.

Takie notki robiłem też w Dragon's Dogma z itemkami do skopiowania u tego cwaniaczka w mieście oraz potrzebnyni do ulepszania gearu. W ESO miałem pełna rozpiskę materiałów i stacji crafterskich bo zajmowałem się tworzeniem zbrojek/broni dla innych graczy i musiałem notować ile na co poszło i ile kto jest mi winien golda aby się w tym nie pogubić. Ostatnio nawet coś tam w DBZ Kakarot rozpisywałem jakieś składniki potrzebne do gotowania lepszych potraw :D

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Boomcio napisał:

Idąc tym torem, to nawet książki, filmy i seriale można tak rozkładać na czynniki.


Ale po co? Chyba nie zrozumiałeś intencji.
Media, które wymieniłeś, tylko biernie pochłaniasz i tyle, więc notatki nie mają sensu.
W grze, zwłaszcza takiej typu SnowRunner, notatki pomagają śledzić progres i usystematyzować wyjazdy, żeby nie kręcić się bez sensu po mapie z myślą "co to ja miałem?"
Prostsze tytuły robią to za nas, dając nam jakiś quest-log, w którym masz wyraźnie napisane, co, gdzie, ile i dokąd, dodatkowo update'ując się po każdym, minimalnym progresie.
Ja ostatnio do ANTHEM sobie taką listę zrobiłem, bo sprawdzanie wszystkiego poprzez przebijanie się przez kilka podstron w menu to katorga.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Wredny napisał:

W grze, zwłaszcza takiej typu SnowRunner, notatki pomagają śledzić progres i usystematyzować wyjazdy, żeby nie kręcić się bez sensu po mapie z myślą "co to ja miałem?

 

Ale wiesz, że przechodząc ten majstersztyk ja po prostu chcę "kręcić się po mapie" (niekoniecznie bez sensu), bo sama jazda jest po prostu świetna. Pamiętam, że robiąc ostatnie zadanie ... byłem po prostu mega smutny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Boomcio napisał:

przechodząc ten majstersztyk ja po prostu chcę "kręcić się po mapie" (niekoniecznie bez sensu), bo sama jazda jest po prostu świetna

Wyjąłęś mi to z klawiatury, dla mnie również najważniejsza jest sama jazda. Osobiście teraz zmieniłem podejście i nie czyszczę mapy do końca tylko zmieniam tereny i samochody aby nie czuć znużenia. Co do notatek początkowo też zamierzałem je robić gdyż miałem problem z ogarnięciem pewnych zasad i mechanik. Teraz nie czuję już ciśnienia i czerpię radochę z jeżdżenia tak po prostu. Gra jest wielka (ilość map i rzeczy do zrobienia), drugi sezon wjedzie bez popity.

Edytowane przez rah
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

W grze, zwłaszcza takiej typu SnowRunner, notatki pomagają śledzić progres i usystematyzować wyjazdy, żeby nie kręcić się bez sensu po mapie z myślą "co to ja miałem?"

 

20 minut temu, Boomcio napisał:

Ale wiesz, że przechodząc ten majstersztyk ja po prostu chcę "kręcić się po mapie" (niekoniecznie bez sensu), bo sama jazda jest po prostu świetna.

 

Ech, a myślałem, że z racji Twojego podeszłego wieku, zrozumiesz moje intencje odnośnie notatek - tu nie chodzi o to, że ja nie lubię jeździć, ale o to, że skleroza już łapie i dobrze pod ręką mieć przypominajkę :kaz:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, rah napisał:

HA ,HA to mnie opisałeś dokładnie ale akurat w tej gierce nie ma co brać sklerozy zbyt poważnie.

 

Na szczęście mieszkańcy wysp i innych lokacji dają paliwo za darmo :obama:, więc i skleroza niegroźna.

 

 

A w snowrunnerze, jak w życiu: raz ciągniesz, raz pchasz...

 

Smart-Select-20210522-211321-Xbox.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Kurła, jak kupiłem tego HDS'a już, to o panie, fajnie się tym operuje i ładuje jakikolwiek załadunek, że już nie trzeba się dymać do magazynu jakiegoś po towar, a tak porozrzucane towary na naczepach w Michigan, to i zadania w miarę lecą.

 

Można tak skwitować grę: :banderas::banderas::banderas::banderas:

Odnośnik do komentarza

Tak, sprzedawanie przyczep to też element ekonomii w SR. Te, które uważamy za niepotrzebne lub chwilowo zbędne, możemy sprzedać. Ale najfajniejszy myk jest z przyczepami specjalistycznymi np naprawczą lub cysterną. Gdy zużyjemy z nich całe paliwo lub punkty naprawy, wystarczy je sprzedać a potem kupić ponownie aby ich zasoby się zregenerowały ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Po zrobieniu wszystkich zadań fajnie jest też oczyszczać mapę z czarnych. Tzn miałem na myśli czarnych plam rzecz jasna.

 

PS_Messages_20201028_012956.thumb.jpg.72af4e0f409452edaa4ad497a778f97a.jpg

 

Eksplorowanie dziczy jest ciekawe, czasem można spotkac jelenie, wilki, miśki polarne lub po prostu podziwiając naturę i klimatyczne zachody słońca :teehee:

 

20210522_203858.thumb.jpg.05c248cd172662533c76d147e30f8caa.jpg

 


Piękny screen, ten górny, bo ten Skyrim to nie wiem, po co :reggie:
 

2 godziny temu, Szajka napisał:

Ostatnie już i gram sobie. O dziwo,nigdy w gierkach robienie zdjęć mnie nie jaralo. Tak tu :wub:...starzeje się i głupieje z wiekiem :wujaszek:

IMG_20210522_222546.jpg


A może spróbuj tego przycisku dla odmiany, zamiast serować nam to rozmazane gówno? :reggie:

 

share_button_ps4.png

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:


Piękny screen, ten górny, bo ten Skyrim to nie wiem, po co :reggie:

 

To był troll :laugh: specjalnie zapodałem tego screena bo nie miałem wieczornego pod ręką aby sprawdzić kto się gapnie. Oczywiście nasz forumowy detektyw obserwator Wredny wyłapał szczegół, zgodnie ze swoją naturą :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...