Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na moim zasilaczu (450) pójdzie to to, razem z i5 i 4 gb ramu?

 

 

 

 

Zależy czy to np. XFX czy modecom :) jaka marka?

Rozbiorę wieczorem i zobaczę, ale komputer był kupowany w sklepie nie dla idiotów, zestaw to NTT Gaming jakiśtam.

 

 

Raczej nie spodziewał bym się  jakiegoś  super zasilacza w środku ,gotowe zestawy mają to do siebie    ze przeważnie zasilacz to  dno totalne  no ale na czymś  musza ciąć . Spodziewał bym się  jakiegoś  Modecoma  czy innego MaxLife  a  są to zasilacze tragiczne i nie mają  za wiele wspólnego z tym co pisze na tabliczce znamionowej .450W  to  mocno naciagan wartość . co do zaproponowanej grafiki  to jak najbardziej  kwestia tego ile zasilacz faktycznie  da mocy :)

Znalazłem na alledrogo kartę His Radeon 6770 1 gb za 245 zł - warto? Ponoć to nadal świetny produkt, w dobrej cenie.

Myślę ze cena dobra  ,ale zobacz ile kosztuje HD 7770   czy nie warto dołożyć zawsze to nowsza konstrukcja ,mniej prądożerna  i wydajności nieco więcej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To wszystko zależy od TWOICH preferencji. Nie możemy podejmować za Ciebie decyzji. Jeżeli bardziej Cię grzeją multiplatformy to bierz PC, jeżeli exy to konsola. Na PC dodatkowo jest mnóstwo znakomitych gier Indie. 

Ja osobiście brałbym PC, ale to tylko dlatego, że obecnie nic mnie na next genach nie interesuje, a PS3 leci na sprzedaż po przejściu GOTG i Beyond. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam ten sam procesor, a do tego 770 4GB i na razie wszystko łyka jak pelikan. Myślę, że przez kolejne 2-3 lata taki stan rzeczy będzie się utrzymywał, a potem zejdę w grach z ustawień ultra na high.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dzięki. Myślałem nad GTX 770, ale wtedy musiałbym trochę poczekać z zakupem monitora i grać wyłącznie na TV. ;)

 

Mam dość sporo zaległości z obecnej generacji i po przesiadce z PS3 zapewnie nawet te gry wyglądałyby dla mnie n-g. Taki Risen na X360 wygląda tak, że praktycznie go na nim nie ma i szkoda psuć sobie wrażenia. Z tego samego powodu nie grałem też w BF-a i Skyrim, szkoda wykładać hajs na taki badziew.

Odnośnik do komentarza

W każdą grę z tej generacji odpalisz w płynnych 60 fpsach w rozdzielczości 1080p.

 

Czasami też używam downsamplingu (odpalanie gry w rozdzielczości wyższej niż tej, którą ma monitor), no ale czasami klatki potrafią spaść, w np. w takim Crysis 2 w 2880x1620 mam tylko 40-45 fpsów xD

Odnośnik do komentarza

Ile mniej więcej kosztuje pc na którym chula Dark Souls w tych 60 klatkach na sekundę? 

to chcesz PCta pod  jedną konkretną grę ?

 

Powiedz ile masz  kasy  lub ile  możesz /chcesz  przeznaczyć  .

Na upartego  samą skrzynkę  można za 1200zl złożyć   ....ale czuy to ma sens . Rozsądny zakup to tak w granicach 2tys  gdzie spokojnie pograsz we wszystkie obecne tytuły na full i  premiery z najbliższych 6-9 miesięcy jak nie więcej .

Odnośnik do komentarza

Nie chcę kupić, tylko pytałem z ciekawości żeby wiedzieć czy żałować kupna laptopa ze zintegrowaną karta jeśli to nie jest takie drogie.

Jeśli patrzeć pod kontem  gier to owszem  ze żałować  .... przykładowo   PC za 2 tys. bedzie wydajniejszy 2x jak nie więcej  od laptopa za tę cenę . Tu nie ma co porównywać  .Laptop  to  sprzęt przenośny /biurowy     nie do grania .

Odnośnik do komentarza

Komputer już mi zdycha i jak już muszą wymienić części to zdecydowanie na coś co wystarczy na kolejne kilka lat.Najlepiej jakbym wydał na to około 1400 zł nie więcej(czym mniej tym lepiej oczywiście.

Obecny sprzęt

GPU - Gforce gtx660 sapphire 2gb (SPRAWNY)

CPU - q6600 (DO WYMIANY)

Ram - 4gb ddr2 (DO WYMIANY)

Płyta główna - Asus p5k(DO WYMIANY)

Zasilacz chieftec 550w (DO WYMIANY)

Myślałem o takim zestawie Płyta ASRock P67 Pro3 + i5-3570 + Corsair 8GB 1600 

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Komputer już mi zdycha i jak już muszą wymienić części to zdecydowanie na coś co wystarczy na kolejne kilka lat.Najlepiej jakbym wydał na to około 1400 zł nie więcej(czym mniej tym lepiej oczywiście.

Obecny sprzęt

GPU - Gforce gtx660 sapphire 2gb (SPRAWNY)

CPU - q6600 (DO WYMIANY)

Ram - 4gb ddr2 (DO WYMIANY)

Płyta główna - Asus p5k(DO WYMIANY)

Zasilacz chieftec 550w (DO WYMIANY)

Myślałem o takim zestawie Płyta ASRock P67 Pro3 + i5-3570 + Corsair 8GB 1600 

kupujac taki zestaw ryzykujesz jedno. Będziesz musiał zmienić bios płyty głownej ( obsluga ivy bridge doszla w patchu) Jest to proste, ale będziesz potrzebował Sandy Bridge aby to zrobić ;>

Więc jak nie masz znajomego co zrobi to za Ciebie poszukaj innej płyty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...