Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzucasz mi testowanie na "jakis dousznych sluchawkach" i mi odpisujesz o AKG nausznych za 300zl - LMAO z czym do ludzi czlowieku ?

Nie wiem co moze podlaczyc pod krotkie pci - profi karty dziwekowe, kontrolery raid, dyski ssd, karty sieciowe/wifi. No nie wiem.

Porowujemy miedzy soba dwa sound chipy realteka, nagle wyjezdzasz z Mayą. LoL

 

Ja mowie o jednym, ty odpisujesz jakies kosmosy.

EOT z mojej strony. Nie ma sensu przegadywac.

Odnośnik do komentarza

Dobra ziomeczki ostatnie pytania, morele nie na wszystko ma dobre ceny, a w tym sklepie co podałem to w ogole komp by wyszedl z 400zl drozej. Plan jest taki ze czesci pozamawiam gdzie taniej, sam dam rade chyba to skrecic do kupy? Jakies drobne rzeczy jak wymiana zasilacza to robiłem. Drugie pytanie czy procki maja paste jakas na start czy tez musze kupic?

Odnośnik do komentarza

To samo co z całego kompa za 1400zł

 

e; a tak na serio to 1400zł to za mało na złożenie czegoś sensownego do grania, lepiej wziąć *tfu* konsolę *tfu* imo. Chyba, że chcesz tylko starsze tytuły ogrywać i to też nie na max ustawieniach, bo taki np. doom3 na aa x16 i wszystkim na ultra potrafi trochę zasobów zeżreć, ale jak wtedy wygląda i chodzi :obama:

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Już nawet za coś pod 2k zł byś miał w miarę sprawny sprzęt, za 2,5 kanta sklecisz już coś sensownego, ale dobrze byłoby mieć 3,5+.


Ile masz tyle wydasz, a im więcej wydasz tym lepszą wydajność będziesz miał.

Odnośnik do komentarza

Co polecacie do ok. 1400 zł, może więcej?

Na używanych częściach coś typu i3/i5, 8GB DDR3, HDD 500GB, GTX 670/760/HD7950 za około 1500 zł  powinno dać się złożyć.

Obudowa albo dysk ze starego PC mogą zostać? W jakiej rozdzielczości grasz?

No i jakiś pad by się przydał.

Edytowane przez andrew777
Odnośnik do komentarza

 

Nie kupuj 

 

Ja kupiłem, pogralem 10 godzin w wiedźmina, pół godziny w bf 4 na ultra, kilkanaście godzin w cs'a.

 

Teraz gram tylko w fife xd

Super wydane pieniadze kurvo

Jezu jaki jestem glupi

Tzn nie masz w co grać na PC? To da się tak?  :yao:

 

 

raczej gram w gierki, które ruszą na sprzęcie za 1500 zł ze sklepu

Odnośnik do komentarza

No i zamówiłem ten dysk SSD, muszę zrobić kopię całej partycji C ze starego HDD.

I jak się z tym szybko uporać, podpinam normalnie, resztę robię programami?

Bo załóżmy że zrobię kopię dysku C, to przecież będą dwa C? Jeden z nich musi być aktywny jako partycja systemowa.

To wszystko zrobi się przy użyciu programu?

http://softonet.pl/publikacje/poradniki/Przeniesienie.systemu.z.HDD.na.SSD.czyli.jak.to.zrobic.sprawnie.i.bezpiecznie,226/2

Tutaj mam poradnik, ale dokładnie nie napisali.

---

edit:

czyli pierw podpinam go pod usb, a dopiero potem montuję normalnie w kompie?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...