Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Ten błąd był przez ok 2tygodnie po wypuszczeniu nowego dlc. Ostatni patch to naprawił i już dźwięki są w porządku.

 

18de76244f935-screenshotUrl.thumb.jpg.e14c05687bd897c8e9976f3f08b4fe93.jpg

 

Tymczasem kończę pomału dlc w Kanadzie związane z gaszeniem pożarów. Na screenie konwój, lubię transportować rzeczy w taki sposób że holuję jedną ciężarówkę przez drugą, oszczędza to masę czasu choć bywa ryzykowne i niektóre odcinki lepiej pokonywać w pojedynkę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Takie podróżowanie w konwojach jest najbardziej efektywne, lepiej tak niż zapierniczać jedną ciężarówką przez całą trasę. To nowe dlc w Karolinie Północnej to jedno wielkie XDDD

 

18e850d37f821-screenshotUrl.thumb.jpg.6f90be860eec8fcb3f4608d8b57c544d.jpg

 

Mapy są piździarne, wszędzie daleko, pełno jezior, gór i błota. Na szczęście jest też co nieco asfaltu. Ale jak tak eksploruję to widzę że grania w tym dodatku będzie tu na co najmniej dwa miesiące. Co mnie cieszy, im więcej w SR tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

W końcu w grze poza dlc Amur jest nowa mapa gdzie nawet Azov nie daje rady przejechać. Pomimo dobrej skrzyni i opon. Pod "nieobecność" Zikza605R, który wyciągnie z gówna praktycznie wszystko (był załadowany pod inne zadanie) musiałem użyć tzw. broni ostatecznej czyli Koloba. 

 

18e85a58b2485-screenshotUrl.thumb.jpg.3cca667f915999464ab891dcd7668228.jpg

 

Tak sobie jeżdżę, eksploruję, rozmyślam i zastanawiam się czemu nie urozmaicili Snow Runnera dodając np weekendowe zadania na mapach już ukończonych, tak aby był sens do nich wracać. Przecież można by tu było zaimplementować jakieś sezonowe wyzwania w karierze lub dodatkowe misje z nagrodami w postaci malowań, elementów ozdobnych itp. Ja wiem że jest do tego oddzielny tryb ale chętnie bym zobaczył coś takiego w trybie single/multi aby ożywić mapy dodatkową aktywnością.

Odnośnik do komentarza

Sprzedałem jakąś darmową ciężarówkę z dlc i kupiłem MK38. W końcu coś co się nadaje na błoto, dżizas. Do tej pory bagna w ogóle nie były przejezdne na fleetstarze z autostradowymi oponami.

 

Teraz jeszcze obczaiłem, że można zdobyć tego ank na alasce, tylko nie wiem czy mogę mieć dwa na raz czy muszę jednego najpierw sprzedać?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Możesz mieć dwa ale z Ank (tym wojskowym, cywilny dostępny jest gdzie indziej) to miej na uwadze że on ma TYLKO pakę na dwa sloty i nic więcej. W terenie sobie radzi ale jest dość wąski i baaardzo wywrotny. Z dostępnych w sklepie aut warto odłożyć te ok 92tys na Azova64131, w terenie jest świetny, mało pali, wytrzymuje duże zanurzenia, ma multum opcji customizacji a jedna jedyna wada to dość słaba zwrotność.

Z de elcekowych aut polecam też TatręT813 oraz Zikza Mastodona w razie czego.

Edytowane przez SebaSan1981
Literówki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio robiłem testy skrzyń i silników pod kątem spalania. Jak się okazało, skrzynia ma tu większe znacznie, niż silnik. Najgorzej wyszła skrzynia Tuningowa, auto z taką skrzynią pali jak smok. Najlepiej wypada Specjalna Zaawansowana, na drugim miejscu egzekwo Skrzynia Terenowa i Zrównoważona. Silnik numer 2 dawał zazwyczaj optymalny wynik i dobry stosunek moc-spalanie. W praktyce wygrało u mnie kombo Silnik 2 i skrzynia Teren, jeśli Zaawansowana nie jest dostępna. Podstawowa skrzynia (zbalansowana) niestety mimo najmniejszego spalania cierpi na brak biegu wysokiego utrudniając jazdę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Karolinie Północnej jest do zdobycia jest FEMM 37-AT znakomita potężna przegubowa ciężarówka (system skręcania jak w Azov Antarctic). Jej ogromnymi zaletami są znakomita manewrowość (duża czułość na wychylanie gałki pada), potężna moc i właściwości terenowe oraz.. możliwość zainstalowania paki na cztery sloty! 

 

18e916b76a553-screenshotUrl.thumb.jpg.c0b048b5b536cae58cac5d4d17b7135b.jpg

 

Pierwszy FEMM jest do zdobycia jako nagroda z jednego kontraktu. Ale od razu dokupiłem sobie drugą za 220k. Dwa takie pojazdy to osiem slotów załadunku a to w sam raz na zaawansowane kontrakty, jakich w dlc nie brakuje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze odnośnie monstrualnego FEMM z poprzedniego - poprzedniego (haha) posta - bazuje ona na ciężarówce Yamal B-6M

 

FB_IMG_1712661818827.thumb.jpg.c5b395099e3abe2a12c83895d00c4332.jpg

 

Trochę info z dodatkowego źródła:

 

Yamal V-6M was tested in January 2021. And already in February, two cars went to the place of "service" on the Gydan Peninsula.

It is noteworthy that the machines are equipped with IRWAY MP-005/21 "Comfort PRO" infrared vision systems. In addition to heavy equipment under the Yamal brand, light air ducts have been created on the basis of UAZ vehicles, which in 2011 took part in the Center-2011 army exercises. However, the decision to enter service was never made.

 

1615214158_snimok-ekrana-2021-02-05-v-16_10_27.thumb.png.dee163460267070dd56b541538abe1c7.png

 

1615214137_whatsapp-image-2021-02-01-at-15_17_35-2.thumb.jpeg.6095f49efb36582f455f87bd3b0f5e13.jpeg1615214126_yamal_trb_1.png.29f2a4105507c9c0101f8fbed9b5b139.png

 

Ciężarówka w SR jest bardzo fajna ale wydaje mi się że została wciśnięta do gry jakby nieco na siłę, aby zrównoważyć balans siły, w którym za pomocą pojazdu pożarniczego Deer przewagę miała "hameryka". A tak dzięki FEMM ruscy ponownie prowadzą "wyścig zbrojeń" w SnowRunner.

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio odkryłem Tajgę 6455B. Fajny potworek. Niby dużo pali ale jest też szybki na wymagającym terenie, co w ostatecznym rozrachunku daje niezły zasięg. Dodatkowo gra od jakiegoś czasu klonuje mi pojazdy, więc mam dwa. :D Tak samo mam też dwa Azov-y Atom, również polecam, świetne osiągi, niskie spalanie, jedyny minus - wywrotność.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...