Skocz do zawartości

FIFA 20


Rekomendowane odpowiedzi

oni już w gameplayu w ogóle przestali grzebać? :c tylko tweaki i suwaki typu "w tej edycji więcej okienek i główek", czekam już na to co pokażą z nextgenową wersją bo te nowości w '20 to jakiś śmiech ; nie mam jakichś wielkich wymagań, no ale mają licencję na Champions League i nic z nią nie robią oprócz jakichś głupich kart do UT, super kontent rzeczywiście

 

Volta nic nie zmienia, skoro główne tryby leżą nieruszone od lat

 

mocno sceptyczny do tej gierki, szczególnie jak sobie pomyślę jak wyglądała 19stka po kilku miesiącach - absurdalne schematy na pewnego gola typu tornado shot, wrzutki po podbitce piłki, la croqueta dryblingi...prawdziwa onkologia

 

sęk w tym że pojęczę a i tak pobiegnę do sklepu z wywieszonym jęzorem jak co roku :c jakby nie było to online działa bdb a sama gra starcza mi na dobre pół roku jak nie więcej = value

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, nero2082 napisał:

oni już w gameplayu w ogóle przestali grzebać? :c tylko tweaki i suwaki typu "w tej edycji więcej okienek i główek", czekam już na to co pokażą z nextgenową wersją bo te nowości w '20 to jakiś śmiech ; nie mam jakichś wielkich wymagań, no ale mają licencję na Champions League i nic z nią nie robią oprócz jakichś głupich kart do UT, super kontent rzeczywiście

 

Volta nic nie zmienia, skoro główne tryby leżą nieruszone od lat

 

mocno sceptyczny do tej gierki, szczególnie jak sobie pomyślę jak wyglądała 19stka po kilku miesiącach - absurdalne schematy na pewnego gola typu tornado shot, wrzutki po podbitce piłki, la croqueta dryblingi...prawdziwa onkologia

 

sęk w tym że pojęczę a i tak pobiegnę do sklepu z wywieszonym jęzorem jak co roku :c jakby nie było to online działa bdb a sama gra starcza mi na dobre pół roku jak nie więcej = value

 

W PES-ie też to samo tylko trybów brak, a w Fifie są, przynajmniej taki plus. No i online, działa ok i szybko szuka, czy to w fut czy w dywizjach.

Odnośnik do komentarza

Możesz się zdziwić, taki NBA live w przeciwieństwie do tego co pisze krupek jest znacznie bardziej popularny niż 2k, zwłaszcza w Street online. Nie dziwne, dla mnie też feeling z gry był znacznie lepszy. Zawsze możesz zainwestować w 1 miesiąc EA Access i sobie dokładnie gierkę sprawdzić!

Odnośnik do komentarza

Byłoby idiotyczne gdyby nie. Podobno będzie można grać online, jedyna dziwną decyzją jest fakt, że nie będzie coopa online (jedynie lokalny, czyli kolega będzie musiał grać u Ciebie na konsoli), ani meczów towarzyskich. Może po fali hejtu zmienia zdanie, poza tym - podobnie jak w NBA, podbijamy świat ulicznej piłki, za zarobiona kase modyfikujemy nasze boisko, gwiazdy, kupujemy ciuchy, czasami po zwycięskim meczu, możemy zwerbowac 1 gwiazdę z drużyny przeciwnej, no ja na pewno w tym trybie trochę godzin spędzę...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.