Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze słów kilka o wspominanym wcześniej Zikz605R. Zdobycie go to nie lada wyzwanie, zadanie z odblokowaniem dostępu do Kosmodromu było chyba najbardziej trzymającym w napięciu. Bo w dlc Amur czyhają na nas dwa nowe rodzaje pułapek: szczeliny oraz załamujący się lód.

 

184ba6241f565-screenshotUrl.thumb.jpg.2c2f840e211dae86ae606c90417517dd.jpg

 

Pierwsza mapa Urska to jakiś koszmar, na dzień dobry po wyjeździe z garażu wszystkie drogi poblokowane i chcąc nie chcąc trzeba się przebijać przez zamarzniętą rzekę. Samym scoutem zajęło mi kilka prób i utonięć zanim się skapowałem, którędy można jechać a jakie rejony omijać. Co gorsza wchodzi tu też w grę przerabianie jednych materiałów na inne aby uzyskać potrzebne komponenty do odblokowania tunelu.

 

184ba625a8923-screenshotUrl.thumb.jpg.dbaa0ab53babda70cc0ed6c2e251786e.jpg

 

Samo ich zdobycie nie oznacza że będzie prościej. Nic bardziej mylnego. Dostarczenie metalowych belek i desek (2 x 4sztuki) to męczarnia i trasa non stop trzymająca w napięciu. Zwłaszcza gdy się jedzie na lodowej krawędzi i gdzie jeden ruch w jedną stronę oznacza utonięcie a w drugą ugrzeźnięcie w lodzie.

 

184ba627e0f18-screenshotUrl.thumb.jpg.ba2db50a720c156ae4ba0c09a105b9d5.jpg

 

Mapa Kosmodrom jest już nieco prostsza ale ma kilka wkurwiających miejscówek np pewna droga do magazynu prowadząca przez łamiący się lód (brawo dla devów za ten sadyzm!). W kompleksie wyrzutni rakiet jest zadanie, w którym mamy do naprawy wspominanego Zikza. Dotarcie do niego też nie jest proste, wymaga wykonania dodatkowego zadania odblokowującego drogę i przedostanie się w trudny teren za kościołem. Udało mi się to zrobić na raty dwa razy podróżujac tam scoutem.

  Pamiętam że zrobienie wszystkiego zajęło mi dzień z hakiem ale sam pojazd jest tego wart! Można mu zapakować zestaw naprawczy mający 600 punktów co czyni Zikza znakomitym pojazdem ratowniczym.

Edytowane przez SebaSan1981
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja nie potrafię tak jak kolega wyżej w mowę pisaną:reggie:

ale pięknie podsumował ten region Sebuś San. Pamietam, że gdy się pojawił to kilka zadań zrobiłem i poszedłem dalej,właśnie przez sadyzm devów na mapach, do szału doprowadzały mnie przechylone słupy, „taktyczne” głazy w przewezeniach, masa grząskiego śniegu, pochyłości itd. Nosz mówiłem,ze to takie soulsy off roadowe :twisted:. Dwa dni mordowałem się dowozem przyczepy na rakietę. Dosc sporo dziewiczych terenów u nas w Polandii zwiedziłem o każdej porze roku, no i co tu dużo pisać i się powatarzac, mapy wyglądają bardzo pięknie, ale nie wynika to stricte z technikaliów, ale tez z naturalności terenów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie, takie pytanko. Bo chciałbym odkryć ulepszenie zawieszenia do Azova 73210, które znajduje się na Chernokamensk w Amurze, ale nie posiadam dlc. Wiem, że jak się dołączy do kogoś i podjedzie po upgrade (pod warunkiem, że nie zebrał go wcześniej) to przechodzi on dla wszystkich w sesji na stałe.

Byłby ktoś w stanie pomóc podjechać po ten upgrade?

Odnośnik do komentarza

Ok okazuje się że Czernokamieńsk mam nieruszony jeszcze bo utknąłem na jakimś zadaniu w Kosmodromie. Jak tylko go odblokuję to się ustawimy na sesję i weźmiesz sobie ten mod bo mi akurat nie jest rychło potrzebny i mogę go "wyfarmić" później sam na NG+. Muszę ogarnąć tylko jakieś zadania na mapie Kosmodrom aby odblokować dostęp do Czernokamieńska. Zatem jesteśmy w kontakcie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Ok okazuje się że Czernokamieńsk mam nieruszony jeszcze bo utknąłem na jakimś zadaniu w Kosmodromie. Jak tylko go odblokuję to się ustawimy na sesję i weźmiesz sobie ten mod bo mi akurat nie jest rychło potrzebny i mogę go "wyfarmić" później sam na NG+. Muszę ogarnąć tylko jakieś zadania na mapie Kosmodrom aby odblokować dostęp do Czernokamieńska. Zatem jesteśmy w kontakcie 
Git, to pisz tutaj albo najlepiej na PSN jak będziesz dostępny (pisałem Ci na psn, ale nie wiem ten nick nadal aktualny). W razie czego mogę w czymś pomóc na Cosmodromie, żeby tylko dojechać do tego Chernokamenska. Z podstawki mam wsio odblokowane.
Odnośnik do komentarza

@Patrickono i jak tam zawieszenie do Azova, spore ulepszenie co? Testowałem go na Amurze i skubany daje sobie radę, zwłaszcza ze swoją fantastyczną zwrotnością i ładownością.

Muszę coś ogarnąć z połączeniem bo dzisiaj tworzenie sesji to był jakiś dramat, jeszcze czegoś takiego nie przerabiałem poprzednio jak grałem jeszcze na PS4.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mapka mnie szalenie interesuje bo to Kanada ale Ziksio605, stary Azov z podstawki (z całozakresową skrzynią) oraz Tajga nadal w moim offroadowym serduszku namber łan. Ten Derry całkiem ok ale nie wydaje mi się by przebił któryś pojazd z mojej złotej trójki. Chciałbym też aby dodali kiedyś pojazdy z MudRunnera bo było tam kilka świetnych maszyn.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...


Świetny walkthorugh na hardcorze od zera podstawowymi autami. Chłop ma bardzo spokojny i przyjemny głos, do tego relaksująca muzyczka i elegancki gameplay. Istne ASMR w Snowrunerze :).

 

Obczajam obie z ciekawkości co jakiś czas jak sam już zrobie progress w danym miejscu, żeby zobaczyć jak można było to efektywniej wykombinować.

 

Swoją drogą, to skandal że wciąż nie ma nowych trofików przy takiej masie zawartości. Jakby tak dodali dzban za zrobienie hradcore na 100% na nowym sejwie, to by oddzielili chłopców od mężczyzn :boomer:.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze troszkę i wrzucę ową składankę, pamiętam :thumbsup:

A co mamy dziś? W zasadzie od wczoraj dostępny jest do nabycia legendarny już radziecki przenosiciel rakiet balistycznych i atomowych. Oto panowie i panie.. MAZ7310!

 

18856b2869784-screenshotUrl.thumb.jpg.d41e9ebfba55f73d3b12cbdbfe7fabe7.jpg

 

Jest dostępny jako pojazd DLC za ciut ponad 3£ więc cena bardzo spoko. Kupiłem od razu bo już długo czekałem aż ten konkretny pojazd pojawi się w SnowRunner. Ma ogromny zbiornik paliwa, dodawany zestaw naprawczy, mini żuraw instalowany z tyłu i kilka innych fajnych "ficzerów". Prezentuje się majestatycznie i solidnie. A jak sobie radzi w terenie? Tego jeszcze nie wiem, zatem czas na testy na mapkach o różnych charakterystykach biomów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...