Skocz do zawartości

FIFA 20


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Bartg napisał:

Może, ostatnia Fifa w którą dużo grałem to była 15, więc skill nie ten już.

No przedostatnia dobra fifa lepsza niz pes. Raczej nie kwestia skilla bo tamte fify wiecej wymagaly niz obecne. Moze to kwestia taktyczna, ea robi coraz chu.jowsze odslony zeby wypuscic 2021 juz na nowa generacje , dopracowana na nowym silniku i te padaki wypuszczane od paru lat sa tylko po to zeby zbudowac grunt pod wersje na nowe generacje konsol i spotegowanie efektu wow wtedy

 

:yao: 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

To bylo raczej oczywiste, inny silnik inna banda kretynow to robiła. 

 

Juz ktoś pisał. Zamiast skupić sie na rdzeniu gry to jakies fabularki z mudżynami, grające baby którymi nikt nie gra i tryby street którymi jaraja sie chyba tylko 11latki którzy orliki maja wyczesane w kosmos a ja za bajtla musialem nożem kosic trawe żeby móc zagrać jak zwierzę z bramkami zrobionymi chuy wie z czego, byle bylo. Nie wspominając o wyobrażni level 100 co by zwizualizowac sobie telepiajaca się siate po soczystym strzale ala Kodżiro. Ja yebiem. 

 

O czym to ja? XD

Edytowane przez II KoBik II
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Chuy. Zagadalem fatra to zrobimy zrzute na ten syf i niech będzie. Zawsze i tak co roku kupuje a tak mi nie będzie fest żal wysranych pinionszków. Zapyerdole jeszcze jakiś gulik, tory kolejowe. Zaniose na ajze to jeszcze zostanie na (pipi)ety. 

 

<wytlumaczone i wyjaśnione> XD

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że w tym roku w fut nie wydadzą miliona głupich kart, kiedyś ludzie grali złotymi składam pół roku i było ok.
Teraz połowa składów wykokszona, wpadają jakieś bramki z dupy, ogólnie przez te wykoksowane karty gempley jest tragiczny.

Odnośnik do komentarza

No na PC wygląda to lepiej niż na konsolach, widać ze mocno z teksturami zjechali w ostatnich odslonach. Co do nowych wersji, mogliby sie chociaż wysilić i dołożyć parę animacji - jak widzę 1555 taka sama paradę bramkarza, z wybiciem piłki ta sama ręka, to mam lekkie odruchy wymiotne.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, easye napisał:

No na PC wygląda to lepiej niż na konsolach, widać ze mocno z teksturami zjechali w ostatnich odslonach.

No nie bardzo. Pamiętam, jak sam pisałem tutaj na forum przy okazji FIFA 19, że grafika zauważalnie zubożała i też zwróciłem wtedy uwagę na jakość tekstury murawy, a gram na PC. Nie kumam skąd ten zjazd w grafice od 18, bo przecież silnik ten sam i sprzęty też.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś - FIFA 19 na PC wygląda i tak znacznie lepiej niz FIFA 19 na PS4, pomimo tego, ze nie ma HDRu jest zdecydowanie ostrzejsza. Co do 20tki, jak dla mnie największy zawód w tym roku, bylem pewny ze wezmę na premierę, PES podobno tez kopiuj wklej w MyClub, zresztą ten zaraz będzie rozdawany za darmo, a i tak nikt w niego grac nie będzie. No cóż, wracamy do NBA...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...