Skocz do zawartości

FIFA 20


Rekomendowane odpowiedzi

Volta spozniona o kilka dobrych lat. Te arkejdy juz nie modne. A sam nawet w czasach Fify Street nie złapałem bakcyla na ten rodzaj zabawy. 

Lepiej bawilem sie juz w Red Card Soccer :reggie:

 

Demko obadam po robocie chociaz nie wiem po co. I tak pojde do lidla po serki homogenizowane i przy okazji kupić guwno :/

Odnośnik do komentarza

Zagrałem demko i stara dobra Fifa się szykuje z wylewami, głupotami i oczywiście bramkami w 90min.
Zrobisz sobie setkę oczywiście twój napastnik nie trafia, strzelasz z dupy gol.
Napastnik bez szybkosci oczywiście jest bezużyteczny, jak i dla większość graczy z małym pejsem.

Odnośnik do komentarza

Volta jest niczym guwno obesrane. Albo te kilka lat od fify street zrobilo swoje albo faktycznie ta volta to jest kompletna padaka bo po jednym meczu mi sie odechcialo. A sztuczki to przyjemniej sie robi w zwyklym trybie. No nie wiem co tak slabo. Jeszcze zamiast zrobic normalnie zeby mozna bylo zagrac to zanim sie odpali mecz trawajacy 2min trzeba obejrzec jakies guwnofilmy i przejsc przez 10 ekranow wiadomosci. Dramat

 

Po 1 meczu w volcie i 1,5 w normalnym trybie pierwszy raz od lat czuje jak 250zl zostaje mi w kieszeni :reggie:

Odnośnik do komentarza

wychodzi że to będzie taka typowo młodzieżowa edycja - ma być szybko i efektownie

 

tempo jest bardzo bardzo szybkie, już widać że najważniejszy będzie pace, takim Sancho czy Viniciusem odstawia się obrońców o kilka długości, co oznacza od razu stuprocentową sytuację ; do tego prostopadłe i driven through, które wchodzą jak w masło, finesse shoty to teraz obowiązkowy sposób na wykończenie akcji...powiało arcade'm i to tak mocniej niż zwykle, bo sytuacje kleci się bez większych problemów

 

właściwie to już po paru meczach wiem jak będę w to grał :p wpuszczam ultraszybkich zmienników w 60min i kończę sprawę :x 

 

mało tutaj dostrzegalnych zmian, a kolizje jakby gorsze (np. przecięcia dośrodkowań to teraz "ball motion" i zazwyczaj piłka odskoczy obrońcy przy przecięciu co skutkuje wylewem), w samym demie miałem masę przeników przez nogi obrońcy, wcześniej to były faule, teraz zrobili z tego skuteczną kiwkę :p 

 

zapowiada się klasyczna fifka z wszystkim co w niej najlepsze i najgorsze ;) a Volta nic specjalnego, szczególnie że to ma nie mieć trybu online więc olewam totalnie 

Odnośnik do komentarza

Volta nawet spoko, grałem b. dużo w Streeta to może nawet kupię za pół roku. Szkoda, że do dema Volty dali ten tryb, którego najbardziej nie lubiłem. Do tego mecze czasami kończą się w minutę i trzeba przejść te wszystkie ekrany, no co za debil to wymyslil. Nie wiem czy manual na strzalach będzie obligatoryjny w tym trybie, mam nadzieję że tak. Największy minus Volty to klej i magnes w nogawkach i butach - przyjmowanie strzału z całej siły na łydkę i od razu 3 klatki później strzał piętka do pustej bramki, no nie, nieeeeeeeeeeeeeee. Nie wiem na jakim poziomie jest CPU ustawione, ale chyba godlike, bo najczęśćiej ma 11/11 strzały, 97% celnych podań i rozbija mnie w minutę. Ciekawe czy będą mecze 3vs3 online, wziąłbym dwóch kumpli, ustawił 3 w bramce ciekawe czy da się strzelić wtedy.

 

No ale jak wyżej pisaliście, na premierę będzie to zupełnie inny gameplay, za 3 miesiące po patchach będzie jeszcze inaczej. To chyba największy rak gier sportowych, w NBA2k20 np kilka dni po premierze, po narzekaniach najbardziej popularnych jutuberów grających w NBA zmienili prędkości graczy, bo były narzekania, że rozgrywający są tak szybcy, że centrzy nie są w stanie ich dogonić i co to za frajda :yao: I teraz praktycznie zrównali szybkością graczy 1.90 i 2.20 wrostu, ale teraz narzekają w drugą stronę i zaraz ma być kolejny patch :kaz:

Odnośnik do komentarza

Właśnie tu jest problem wydaje mi się. Odkąd na x360 i PS3 usluga sieciowa weszla na dobre to właśnie od tego okresu zacząłem się odbijać od piłek kopanych. 

 

PES6 i Fifa 09 to nawet nie wiem czy miały jakiekolwiek pacz który zmieni mi cyklicznie gameplay. 

 

Dostawalem kod gry, koslawy czy nie, ze schematami, OP akcjami no ale siedziałem bity rok i dłużej. Multi, singiel w obu mi siedział. Mogłem klepać bieda Juve i cykało. Teraz wychodzi piłeczka i juz na jutub masz tutki co używać a czego unikać bo chuya ugrasz. No bo schematy wchodzą to po chuya sie męczyć w multi? :/

 

Ja przez te rakowe lata. W sumie 9 lat pogram chwile i gonię póki w cenie bo zbiera na rzyg gdy jakiś jutubowiec pyerdolec stęka bo pilkarzyk szczela z polobrotu itd. Fachowcy z EA zaczynają grzebać, wypuszczają łatke i jest jeszcze guwnianiej niż było. SPANIALE. 

 

Ogralem demko 20. Volta to coś co mógłbym wyciąć i mogliby wydać tylko futa w cyfrze za 20zl. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Bartg napisał:

Volta nawet spoko, grałem b. dużo w Streeta to może nawet kupię za pół roku. Szkoda, że do dema Volty dali ten tryb, którego najbardziej nie lubiłem. Do tego mecze czasami kończą się w minutę i trzeba przejść te wszystkie ekrany, no co za debil to wymyslil. Nie wiem czy manual na strzalach będzie obligatoryjny w tym trybie, mam nadzieję że tak. Największy minus Volty to klej i magnes w nogawkach i butach - przyjmowanie strzału z całej siły na łydkę i od razu 3 klatki później strzał piętka do pustej bramki, no nie, nieeeeeeeeeeeeeee. Nie wiem na jakim poziomie jest CPU ustawione, ale chyba godlike, bo najczęśćiej ma 11/11 strzały, 97% celnych podań i rozbija mnie w minutę. Ciekawe czy będą mecze 3vs3 online, wziąłbym dwóch kumpli, ustawił 3 w bramce ciekawe czy da się strzelić wtedy.

 

No ale jak wyżej pisaliście, na premierę będzie to zupełnie inny gameplay, za 3 miesiące po patchach będzie jeszcze inaczej. To chyba największy rak gier sportowych, w NBA2k20 np kilka dni po premierze, po narzekaniach najbardziej popularnych jutuberów grających w NBA zmienili prędkości graczy, bo były narzekania, że rozgrywający są tak szybcy, że centrzy nie są w stanie ich dogonić i co to za frajda :yao: I teraz praktycznie zrównali szybkością graczy 1.90 i 2.20 wrostu, ale teraz narzekają w drugą stronę i zaraz ma być kolejny patch :kaz:

 

Pisano i mówiono o tym, że w Volcie nie będzie można grać ze znajomymi z listy, tylko nie wiem czy to dotyczy friendly czy jednej drużyny.

Odnośnik do komentarza

Ja od cudownej 09 do 15 też grałem co roku, ale mam wrażenie wtedy jeszcze nie było takiego rakowiska w Fucie to raz, dwa comiesięcznych patchy zmieniających gameplay o 180 stopni no i co najważniejsze tych wszystkich jutuberów-streamerów-rowerów, których EA zaczęło słuchać jako "głosu społeczności".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.