Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki Grzybiarz sie wbijam pomiedzy, ale tez mnie meczy problem jeden.

Mam karte dzwiekowa podpieta i tam zestaw 5.1 jednakze chce uzywac sluchawek od czasu do czasu (gdy gram). Musze wtedy odpinac zielone gniazdo, podpiac sluchawki i wylaczyc reszte glosnikow. Moglbym tez podpiac pod panel przedni (jak zreszta robie) ale wtedy zamiast sterownika z karty, dzwiek leci przez systemowy i jakosc jest zalosna. Czy jest nie wiem, jakas przejsciowka ktora moglbym podpiac pod karte i do niej sluchawki a pozniej nie wiem, np jakims dzyndzlem szybko przelaczac pomiedzy sluchawkami a glosnikami bez koniecznosci odpinania ponownego?

 

Pomozcie e-koledzy pls

 

Cos takiego by mialo sens?

 

http://www.amazon.co.uk/Sweex-7-1-External-Sound-Card/dp/B00265L1S2

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ja bym przycial na ramie jezeli koniecznie chcesz troche zaoszczedzic i wrzucil 8gb, walnal tansza obudowe i wywalil windows 10, zamiast tego win 7 albo win 8, no ale to moje zdanie, ja tego ustrojstwa z 10 dopoki nie musze nie bede uzywal.

 

No i ja bym mimo wszystko wolal jakis drozszy i mocniejszy zasilacz na przyszlosc, no ale to kwestia preferencji.

Odnośnik do komentarza

Nie dasz rady kupić ósemki albo siódemki taniej? Przecież możesz skorzystać z upgrade'u, zarejestrować swój sprzęt pod Windą 10 na serwerach Microsoftu, wrócić do 7/8 i jak kiedyś przyjdzie czas, to znowu zrobić upgrade do 10. Tak mi się wydaje przynajmiej.


Fajny procek, też sobie muszę coś takiego w najbliższym czasie sprawić.

Odnośnik do komentarza

500W dla smoka to minimum, a Ty masz i dodatkowy dysk, ramy.

5 piw wypiłem i ci pisze posta, ze win8 klucz kupiłem na Allegro za 40 zł. Może jakiś lewy ale działa.

 

Grzybiarz jak zwykle dostarcza i powiela jakies bajki z internetu.

 

i7 6700k krecony na 4,5Ghz z GTX 980 pobiera jako cała platforma 280W (z ramami, dyskiem, mobo).

No ale tak, shen ma dodatkowy dysk i ramy, wiec te 500w to rzeczywiscie minimum... 

 

O kupowaniu kluczy z allegro za 40zl nawet nie wspominam, bo to trzeba byc niezlym oslem aby placic pieniadze za pirata, lmao.

Odnośnik do komentarza

Moją opinią się w ogóle nie sugeruj, ja się przecież zupełnie nie znam i opieram się tylko na faktycznych danych a te są bardzo nudne i mało gejmingowe.

 

Tutaj dla wielu osób luźny zapas 200W to za mało, liczą się tylko cyferki na zasiłce a nie rzeczywisty pobór mocy ze sciany.

500w to by było mało jakbyś planował SLI. Ale ty przecież ani nie będziesz kręcił procesora ani robił Sli, plus masz trochę mniej proądożerne i5 więc ze sciany to ten Twoj komp wezmie gdzies 265W tak jak to wychodzi recenzentom w testach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograniczony czasowo jest, ale jak zrobisz upgrade w tym czasie, to przypiszesz Win 10 do swojego sprzętu. Wrócić do Win 8 możesz, a jak kiedyś Ci się zachce instalować Win 10 (nawet po okresie darmowego upgrade'u), to Twój klucz zadziała dzięki temu, że kiedyś go przypisałeś do swojego sprzętu.

 

Musiałby Bizon potwierdzić, bo on tutaj najbardziej obcykany z tym jak to działa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...