Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, 20inchDT napisał:

Narkotyk, a nie gra ...

Zacząłem się zastanawiać czemu ta gra tak przyciąga. Padło tu już, że jest  relaksująca. Ja wskazałbym na jeszcze dwa aspekty, które rzadko spotykane są  w grach.

Po pierwsze - fizyka świata. W obrębie dziedziny którą porusza SnowRunner jest świetnie. Różne typu nawierzchni, świetna praca samochodów - miodzio. Nawet oddziaływanie na roślinność wypada co najmniej przyzwoicie. 

Po drugie - brak porażki. Może nam coś nie wyjść, ale taka wpadka, to jest kolejne zadanie do wykonania. Są jeszcze jakaś gra co tak podchodzą do rozgrywki? 

 

9 minut temu, messer88 napisał:

Coś tu jest nie tak żeby wozić średnie kłody x1

Pisałem wcześniej o tym i też mam ten problem. Podobno się da, ale ja nie umiem. Próbowałem na różnych ciężarówkach z Michigan i nic. A teraz mam ostatnie zadania z tej kompani i tam jest chyba z kilkadziesiąt kursów ze średnimi kłodami + długie. 

:dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety tylko na przyczepie, trzy razy. Starałem się zabierać na pakę ciężarówki jakieś inne zadania po drodze. 

 

Tu w temacie inni pisali, że się da. 

 

Ja dokopałem się do info, że ta rama z Twojego zdjęcia, to na małe kłody. Tyle, że nie ma takich. Mogą się pojawić w przyszłych sezonach. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, messer88 napisał:

To co na 3 razy jeździłeś tak? Jutro sobie poszukam do czego dokładnie służy ten stelaż z mojego pierwszego screena. 

No kurde mówię, że wożenia długich kłód xD 

Tylko są bliżej kabiny i łatwo się zmieścić w zakręt 

E:

Mój błąd. Myslimy o innych naczepach 

:dafuq:

 

 

IMG_20210604_214647.jpg

IMG_20210604_214603.jpg

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Aleks napisał:

Ja dokopałem się do info, że ta rama z Twojego zdjęcia, to na małe kłody. Tyle, że nie ma takich. Mogą się pojawić w przyszłych sezonach. 

 

Wygląda na to że są w dodatku 

 

https://www.reddit.com/r/snowrunner/comments/niilrt/quick_logging_addons_guide_how_to_transport_every/

 

tutaj dobrze wszystko wyjaśnione 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Aleks napisał:

Zacząłem się zastanawiać czemu ta gra tak przyciąga. Padło tu już, że jest  relaksująca. Ja wskazałbym na jeszcze dwa aspekty, które rzadko spotykane są  w grach.

Po pierwsze - fizyka świata. W obrębie dziedziny którą porusza SnowRunner jest świetnie. Różne typu nawierzchni, świetna praca samochodów - miodzio. Nawet oddziaływanie na roślinność wypada co najmniej przyzwoicie. 

Po drugie - brak porażki. Może nam coś nie wyjść, ale taka wpadka, to jest kolejne zadanie do wykonania. Są jeszcze jakaś gra co tak podchodzą do rozgrywki? 

 

Pisałem wcześniej o tym i też mam ten problem. Podobno się da, ale ja nie umiem. Próbowałem na różnych ciężarówkach z Michigan i nic. A teraz mam ostatnie zadania z tej kompani i tam jest chyba z kilkadziesiąt kursów ze średnimi kłodami + długie. 

:dunno:

Chyba się da wozić 2x średnie.

E: 

to jest mod :/ 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...