Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

ej koledzy ale tych GTX-ów jest od ch,uja i jeszcze trochę, jeden tańszy, drugi droższy, trzeci ma smoka na pudełku, który wybrać ;__;

 

Do podkręcania MSI, albo ASUS, mam Strixa i chodzi świetnie, a wykręcony jest do 1440MHz na rdzeniu i można więcej ;)

 

Gigabyte też spoko, tylko troszkę głośniejszy - MSI i ASUS mają półpasywne chłodzenie - wiatraczki zaczynają się kręcić po przekroczeniu temp. 65 stopni.

Odnośnik do komentarza

4k będzie standardem w niedalekiej przyszłości ale tylko jeżeli chodzi o karty graficzne, a dokładniej chodzi mi o to że będą już niedługo w stanie ciągnąć gry w 4k bez problemu i to niezależnie od kategorii cenowej. Monitory są na ten moment 1440p, ale to tylko stan przejściowy żeby mogły nadążyć za kartami. 4k to tylko kwestia czasu, bo technologia jest już dawno gotowa, podobnie jak standard 144hz czy gsync.

 

To mowimy o monitorach czy sile kart graficznych? Bo to ze karty beda silniejsze to jest pewne, ale napewno Pascal na premiere bedzie mial zaporowa cene dla zapaleńcow i fanatyków. Ja nie chce czekac xxx lat az sie sytuacja unormuje i powstanie nowy mainstream (czy to 1440p, czy ultrawide, czy 4k).

 

ej koledzy ale tych GTX-ów jest od ch,uja i jeszcze trochę, jeden tańszy, drugi droższy, trzeci ma smoka na pudełku, który wybrać ;__;

 

MSI albo Asus Strix. Ja Asusy bardzo sobie chwale, moj GTX 670 do dzisiaj ciagnie pieknie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-970-oc-4gb-gddr5-256-bit-dvi-hdmi-3xdp-gtx-970-4gd5-oc-695443/

 

a

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-970-gaming-100me-4gb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-dp-gtx-970-gaming-100me-719129/

 

to 200 zł różnicy, jakieś 50 gierek na SSS, więc mówimy o poważnych pieniądzach

i w czym ta tańsza jest gorsza?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Z ta grafika to bym sie tak nie zapedzal bo topowe modele juz sa ograniczane przez procesory a nowe procki nie niosa ze soba realnej 30% większej wydajnosci. Juz pomijam fakt, jak malo jest zestawow do gier z topowym I7 ze wzgledu na cene. 


 

Ma go wniane chlodzenie

 

Bierz MSi tylko z coolerem TwinFrozrV

Odnośnik do komentarza

Monitor tego typu widzialem w akcji u znajomego, wiec juz teraz moglbym powiedziec co o tym sadze w samych pozytywach, ale najlepiej bedzie jak przetestuje ten model osobiscie na swoich grach, w swoim fotelu i na swoim sprzecie, wtedy bede mogl bardziej sie wypowiedziec.

 

Widze ze moja karta obsluguje G-sync wiec najpierw na niej sprawdze jakas mniej wymagajaca gierke :)

Odnośnik do komentarza

Byłoby super gdybyś opisał wrażenia, bo nie widziałem tego w akcji, ale podejrzewam, że wrażenie robi nawet większe od 4K ;)

 

W necie sporo ludzi chwali to niesamowicie, ceny są niby zaporowe, ale z drugiej strony...

 

Na pewno opisze wrazenia, jak tylko dokonam odpowiednich testów i troche go poużywam. Fajnie bo bede w stanie opisac jak dziala na starszej grafice ten monitor, a potem porownac na nowszej. Czytalem gdzies ze koles kupil ten sam monitor majac ta sama karte jak ja i gral w wiekszosc gier w miare komfortowo mimo ze nie jest tak potezna jak 970.

Odnośnik do komentarza

jak GTX to bierz tego:

http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-970-gaming-100me-4gb-ddr5-box-gtx-970-gaming-100me/pd/DSYXCMBBM/

 

nie czekaj na żadne premiery AMDków, bo to że za tydzień jest ich premiera nie ma wpływu na cenę Twojego GTX.

nie słuchaj go bierz czerwonego ze SMOKIEM!!!!

Odnośnik do komentarza

Dobra, zlokalizowałem sklep w którym mogę tą kartę kupić i chyba zaraz po to jadę :obama:. Będę odchorowywać ten zakup przez miesiąc, ale chyba i tak lepiej niż takie plejstejszon, które ma gry po 200 zł.

 

W każdym razie, jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Mam MoBo Gigabyte GA-H61M-S1 i CPU i5-3350P. Czy one nadają się pod GTX 970? Lipa by była, jakby się okazało, że złącze mam nie takie czy procek, który nie będzie wyrabiać i nie wyciągnę z tej karty wszystkiego na co ją stać.

Odnośnik do komentarza

Wiem, mocarz to nie jest, jak dwa lata skręcałem blaszaka to miałem dość ograniczony budżet :D. Ile tracę na takim procesorze? Mówimy o różnicach rzędu 2-3 kl/s czy raczej 10 albo więcej?


Chłodzenie mam fajne dokupione chyba, więc podkręcić gnoja jak najbardziej mogę, o ile się da.

Odnośnik do komentarza

Wiem, mocarz to nie jest, jak dwa lata skręcałem blaszaka to miałem dość ograniczony budżet :D. Ile tracę na takim procesorze? Mówimy o różnicach rzędu 2-3 kl/s czy raczej 10 albo więcej?

Chłodzenie mam fajne dokupione chyba, więc podkręcić gnoja jak najbardziej mogę, o ile się da.

 

Koło 10 i więcej. Sporo klatek stracisz na tym procku, tym bardziej, że go nie podkręcisz, a GTX970 zadowala się taktowaniem rzędu 4,2-4,5GHz. Przy wymianie na i5-3570k i próbie podkręcenia go do 4,2GHz zyskałbyś dużo, z tym, że ta płyta jest wtedy za słaba do takiego podkręcania. 

 

Musiałbyś wymienić i płytę główną, a to chyba już bardziej opłacalne byłoby pod nowszy socket. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...