Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Square napisał:

Pokazał cofanie czasu :kaz: 

i tym własnie pomiziali sentyment bo oni jako pierwsi to wprowadzili oraz chyba nawet był trailer niemal identyczny z tym bo miałem konkretne deja vu podczas oglądania. jeśli to będzie podrasowany remaster to spoko bo jedynka tylko tego by potrzebowała żeby i w tych czasach w pełni dawać radę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dla mnie to najbardziej wyczekiwana premiera drugiej połowy 2K19, bez dwóch zdań. Głosy ludzików którzy mieli już okazję testować są (póki co) bardzo pozytywne. Oprawa solidna, stabilne 60fpsów i ten charakterystyczny dla serii feeling. Gra zamówiona, kierownica już się rozgrzewa, ojjj... czekam bardzo.

Odnośnik do komentarza

Miałem okazję pograć i pomimo sentymentu raczej radziłbym poczekać na pierwsze promocje. Graficznie tak jak piszecie, trochę zostali w poprzedniej generacji, jasnie gra działa w 4k przy 60 fpsach bez zajekniecia, ale poza w miare ladnymi samochodami trasy nie robią żadnego wrażenia, dalszego horyzontu na wielu trasach po prostu nie ma. Sama jazda samochodem za specjalnie się nie zmieniła, ale z tego co pamiętam poprzednie części miały całkiem spoko prowadzoną karierę, tutaj na starcie witają nas 3 kafelki na krzyż (kariera, wyścig dowolny, multiplayer), zaś ta pierwsza  to zwykla tabela z wyscigami... Fabuły się pozbyli, podobnie jak warsztatu, od wyscigu do wyścigu by później kupić nowy samochod i przejsc do kolejnego wiersza. Jak dla mnie trochę biednie...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Jest potencjal na dobra arkadowa scigalke. Jednak GRID to dla mnie przede wszystkim cioranie online ze znajomymi, a z pierwszych doniesien wynika, ze Codies znow dalo ciala ograniczajac kustomizacje wyscigow w sieci. W pierwszym GRIDzie mialem zaliczonych niemal 10tys. wyscigow w klasie turystycznej I wszystkie z wylaczonymi kolizjami aby uniknac nieuniknionego czyli chaosu I wreckfestu na waskich ulicznych torach. Tutaj ponoc ma zabraknac tej opcji co automatycznie oznacza dla mnie  pass przynajmniej do momentu az taka funkcjonalnosc zostanie wprowadzona jakims updatem. Codemastes wydaje sie nie rozumiec swojej spolecznosci ostatnimi czasy. 

Odnośnik do komentarza

Ta gra nie wyglada jakoś super źle, są trasy lepsze, trasy gorsze, miejscami mogloby byc ladniej, gdyby horyzont nie byl ukrywany za lekka mgła, ale sama gra sprawia wrażenie  mocno budzetowej. Na PC jest chyba sprzedawana jakoś za 100 zł i więcej na pewno nie jest warta.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mnie się Grid bardzo podoba. Początek miałem ciężki, myślałem że oleje tytuł, ale jak się wkręciłem to już poszło. Głównie weszła monotonia na początku i brak poczucia rozwoju. Jednak im dalej w las tym lepiej. Efekty oświetlenia na mokrej nawierzchni czy promienie słoneczne przechodzące przez drzewa to bajka. Jak zobaczyłem w kałuży odbicia neonów z budynków to miałem mały opad szczęki. Do tego model jazdy mocno przypomina DriveCluba, a to już ogromna zaleta dla mnie. Mocniejsze fury z napędem na tył łatwo wytrącić z równowagi, a taki Lancer 4wd idzie jak szalony. Jazda Ferrari po japońskich wzgórzach przy pięknym zachodzie to coś czego nie widziałem jeszcze w żadnej innej grze. DriveClub wciąż ma deszcz #1, ale oświetlenie w Gridzie zdecydowanie wygrywa.

Za to lekki minus ode mnie za brak jakiegokolwiek rozwoju w karierze, nie ma nic. Skaczemy od eventu do eventu i tyle. Co jakiś czas kupić nowe auto do zawodów i powtórka z rozrywki. Jedyne co odkrywamy to jakiś kosmetyczne badziewia pokroju obrazka do profilu. Szkoda, że nie ma jakiejś walki o sponsorów, rozwój własnej ekipy, mechaników, garażu, itd. Mocno by to tu pasowało.

No i gdzie u licha jest photo mode?! Tutaj potrzebny jest na gwałt, niektóre ujęcia aż się proszą o fajny kadr.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...