Skocz do zawartości

FIFA 20


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze oceny też nie zachwycają, nawet IGN dał 78 :yao: Przejście na Frostbite to była największa pomyłka w historii serii, kompletnie ten silnik tu nie pasuję, w akcji momentami gra wygląda mega drewniano. Trzeba czekać na nową generację.

 

Miałem nawet wziąć za jakiś czas jak przytanieje dla Volty, ale jak online można tylko grać w tryb z dema (3 na 3 bez bramkarzy na te malutkie bramki) to środkowy palec dla EA Cyny Gejm. Nie dać swobodnego wyboru trybu w Volta online to jakiś smutny żart. Jeszcze online nie można sobie wziąć dowolnej drużyny, tylko gramy tymi chłopkami z fabuły :whyyy:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś oled i może napisać jak wygląda u niego hdr? Oni znowu coś skopali... W menu jest super jasno, w meczu kibel. W jednym meczu tylko było normalnie, potem taką jasność widziałem tylko po straconej bramce, sekundę jest mega jasno i wraca do ciemnego. W każdej innej grze jest super. A w FIFA 19 i 20 nie mam pojęcia o co chodzi...

Odnośnik do komentarza

Dobrze ze mozna sprawdzić sobie w eaa. Jednak dupce to i poczekam na nową generacje. Szkoda mi czasu na granie z jednymi i tymi samymi skladami w fucie, bo królowie jutuberzy tak mówią i wszyscy napyerdalaja tymi samymi grajkami. :reggie: a gra jeszcze nawet nie ma premiery. Strach myśleć co bedzie pozniej i po latce i kolejnej i kolejnej. 

 

Co to 4 października? Aaa Ghost Recon. O to to. 

Odnośnik do komentarza

Kurde czy mi się wydaje ale trzeba potrafić bronić?
Wkoncu widać skill gap między graczami a asysty komputera nie są tak przegiete,
Taki giroud może się urwać van daijkowi jeśli ten źle nim operuje,podania nie są mega celne i trzsba trochę pomyśleć no ciekawe kiedy to zpaczuja i zrobia gempley dla januszow znowu.
Pewnie kwestia poplakania na forum i za, 2 tygodnie Fifa 19.1

Odnośnik do komentarza

po ograniu na Accessie wyszło, że ta gra niezbyt podobna do dema

 

- wrzutki nieskuteczne, to samo rożne, tracę/strzelam jakiś znikomy procent takich goli, nawet jak trafię napastnika dośrodkowaniem w czoło to nic pewnego że strzeli

- ta edycja powinna zmienić nazwę na BLOCKING 20, tyle zblokowanych strzałów to nie miałem nigdy, nawet jak mam zrobioną szansę gotowca że niby tylko klepnąć finesse po rogu...nie, zawsze ktoś jeszcze dobiegnie i wyblokuje :P trzeba brać na to poprawkę bo zbieranie się do strzału trwa dłuuugo (chodzi im pewnieo  nerf strzałów z pierwszej piłki, i no cóż udało się to skasować do zera, kosztem innych rzeczy)

- boczni obrońcy w ogóle się nie wracają i bardzo łatwo to ukarać trójkątem, a jeśli nie są szybcy to nie mają szans na zatrzymanie akcji...pace i siła do przepchania najważniejsze :] 

- sam FUT zrobił się imo ciekawszy bo o coinsy na początku bardzo trudno, bo nie ma boostów, chyba że je sobie odblokujesz w season objectives co chwilę trwa = wszyscy zaczną biedni, no nie licząc tych co wrzucą tony fifa points :p ale zmiana ciekawa i nastawiona na sypanie nagrodami za granie w różne tryby, bardzo mi to pasuje, oby grind nie był za mocny ;)

 

Access narobił smaka na więcej bo gra się przyjemnie, także czekam na oficjalne otwarcie sezonu :>

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Kolos28 napisał:

Widzicie jakieś zmiany w tej grze, oprócz spowolnienia rozgrywki i aktualnych składów?
Serio pytam bo grafika ta sama, komentarz bez najmniejszych zmian. Ja dziś grając w access, miałem wrażenie, że gram w 19stkę. Jedynie ta Volta w menu i kolor samego menu, przypominał o nowej wersji gry.

Spokojnie, wyjdzie 1 patch to i tempo wróci z 19tki :dynia:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kolos28 napisał:

Widzicie jakieś zmiany w tej grze, oprócz spowolnienia rozgrywki i aktualnych składów?
Serio pytam bo grafika ta sama, komentarz bez najmniejszych zmian. Ja dziś grając w access, miałem wrażenie, że gram w 19stkę. Jedynie ta Volta w menu i kolor samego menu, przypominał o nowej wersji gry.

 

Małe animacje, składanie się do strzalów (do tego fizyka piłki jest zmieniona, epy takie, że wyrywa gości z butów), wolne wreszcie jakieś zmiany przeszły, rozgrywka nie jest spowolniona :usmiech: można się urwać na skrzydle gościem z pacem a nie jak w 19 gdzie najwolniejsi obroncy potrafili dogadniać Salaha czy Mane

 

Ale generalnie pierwsze wrażenie jest bardzo zbliżone do 19 i jednak trzeba sporo pograć żeby zobaczyć zmiany a jeszcze dochodzi do tego FUT w którego jeszcze nie grałem więc tam też pewnie dzieją się rózne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...