Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zbliża się nieuchronnie W2, komputer stoi nadal taki sam jak zawsze:

 

c09a7ee200bd15dd.jpg

 

 

 

 

Mógłby ktoś podać jakiś w miarę tani zestaw, dzięki któremu mógłbym grać na wysokich detalach w 30 klatkach na sekundę? Dodam, że mimo tego, że w pierwszym wiedźminie pisało, że mam odpowiednie parametry na wysokie detale, to mimo to nawet na najniższych się grało koszmarnie(cięło jak chólera). Chciałbym to podłączyć do tv, więc chcę aby to jakoś wyglądało.

 

 

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie mam takie pytanie: komputer - dimotion Mini BS06 jego bebechy to:

Procesor: Intel® Atom™ D525, Dual-Core, Hyperthreading

Pamiec: 2 GB DDR2-RAM

Grafik: Intel® GMA 3150

Dysk twardy: 500 GB SATA II, 16MB Cache

 

Niech mi ktos powie czy to w miare dobry sprzet, w jakie gry mozna by na nim pograc ew. jaka karte graficzna najlepiej do niego dopasowac zeby w te gry pograc :) dzieki

Odnośnik do komentarza

U mnie tak wygląda sytuacja:

 

Procesor Intel Core Quad 2,4 GHz

4GB RAM

Grafika... GeForce 8600 GT (256 mb)

 

Jak widać mój komputer ma spory potencjał do lepszej grafy, ale ta którą mam kompletnie mi już nie odpowiada. Macie może jakieś typy, nie wiem, zaufane modele czy coś? Jak najtańsze najlepiej, nie chcę wydawać fortuny. Dobrze by było, jakby starczyła na jakiś czas, chociaż w nowości grywam dosyć rzadko.

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie mam takie pytanie: komputer - dimotion Mini BS06 jego bebechy to:

Procesor: Intel® Atom™ D525, Dual-Core, Hyperthreading

Pamiec: 2 GB DDR2-RAM

Grafik: Intel® GMA 3150

Dysk twardy: 500 GB SATA II, 16MB Cache

 

Niech mi ktos powie czy to w miare dobry sprzet, w jakie gry mozna by na nim pograc ew. jaka karte graficzna najlepiej do niego dopasowac zeby w te gry pograc :) dzieki

Atom i gma raczej nic z nowości nie odpali.

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie mam takie pytanie: komputer - dimotion Mini BS06 jego bebechy to:

Procesor: Intel® Atom™ D525, Dual-Core, Hyperthreading

Pamiec: 2 GB DDR2-RAM

Grafik: Intel® GMA 3150

Dysk twardy: 500 GB SATA II, 16MB Cache

 

Niech mi ktos powie czy to w miare dobry sprzet, w jakie gry mozna by na nim pograc ew. jaka karte graficzna najlepiej do niego dopasowac zeby w te gry pograc :) dzieki

 

 

Atom to totalny pazdzierz wiec ten komputer jest mocno slaby. Wszystko co na atomie jest cienie jak nalesnik.

Odnośnik do komentarza

Sebastian, to co podałeś to netbook, tak? Do tego grafy nie dokupisz.

 

Ruther, ILE CHCESZ WYDAĆ?

Marcin, moj brat dostal takiego kompa i chcialby w cos na nim pograc. Ja nie mam pojecia na co on moze liczyc, powiedz?? Bo rozumiem, ze o Crysisie moze zapomniec. Moze moglbys dac mu jakas wskazowke- biznesplan, co w tym zmienic, co dokupic, zeby chociaz w Stalkera no...

Odnośnik do komentarza

@Stona

 

Nie znam się na cenach kart graficznych, ale myślę, że do 4-5 stówek mogę wydać

 

 

Możesz polować na okazję typy HD5850 lub GTX460 jeśli nie przeraża Cię allegrosz ;P

Sam mam 5850 [kupiony za 1k eony temu XD ] i daje radę ze wszystkim na max :)

 

Sebastian, to co podałeś to netbook, tak? Do tego grafy nie dokupisz.

 

Ruther, ILE CHCESZ WYDAĆ?

Marcin, moj brat dostal takiego kompa i chcialby w cos na nim pograc. Ja nie mam pojecia na co on moze liczyc, powiedz?? Bo rozumiem, ze o Crysisie moze zapomniec. Moze moglbys dac mu jakas wskazowke- biznesplan, co w tym zmienic, co dokupic, zeby chociaz w Stalkera no...

 

 

Ale to nie jest stacjonarny komp, tak? Bo raczej stacjonarki nie pracują na ATOMach. A skoro to netbook to nie rozbuduje go już. A pograć... hmmm, w gierki przeglądarkowe + jakieś stareeeeeeeeeeeeeee pozycje z początku wieku. Sad but true :(

Odnośnik do komentarza

Marcin byles moim internetowym przyjacielem przez tyle lat ale po tych slowach nie wiem co bedzie...

A tak serio to ok, rozumiem, mozecie zatem dac mi przyklad jakiegos kompa na ktorym odpala nowsze gry( bratu marzy sie zagrac w Shoguna 2, mnie zreszta tez ;P) a ktory bedzie kosztowal... nie wiem powiedzmy 2800/3000 zlociszczy, da sie tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...