Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jakiś temat jest w złym dziale to właśnie ten. Gra offroadowa? Tak. Samochodówka? Tak. W dodatku są eventy z czasówkami i dodali ciężarówkę z Dakaru. Więc nie wiem kto go tu przeniósł...

Tak w ogóle to Kącik Wyścigowy powinien nazywać się Kącikiem Samochodowym (czy jakaś inna uniwersalna nazwa dla samochodówek), bo równie dobrze można uznać, że wszystkie gry rajdowe tam nie pasują, bo co mają wspólnego z wyścigami, prawda? Najwyższa pora to ogarnąć.

Żeby nie było, że offtop to twórcy twierdzą, że nadal będą wspierać SnowRunnera po wyjściu Expeditions, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Expeditions to będzie tylko mały poboczny projekt.

Odnośnik do komentarza

Nie specjalnie mnie interesuje Expeditions. Wyglada mi to na jak ktoś tu (czy tam) wspominał na zrobienie osobnej gry na kilku wyciągniętych i rozwiniętych pomysłach które faktycznie mogły być zaimplementowane w Snowrunnerze. Ja jeszcze Year 3 nie wykupiłem,baa jeszcze farmerskiej mapy nie ukończyłem. Chciałbym za to coś Ala mudrunner-fizyka,trudność,symulacyjnosc,ala jako nowy tytuł tworzony z myślą TYLKO o obecnej generacji. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj zacząłem hard mode, ale to chyba za dużo dla mnie. Tutaj nie wystarczy robić tego samego, co na standardowym poziomie trudności, bo może się okazać, że tak się zablokujemy, że wymagany będzie start gry od samego początku. Planowanie i dobra strategia to oprócz niezwykłej koncentracji najważniejsze czynniki przy wykonywaniu zadań. Pojeżdżę jeszcze trochę, ale chyba będę ten tryb traktował bardziej jako ciekawostkę, niż główne poletko działań. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2023 o 21:49, SebaSan1981 napisał:

Jak grasz na PS5 to mogę Ci pomóc z tymi pojazdami w sesji online.

Niestety xbox.

 

W dniu 19.09.2023 o 19:10, Szajka napisał:

Potem zyskasz ulepszenia które pozwolą Ci się do tych pojazdów dobrać.

Masz na myśli opony? Chyba muszę wbić 8 rangę. Już w swoim fleetstarze dałem awd zawieszenie i co tam się dało. Mam jeszcze 2 trucki z darmowego dlc ale one się nie nadają na błoto

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

18cf0bcf4fc93-screenshotUrl.thumb.jpg.023ec52d3a65367e62563a3a04a3eed2.jpg

 

Małe ogłoszenie dla błoto-śniego maniaków. Do 17go stycznia 2024 dodatek Skandynawia kosztuje na Plajstajszon o 20% taniej więc raczej się opłaca. Samo dlc jest nieduże w porównaniu z takimi np Polami (Glades), których ukończenie zajeło mi ponad 200h ale dwie mapy w Szwecji są bardzo konkretne. Gorąco polecam i pozdrawiam!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ehh, gdyby tak dodali do gry dynamiczne warunki pogodowe zmieniające warunki na drodze typu gruba ulewa czy śnieżyca, to była by perfekcja. Biorąc pod uwagę, że dopiero niedawno dodali efekt kurzu, to może za 2 lata dodadzą i to :frog:.

Btw te screeny powyżej wyglądają dużo lepiej niż to nowe Expeditions, a to dosłownie ta sama gra.

Odnośnik do komentarza

Bo jak jest dużo roślinności, brak tego gówna śniegu to gra potrafi wyglądać bardzo ładnie. ALE to są specjalnie skadrowane fotki, pewnie jeszcze przejechane mocnym photoshopem. Expeditions na filmikach wygląda znacznie lepiej.

 

15 godzin temu, Crazy Horse napisał:

Nareszcie odpoczynek od śniegu:boomer:

Kończę 6 DLC i już mam dosyć tego białego gówna xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

troszkę wkurzyłem się na grę :/ najpierw zmieniłem ps4 na ps5 i oczywiście nie przeniosło mi save'a, ale trochę to moja wina bo nie zwróciłem uwagi że nie mam akurat tego save'a zsynchronizowanego z chmurą, no i w sumie uznałem że ok, mogę zacząć przygodę od nowa. po miesiącu grania gdzie w sumie niewiele grałem, ale jednak odblokowałem wszystkie zablokowane przejazdy w pierwszej mapie i zrobiłem sporo zadań, przez przypadek zauważyłem że jest darmowy upgrade gry do wersji ps5 - po instalacji którego wywaliło mi błędem że sorry ale nie mogą przenieść save'a :/ także znowu muszę zaczynać od nowa...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...