Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna takiego zestawu:

- Procesor: Intel Core i5-2500K

- Płytka: ASRock P67 Extreme4 B3

- Pamięć: GoodRam 2x4GB 1333 MHz

- Grafika: Palit GeForce GTX 570

- HD: Samsung 1 TB F3

- Zasilacz: Antec High Current Gamer 520W

- Cooler: Xigmatek Gaia SD1283

+ SSD OCZ VERTEX2 E 60GB

 

Do tego jakaś obudowa za około 200zł (na razie waham się między Aerocool VS-9 a SilentiumPC Gladius 600 Pure Black, jeśli znacie jakieś fajne obudowy w takim przedziale cenowym - piszcie)

Mam zamiar kręcić trochę procka, jeszcze nie wiem czy będę ruszał kartę graficzną.

Chętnie wysłucham sugestii co można by ewentualnie zmienić, tak do +- 300zł?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Grafa ukrywajaca sie pod nazwa GeForce 8600GT 512 MB. Jest calkiem git? W nowosci nie bede gral, raczej jakies giery od Valve i cos tam jezeli sobie Windowsa zainstaluje. Bez szalenstw. Nada sie?

 

Pytanie nubowskie, ale w lapku raczej grafy pozniej nie wymienie;f zwlaszcza w apple'u

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie tego typu, chce kupic plyte glowna, procek, karte graficzna, ram i zasilanie, reszte mam. Kupuje to tylko z powodu Wiedzmina 2, ale oczywiscie bede sie tym chcial cieszyc przez jakis czas. Nie mam jakichs prze wymagan, chce zeby to dobrze chodzilo. Poleccie cos niskobudzetowego ale bez kaszany, tak do 2tys, ale im mniej tym lepiej

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie tego typu, chce kupic plyte glowna, procek, karte graficzna, ram i zasilanie, reszte mam. Kupuje to tylko z powodu Wiedzmina 2, ale oczywiscie bede sie tym chcial cieszyc przez jakis czas. Nie mam jakichs prze wymagan, chce zeby to dobrze chodzilo. Poleccie cos niskobudzetowego ale bez kaszany, tak do 2tys, ale im mniej tym lepiej

 

Jako ze temat mam ostatnio na tapecie pod siebie, to podam moj wybor. Takze kieruje sie zalozeniem, ze bez sensu wywalac 4-5tys na kompa, bo za rok bedzie warty z tysiac.

 

Zasilacz OCZ ModXStream PRO 600W Modular SLI PSU 80Plus - ok 250zl

 

Płyta główna MSI 870A-G54 AM3 AMD870 4DDR3 SATAIII USB3.0/RAID ATX - ok 280zl

Procesor AMD PHENOM II X4 955 3,2GHz 8MB AM3 - ok 360zl

Pamięć Corsair DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Dual - ok 280zl

 

Gigabyte Radeon HD6850 1GB DDR5/256b PCI-E OC - ok 560zl

 

Calosc to troche ponad 1700zl, plus jakies chlodzenie na proca np cos od silentumPC i spokojnie zmiescisz sie w 1800zl. Mozna zaoszczedzic jakies 100zl biorac 4gb ramu, ale przy dzisiejszych cenach mysle ze nie warto, ram zawsze sie przyda, szczegolnie w ustawieniach na maxa i fullHD.

No i nie jest to niskobudzetowy zestaw, tylko calkiem fajny sprzet na ktorym odpalisz wszystko w max detalach ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

czesc

 

 

stary komp padl, szykam nowego

szczegolnie do photoshopa, corela, illustratora - gierki srednio mnie interesuja.

takze obrobka wideo (na przyszlosc)

no i hd filmiki bym tez obejrzal ;p

 

 

monitor juz mam

 

czy takie cus

 

http://allegro.pl/komputer-phenom-quad-840-4-x-3-2-500gb-4gb-dvdrw-i1642618514.html

 

się nada?

jesli nie, to czy do 1k pln kupie cos 'w miare'

?

 

 

/moj stary komp to p4,256 ramu, wiec przesiadka bedzie mila, prawda :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...