Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio robiłem takie klonowanie. Najlepszy programik do tego: AOMEI Partition Assistant Standard Edition 5.6.

Dzięki, właśnie wczoraj użyłem tego programiku i wydaje mi się, że wszystko ok, poza tym że:

na dysku C nie mogę utworzyć żadnych nowych dokumentów (jak klikam PPM/Nowy... - to mogę utworzyć tylko nowy folder.

Wydaje mi się, że jest coś nie tak z prawami administratora:/

---

W sumie nie mogę zmienić uprawnień na dysku C dla usera(siebie), mimo że administrator ma pełną kontrolę (a przecież ja mam jedno konto - administratora).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Ostatnio robiłem takie klonowanie. Najlepszy programik do tego: AOMEI Partition Assistant Standard Edition 5.6.

Dzięki, właśnie wczoraj użyłem tego programiku i wydaje mi się, że wszystko ok, poza tym że:

na dysku C nie mogę utworzyć żadnych nowych dokumentów (jak klikam PPM/Nowy... - to mogę utworzyć tylko nowy folder.

Wydaje mi się, że jest coś nie tak z prawami administratora:/

---

W sumie nie mogę zmienić uprawnień na dysku C dla usera(siebie), mimo że administrator ma pełną kontrolę (a przecież ja mam jedno konto - administratora).

Nie wiem szczerze mówiąc o co biega. Sprawdź w google, może gdzieś o tym piszą. U mnie wsio działało bez problemu. Rozumiem że robiłeś wszystko zgodnie z instrukcjami?
Odnośnik do komentarza

Ok Irek, chyba już się wszystko 'samo naprawiło':)

---

Muszę zmienić swoją płytę główną, mam dwie na oku:

http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-h170n-wifi-h170-dualddr4-2133-sata3-satae-2xhdmi-dvi-mitx-ga-h170n-wifi-779656/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego

+ za wbudowaną kartę wifi, czasem gdzieś mi kabel się wypnie i nie mam neta, jak szperam za kompem.

 

http://www.morele.net/plyta-glowna-asus-h170-pro-gaming-h170-ddr4-sata3-usb-3-1-atx-90mb0ms0-m0eay0-768601/

Tutaj m.in. zachwalają dobry dźwięk. W sumie i tak używam czegoś takiego:

http://www.amazon.com/Behringer-UCA202-Audio-Interface/dp/B000KW2YEIwięc nie wiem, czy słyszałbym różnicę.

 

Budżet do 6stówek. No i zastanawia mnie, czy jak teraz mam płytę gigabyte, a wymienię na asusa, czy czasem nie będzie jakichś problemów ze sterami w windowsie?

Odnośnik do komentarza

Nie śledziłem tematu, ale co robi tak guwniana karta graficzna w takim zestawie? Planujesz póki co złożyć podstawy a potem dołożyć smoka czy jak?

Jeśli się na tym znasz to procesor z odblokowanym mnożnikiem i ta płyta główną są ok, ale jeśli nie zamieniasz się w to bawić to zbędne dokładanie kasy moim zdaniem.

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza

Jezeli cos zmieniac to tylko kosmetycznie - marka, model, inne chlodzenie.

 

Ja planuje podobny zestaw oparty na 980Ti i wzialbym Noctue jesli ma byc air cooling, mobo MSI, zasilacz Seasonic Platinum, ramy G.Skill TridentZ 3000, Samsung Pro, hdd Western Digital. Kwestia marek i konkretnych modeli. Ale w duzym uproszczeniu, to ten rig Hela jest dobry i jak wszystko dziala to nie ma zadnych problemow. Zasilacz wziety na wyrost wiec bedzie spokoj nawet gdybys chcial SLI. Nowe karty raczej nie beda mialy wiekszego poboru energii.

 

 

Mam wplanach rig na MSI Z170 Titanium, Seasonicu Snow, do tego custom water cooling w obudowie Lian Li:

 

lian-li-pc-08-water-cooling.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...