Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzynka polecana na PCLabie:

 

 

 

CPU: Intel Core i5-4670K - 930 zł
Płyta główna: ASRock Z87 Pro3 - 439 zł
RAM: Crucial 8GB 1333 MHz Spectek - 179 zł
GPU: Gigabyte GeForce GTX 660 2GB OC - 749 zł
HDD: Seagate 1TB Barracuda - 239 zł
Napęd: Samsung SH-224BB - 69 zł
PSU: Corsair CX500M - 249 zł
Cooler: SilentiumPC Fera Pro HE1224 - 95 zł

 

I jeszcze jeden:

 

 

Czarna magia dla mnie. Nie wiem, czy lepiej brać GeForce czy MSI, która płyta główna lepsza, który procesor :confused:. Słuchajcie, tak z tych 3 zestawów, który najlepszy by był?

 

Poszukaj czy GeForce GTX 670 teraz się opłaca kupić lub Radeon HD 7970. Zwiększyłbym trochę moc zasilacza, tak na wszelki wypadek na 530W. Oczywiście markowy. 

 

 

Dzięki dzięki, rada na pewno się przyda.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Podobny problem mam. Wczoraj sprzedałem PS3, do tego trochę hajsu odłożone i zastanawiam się, co teraz. Na PC mógłbym wyłożyć 3500k, bo zakładam, że będę grał na TV, a głównie do grania ma służyć. No ale tak lekką ręką opróżniać portfel, kiedy pewne jest, że podzespoły do momentu premiery (ewentualnie krótki czas po premierze) PS4 mocno potanieją, a do tego prawdopodobnie mocno się zestarzeją? Wydaje mi się, że to zły moment na taki wydatek. Tylko co ja będę robił do listopada?  :confused: Mogłoby już wyjść to PS4, łatwiej byłoby podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza

No niestety, ale tak będzie zawsze z kupnem wszystkiego. Co byśmy nie wzięli, to za pół roku będzie nowsze/tańsze, trzeba z tym żyć. W momencie premiery PS4 też będziesz czytał ploty, że za pół roku coś tam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie Ragus. W tym przedziale cenowym najlepiej brać teraz GeForce GTX 770. Za 1400-1500 już można wychaczyć. Poszukaj ofert i promocji oraz poczytaj który najlepiej model. Taka karta i problemy masz z głowy ; d Oczywiście jeśli reszty podzespołów nie zleważysz ; d

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Slyszalem kiedys, ze CPU moze byc waskim gardlem dla jakiejs mocniejszej karty. Czy tak nie bedzie w moim przypadku?

 

W nowym CDA polecaja dwurdzeniowego Intela Pentium G2020 @2,90GHz. Patrzylem na stronie cpubenchmark.net, ze ma on 2,852 punktow, a moj E8500 @3,16GHz ma 2,281. Czyli procesor o mocniejszym taktowaniu jest slabszy? 

Odnośnik do komentarza

Szukam taniej, ale wydajnej i wystarczającej (średnie/wysokie detale w 99% gier) karty graficznej do mojego zestawu komputerowego - intel i5 (2 gen), 4 gb RAM ddr3, 450 zasilacz. Jaką polecacie?

 

Dodam, że aktualnie mam starego Radeona HD 4650 - nie wiem jaki ułom włożył w taki  zestaw tę kartę. 

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...