Skocz do zawartości

PSX Extreme 262


Oceń okładkę PSX Extreme 262  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 262



Rekomendowane odpowiedzi

Może jakiś epicki crossover, a jak epicki to czy jest większy gwiazdor na polskim firmamencie prasy growej niż Gulash? Kącik w którym stara gwardia wyjaśnia sobie z Panem Marcinem różne takie i fotostory z zaistniałej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza

A na fejsbuku PSX Extreme. Musisz polubić nowy profil.

https://www.facebook.com/PSXExtremePL/

 

Akat okładkę Pixel będzie miał taką samą.

"tej okazji chciałbym poinformować, że każdy prenumerator PSX Extreme otrzyma w przyszłym tygodniu mały prezent - 50. wydanie magazynu PIXEL. w wersji elektronicznej."

a ciekawe jak z wersją elektroniczną PE.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, grzybiarz napisał:

No w tym roku mi mija 20 lat czytania Extrima, ale chyba pomału przestanę czytać, bo jakoś ostatnio nie mam głowy do tego, ani czasu. Chociaż z ciekawości zobaczę, czy coś się zmieniło pod nowym wydawnictwem:gsr:

 

Ja kupuję regularnie od 4 numeru. I chociaż nie miałem PS2 a PS4 kupiłem dopiero miesiąc temu to zakup szmatławca jest już nawykiem albo odruchem bezwarunkowym :D

Zdarzały się okresy, kiedy pismo po kupnie leżało nieprzeczytane, albo było przejrzane w 5 min i na półkę, ale coś ostatnimi czasy zaczyna się poprawiać, albo tematy trafiają w mój gust.

Zastanawiam się tylko, czy papierowej wersji Extrima nie pochłonie kompletnie internet. Wolałbym nie, ale co ja mogę wiedzieć.

A pamiętacie dzień w którym trafił do was wasz pierwszy numer? 

Kiosku w którym kupiła mi go mama już nie ma, szliśmy do babci w odwiedziny i pamiętam jak mi żarcie wpychała jak typowa babcia, a ja przeglądałem pismo nie wiedząc, że niecałe 22 lata później będę o tym wspominał na forum. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dyszka miesięcznie nie zbawia świata. Tak jak kolega wyżej pisze, to już jest nawyk. Po prawie 20 latach kupowania szmatławca non stop nie wyobrażam sobie nagłego machnięcia ręką i olanie obowiązkowej wizyty w kiosku z rana w drodze do pracy. Nawet ostatnio wykiełkował pomysł przerzucenia się na PDFy żeby przyoszczędzić miejsce, ale nie będę jak jakiś pedau czytał gazetki z telefonu na kiblu, nigga plis.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Mejm napisał:

Chyba jednak bedzie bo to forum PE a nie ppe. Zreszta sam pisal, ze nic sie wiecej oprocz wlasciciela i wyje.bki logo portalu nie zmienia.

 

Zajawka numeru bedzie tradycyjnie w piatek, aczkolwiek wrzuci ja Konrad, ktory ten temat bedzie ogarnial z racji zmiany wydawca. Ja natomiast jak najbardziej dalej bede sie platal po forumku i jak najbardziej jestem w redakcji (teraz czeka mnie rozkmina, jak lekko przemodelowac Glos Ludu, zeby zastapic te elementy powiazane z PPE, czyli glownie chodzi o najbardziej plusowane/minusowane wypowiedzi - propozycje mile widziane :)). 

 

A okladka tym razem szybciej w sieci z racji posta na Fejsie, w ktorym Lapusz wspomnial o gifcie dla prenumeratorow :). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał:

(teraz czeka mnie rozkmina, jak lekko przemodelowac Glos Ludu, zeby zastapic te elementy powiazane z PPE, czyli glownie chodzi o najbardziej plusowane/minusowane wypowiedzi - propozycje mile widziane :)).

Wincyj postów z forumka, nie obrazimy się :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...